Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

racik
12. nov 2012

@zvedava17p oranzovu neviem ako pomiesat mozno zltu s cervenou ..

racik
12. nov 2012

@zvedava17p
@pralinka25
nemala som ciernu, tak preto fuzy moddre🙂)

zvedava17p
12. nov 2012

@racik krasna 🙂

1zaza
12. nov 2012
1zaza
12. nov 2012

@pipka ešte aj foto 🙂 ja som robila takéto

pralinka25
12. nov 2012

@muffinka8 ked ches vyskusaj tie cupcakes nutelove co som davala do dvojky temy. nam a vsetkym okolo hodne chutili len som tam dala trosicku menej cukru.na to ide povodny krem maslovy s nutelou. to sa hodi aj v jemnej vrstve pod marcipan. su jemnucke. vyskusaj.je tam aj foto

racik
12. nov 2012

@zvedava17p dakujem ..

pipka
12. nov 2012

@mamina1978 supeeer, inspirujem sa tou mojou 😀 😀 😀 😀 😀
ale nieeee 😉 ale nasla som..aj dve...pozliepam nieco 😉

sak klasika...len taku malu nam spravte 😝 😅 ..ale teda povedala som..pod tri kila nebude 😅 😉

mamina1978
12. nov 2012

@pipka Dala som ti aj tvoju na tapetu?????? Ved som extra davala pozor pri vybere fotiek a skoro ti sem hodila tu tvoju krasnu pre tie dvojicky !!! 😀 😀 😀 😀 😀

dm1
12. nov 2012

@pipka ja mam vacsinou len cars inpsiracie ale sak dam mozno sa ti nieco zapaci

pipka
12. nov 2012

@dm1 super, spravila som si prienik a tu poslednu bielu ste dali obe, tak vyhrava 😎 😀 a dodam nieco vlastne...a hadam ju nejak spravim 😉 len teda moja nemoze byt taka velka 😅

kurnik..ako vysvetlit ludom, ze tie torty najlepsie ukazu, ked su velkeeeee? 😅 😕 😀
sak na takom prditku nie je ani vidno tu figurku...nie este nejake zdobenie 🙄

mia1111
12. nov 2012

Tak 20 strán som prečítala, ešte mi furt ostáva ďalších 25 😅 . Ale dnes neeeeeee, nemvládzem ☹ 😅

lucula73
12. nov 2012

@vera_vila ahoj,teraz som spatne čítala......ty poťahuješ tým pravým marcipánom?ako sa s tým poťahuje?a chuťovo?chcem ho skúsiť,kvôli chuti hlavne,pre nás 🙂

lokalistin
12. nov 2012

@dm1 dakujem no ja este pouvazujem trosku dufam,ze mi to hned nevysmaria z kosika 😀

lokalistin
12. nov 2012

@muffinka8 no a ja som nemala ani sirup ani esenciu dala som balik after eight a bolo citit. a davala si aj ovocie alebo dzem ci bez

lokalistin
12. nov 2012

@12321 uz ta @pipka prelinkovala odporucam a tesim,ze ho konecne chce niekto skusit.Dufam,ze sa vydari ja uz som robila s coko likerom, baileys,pralinkovym likerom a vzdy uzasny 😅

natyi25
12. nov 2012

žienky, predstavujem vám moju skúšobnú prvotinu :D ostrá bude o 3týždne, náš synček bude oslavovať 1. rok, tak hádam sa podarí aj tá ostrá :D

lokalistin
12. nov 2012

@lucula73 ja som tiez potahovala pravym,potahovalo sa s nim dobre ja marcipan fakt mozem takze chutovo zo vsetkych hmot najlepsi,ale neni taky pekny hladky ako ine hmoty a mne tam bolo vidiet tie mandle a ked som farbila mandle mali vzdy inu farbu ako ostatok hmoty

lokalistin
12. nov 2012

@natyi25 pekna a vyzera aj velmi dobra 😕

eliska22
13. nov 2012

@natyi25 krásna prvotinka 😵

mates22
13. nov 2012

po dlouhatánské době jedna rychlovka dětem pro radost a návštěvě ke kafíčku, inspirace odtady 🙂

eliska22
13. nov 2012

@mates22 to je milá tortička, aj mne sa páčia sovičky, tiež sa možno inšpirujem 😉

evala777
13. nov 2012

@1zaza nááádhera

jenie123
13. nov 2012

@pipka ja mam uz len tieto.. 🙂

jenie123
13. nov 2012

Baby prosim Vas mate nejaku inspiraciu na my little pony.. akosi sa s tym konikom neviem stotoznit.. :( uz mam par inspiracii, ale zisli by sa mi este nejake.. 🙂

daniz
13. nov 2012

Kočky, nemáte nejaké inšpirácie na dvojsrdce? Mám robiť na sobotu. Dík

petkaa28
13. nov 2012

Baby mam prosbu - zakaznik chce tiramisu plnku do torty. Nemate nejaky super recept aj s mascarpone? Mam doma dr.oetker tiramisu - predavaju to v pl, je to dezert bez varenia, iba v mlieku sa to slaha. Myslite, ze ak spravim obdobu pribinaka - slahacka, mascarpone a tento tiramisu prasok, bude to ok? Dakujem

dadka212
13. nov 2012

@aduskatt ja nepoužívam, zeesan je pre mňa moc práškový ja si radšej pracne spravím plnku a frutafill viem, že baby používajú ako džem alebo do plnky s ovocím, obsahuje kúsky ovocia

jakelina
13. nov 2012

@petkaa28 já myslím že ano