Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

magnum2008
3. jún 2012

@daducha a ked spravim pod potah klasicku pudingovu plnku s maslom?
mne by moc nechutilo len maslo s cukrom

janula.h
4. jún 2012

@lucula73 neviem ako ináč Ti to ukázať tak tu je moja mažoretka 🙂)

levandulka3
4. jún 2012

@lucka_ mám taký perleťový je to ok, ale dobre rozhrkaj, aby ti nerobil kvapky a hlavne ak sa ti dá striekaj tortu vonku lebo malé mikročiastočky lietajú aj 5 m od torty a mala som ich aj na nábytku 🙂

dajna11
4. jún 2012

@dida38 presne ako píšu kočky,každá z nás asi chcela tým hodiť,toď ja nedávno 😀 😀 a to asi už tretí krát 😔 😔 ...ak ťa to baví a anšla si sa v tom,tak je to super relax a to potrebuje každá žena ked sa točí okolo detí a sporáku a domácnosti....muži sú frfloši...ja tiež už väčšinou len jedným uchom dnu a druhým von....aj moj frfle že pečiem pečiem a nič z toho nemám-ale ochotne mi pomáha 😀 😀 😀 .....ja by som tiež ju celu znovu urobila a celú z guličiek a napísala tam že TATINKOVI Z LáSKY 😀 😀

simasa
4. jún 2012

@dida38 prosim Ta a preco by si prestala piect? Kvoli chlapovi? Ja viem, ze clovek caka pochvalu za to co upecie a ked sa s tym potrapi, tak ale ked sa Ti jej nedostane od chlapa, urcite by prisla od deti, tie by mali isto radost. Nenechaj so sebou manipulovat, ked chces piect, tak pec. A v tych gulickach je farbivo, ktore samozrejme nie je zrovna drave, ale deti ho zjedia v roznych sladkostiach, napojoch dokonca je aj v niektorom susenom ovoci - netreba to s tym prehanat, ale raz za cas v malom mnozstve to tym vacsim detom snad neublizi.

abriela
4. jún 2012

@bambula1307 pozrela som zlozenie MMF a je tam zelatina, glukoza. Vyskusam tie cukriky, mozno uz nebudem odkazana na strihanie farebnym MMF alebo znahanie americkych 😉

abriela
4. jún 2012

@magnum2008 maslo pod potahovku das len natenko. Len tak aby zakrylo tie dierky piskotoveho cesta 😉

anibas
4. jún 2012

@lucka_o celkom dobrý, len treba poriadne pretrepať a rýchlo spray- ovať, hmotu si predtým zafarbi na slabunko telovú farbu, aby si nemusela veľa farby použiť 😉 😉

aduskatt
4. jún 2012

@abriela kaufland rozsiril sortiment, uz tam maju bezne cisto biele cukriky🙂

abriela
4. jún 2012

@aduskatt dakujem za informaciu 😉

aduskatt
4. jún 2012

@abriela rado sa stalo🙂 mna ta infoska celkom potesila, hned som si kupila 5 balickov, a to MMF uplne ze nemam rada🙂)teda pracovat s nou

anibas
4. jún 2012

@wera.g vyskúšaj formičku slabo vysypať solamylom, z hmoty urob hrubšiu placku a od stredu prstami utláčaj do bokov formičky, daj do mrazáku cca 10-15 min. a vyklop, ono čím je formička väčšia tak je problém urobiť peknú figúrku 😉

hejdita
4. jún 2012

tak jeste tyto jsem delala na vikend 🙂

daducha
4. jún 2012

@magnum2008 pudingovy urcite nie, vsetko kde je mlieko, smotana,tvaroh,potahovku rozpustaju.Ja k tomu maslu este pridavam aj kusky korpusu a tak to vyslaham.Baby pridavaju aj trosku nutely,potom iba maslo a nutela.ono je to preto,aby si si tortu aj pekne zrovnala a nemala hrbolceky pod potahovkou 😉

jakelina
4. jún 2012

@magnum2008 když uděláš pudinkový krém, tak musí být víc másla než pudinku, jinak ti to může potah topit.

abriela
4. jún 2012

@aduskatt nepeciem az tak vela ako vy tu, ale cukriky zjem na posedenie. V tejto teme sa clovek dozvie vsetko. 😉

mates22
4. jún 2012

@vinka tak nepatrových svatebních je docela málo, ale něco přece, ten první je sice dvoupatrák, ale by šlo udělat jen jedno patro a ten poslední je k výročí, místo čísla můžou bejt třeba prstýnky, nebo nemusí. Všechno inspirace z netu, co mám poukládáno.................

dadka212
4. jún 2012

ahojte, pridávam svoj víkend 🙂

janula.h
4. jún 2012

žienkyyy otázka ?? POKAZÍ SA PDT KEĎ JE LEN V CHLADNIČKE? VYDRŽÍ 2 MESIACE? KEĎ JU NEPOUŽÍVAM?

reruna
4. jún 2012

@janula.h já hmoty nemám v ledničce, skladování je do 25 st. ale musí být dobře uzavřené, měly by vydržet do data spotřeby

dadka212
4. jún 2012

@janula.h ja skladujem v tom originálnom kýbliku....nemusí byť v chladničke....

janula.h
4. jún 2012

@reruna @dadka212 aj ja ale ide o to že chce kámoška aby som jej kg predala chce skúsiť tortu upiecť a pýta sa či jej vydrží tak otvorená 😉

reruna
4. jún 2012

@janula.h klidně jí prodej kilo, dobře zabal do folie nebo do sáčku a vydrží

lifinka
4. jún 2012

@reruna pošli kousek🙂na něco takové mám dneska chuť 😀 a už týden chci hubnout 😀

reruna
4. jún 2012

@lifinka já už chci hubnout půl roku 😀 😀 😀

lifinka
4. jún 2012

@janula.h gratulka k poháriku 🙂

jakelina
4. jún 2012

@dadka212 ty jo, kdy ty to stíháš, nechápu 😲 😀 😀 , krásné všechny

lifinka
4. jún 2012

@reruna 😀 😀 😀 dneska jsem si řekla, že na to vlítnu"na to hubnutí" jenže teď mě každý víkend čekají dorty 😅 a ochutnat, zda je krém O.K. musím....já vždy držela dělěnku, no a Matyášek si z prsu cucne jen o půlnoci 😀 no a tak jsem si řekla, už bych mohla začít 😀 tak nevím, no, léto před náma a já jsem jako koule 🙄

dadka212
4. jún 2012

@jakelina ďakujem, no a to som chcela piecť menej, ale proste vždy niekto niečo chce, komu to nemôžem odmietnuť...ale kupodivu to stíham celkom v pohode 🙂

dadka212
4. jún 2012

@janula.h kludne jej predaj, nič sa tomu nestane 😉