Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
12. júl 2012

@dadka212 😀 tak u mii som si nebola ista ci su tam 3 alebo 4 jednotky preto som nedala radsej zavinac pred meno 😀 a vladku som mala o prispevok vyssie 🙂

simasa
12. júl 2012

@vlada111 Jaaj ja som celkom zabudla... Pekne si to napis do pasu, lebo ma tu maties 😀 Program este nie je celkom isty - Sabinka- kvety, Danka-cokolada, Zanetka-uz neviem co takto na rychlo... Uz sme sa tu dohadovali, ale to este upresnime. A kludne, ked sa budes dobre citit, tak nas pridi pozriet. Inak ta chata je super prave v tom, ze je blizko dialnice a preto som sa aj snazila majitela ukecat.

dadka212
12. júl 2012

@dm1 😀 no je tu ešte jedna mia ale tuším s 5 jednotkami tak to ma zabíja pamätať si 😀

monika76
12. júl 2012

čo to tu máme za zmeny 😒 nejak mi to tu nepasuje po novom...
Žienky konečne torta 😀 🙂 😉 som sa vytešovala 😀 toto som potrebovala .Pridávam fotečky.Urobená už dnes lebo zajtra od rána smer ako stále na vyšetrenia .

simasa
12. júl 2012

@mariann2 Ved to by si nasadla len na rychlik smer Bratislava - aj @anibas pojde tym istym. A keby ste vystupili napr. v Trencine (aby som nemusela zachadzat az do Puchova), tak odtial by som Vas zobrala autom.

dajna11
12. júl 2012

@vlada111 dakujeeeem🙂

bzucinka2
12. júl 2012

@simasa a termin ostal ten septembrovy?

aduskatt
12. júl 2012

@simasa pre mna tiez cena dobra...ma napadlo, ako sa to poriesi v pripade zaplatenej zalohy, ked sa potom nieco vyskytne. Vratia tu zalohu? Inak, na stranke ta chata vyzera fajnovo🙂

vecernicci
12. júl 2012

@simasa já takyyyyyy, sice vás nestíhám číst, ale jedu takyyy 😀

pipka
12. júl 2012

ja idem z BA..potrebuje niekto odviezt? teda @dadka212 s tebou ratam..a este niekto to chcel zviezt...ale uz mi pamat nesluuzi 😅 😕 😅

aduskatt
12. júl 2012

@pipka no ak by nebol problem, ja by som sa v Trnave pridala k vam, ak budete mal volne miestecko🙂

pipka
12. júl 2012

inak som to povedala mm, ze aby sa radsej uz teraz zariadil..ze bude mat deti 😝 😀
a on truhlik...ze jeeej to je super, take stretko...poslem vam tam Markizu 😅 😅 😅 😀 no vtipnyyyy 😝 😅

pipka
12. júl 2012

@aduskatt ano ano, v pohode....mam tri miesta..resp. aj 4 okrem mna, ak sa vzadu 3 potlacia 😉 mame pomerne velke auto, tak by nemal byt problem 😉

pipka
12. júl 2012

len nesmiem zabudnut vyhodit autosedacky zozadu 😀 😀 😀😅

vecernicci
12. júl 2012

@florentina sím sím, nabrala bys mě někde na to stretko? Na benzín samozřejmě přidám, protože jet tak daleko vlakem si netroufnu, je fakt, že já vlakem jela asi dvakrát v životě 😝 😀

vlada111
12. júl 2012

@simasa oki, tak ja by som prišla, keď budem ok.

janula.h
12. júl 2012

babyyyyyy pomoc zákazníčka si namiesto torty s jahodami vybrala čokotortu s čokoružami a tie ja neviem ☹ ako na to hlavne že po tortu príde zajtra ☹ neznášam vydumnice ☹

aduskatt
12. júl 2012

@pipka a ja mam este zatial pomerne malu rit🙂)takze sa hlasim ako dalsia vtierka na odvoz🙂

aduskatt
12. júl 2012

@janula.h v tomto teple cokoladu? no nezavidim

janula.h
12. júl 2012

@aduskatt ani nemáš čo lebo ja s čoko neviem robiť takže neviem čo bude

mrka2
12. júl 2012

@mizulienka ved som ti tam dala link,kde mas adresu 😕 Nevies, kde je Dom kultury? to je oproti alianzu a tatra banka tam tusim je.. tak oproti. Ked vojdes dnu,tak si najdi c..dveri 80, je to vraj na konci chodby,ale je tam aj ujo na informaciach,keby si nevedela,ale isto to najdes. 🙂

aduskatt
12. júl 2012

@janula.h ja sa chystam na cokotransfer, ale urcite az ked nebude take teplo

pipka
12. júl 2012

@aduskatt super moja...takze sa aj do sedacky zmestis? 😀 😀 nemam ju teda demontovat? 😅 😀 😀

anibas
12. júl 2012

@janula.h čo si vybrala ??? je normálna ? urob hranatú a boky takto :
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/jahodovo-c...
a čokoruže takto:

anibas
12. júl 2012

@simasa to by bolo super do Trenčína 😉 😉

aduskatt
12. júl 2012

@pipka a tak to zasa asi hej🙂

mates22
12. júl 2012

@janula.h já dělám čokorůže jako ty normální z potahovky- jen si skládám ty kolečka na sebe do řady a pak to smotám najednou, nevkládám po jednom lístku - a je to v pohodě

anibas
12. júl 2012

@mariann2 z Popradu máš R 602 Čingov o 7:22 v Trenčíne bude o 10:30

aduskatt
12. júl 2012

@anibas som pozerala ten postup, no veru asi aj ja vyskusam taku cokinovu, vyzera to jednoducho a pritem efektne....takze len odhadnut spravnu teplotu cokiny a bude to🙂

mrka2
12. júl 2012

@janula.h no ja by som to isto odmietla. phce.. no ja uz nemam slov na niektorych vymyslancov 🙄