Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
21. júl 2012

baby povedzte mi, ze futbalku robite podla nejakej sablony alebo vykrajovacky 🙄 a kopacky tak isto... lebo kopacy som skusala najst nejaky postup, ale vsade len 3D torty kopacku som videla...
takze vsetko poctivo rucne bez sablon a nakresov, hadam to neni take strasne a synovec sa potesi 😅
neidu mi pridat foto, tak neskor...

pristela
22. júl 2012

@njonja no počuj žena, ja tak ted premýšlam 😀 ty k tym tortickam vzdy nieco pridávas/ušijes - k futbalke triko s krabicou, a tutoky kabelku no a čo dostali tí chlapi s tým porsche ??????????? 😀 😀 😀

maya30
22. júl 2012

@jakelina ved je pekná, ak sa mi takáto podarí, budem happy 😉

njonja
22. júl 2012

@pristela milacik🙂 Ti dostali len z kolaca dieru🙂 a moje auto do opravy, ktore som potom roztrieskala, tak mi ho aj v tej autodielni dvali tyzden nato dokopy🙂

njonja
22. júl 2012

@vlada111 no, ine jej ani nezostavalo🙂 chuda🙂

njonja
22. júl 2012

@pristela pocuj, ja kukam a to si mi ty pisala o 2:51??????

njonja
22. júl 2012

@pristela je krasna! Pocuj, ty sulkas , ci mas vytlacatko na tie okraje? Ja nie som v stave ich pekne vysulkat☹

njonja
22. júl 2012

@anibas som sa nasmiala🙂 Nie, len oco urolog vypomahal, doniesol aj eroticky casopis a anatomicke knizky a segrin tanecnik Talian stal s radostou modelom 🙂 🙂

njonja
22. júl 2012

@dajna11 krasna ovecka🙂 ukaladam🙂

dajna11
22. júl 2012

@lussy23 dakujem,to jej dal priatel urobiť,strašne sa mi to páčilo že inevstuje do torty pre frajerku 😀 😀 😀

dajna11
22. júl 2012

@njonja jeeeeeeeeej díky 😀

vecernicci
22. júl 2012

@florentina ahojda, není problém, koupím, teda jestli jich tolik budou mít, když tak mi objednají 😉 chystám se tam v pondělí, manža má dovču, tak nemusím spěchat domů z práce, tak půjdu konečně na coury 😀 já to mám cestou z práce do školky, takže není problém 😉

vecernicci
22. júl 2012

@ajka82 děvče moje, podle tohodle jsem je dělala já 😉 http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=163&...

ajka82
22. júl 2012

@vecernicci vyboorne...a ja som to musela prehliadnut asi...
tu to je, stale mi neide foto pridavat
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=26558085...

miciatko
22. júl 2012

konecne dokoncena

miciatko
22. júl 2012

nejdu mi pridavat foto

mates22
22. júl 2012

@miciatko mně taky ne ☹ , přijde mi to nějak často, ty výpadky

pristela
22. júl 2012

@njonja no tej fcb torte mam tie okraje cierne dnu robene pomocou striekacky a tie hrubsie obolo znaku rucne 😉
a to faaaaakt stál modelom ????? 😕 a nemohla by som teraz ja prist na kurz k tebe? keby si nahodou este niekedy robila podla modelu 😀 😀 😀

daducha
22. júl 2012

Ahojte,pridavam svoju tyzdnovu pracicku 😉 .Svadobna bola na zelanie,farby aj vyzor,no nesmierne ma potesilo,ked nevesta na druhy den volala, ze este lepsiu tortu nejedla a bude ma odporucat siroko-daleko 😀 .Bola velmi zlata,taaaaky pekny den som mala 😀 .Inak bola vanilkovo-malinova a coko korpus a poviem Vam chuti mi to lepsie ako masacrpone plnka.Som sa smiala, ze orgazmus v ustach 😀 😀 ,je to uzasna kombinacia .No, pisem o tom a som ako pes, zbiehaju sa mi slinky v ustach 😀
Tak fotky nejdu nahrat, pridam ich neskôr ..

katuskad
22. júl 2012

ahojte 🙂 chcela som sa spýtať, aj vám sa zvykne topiť MMF v chladničke? nie celý, ale len tá časť, ktorá je pri zadnej strane chladničky, tam je dosť vlhko a neviem čo s tým. ako to riešite vy? dakujem....

jakelina
22. júl 2012

@katuskad dej si tam karton. Mně se to ještě nestalo, ale holky to tak dělají.

ajka82
22. júl 2012

tu je ta nestastnica bez sablon 😅

pristela
22. júl 2012

@katuskad treba mat tortu v chladnicke na spodnej priecke tam kde nieje námraza/teda ak je/ a chladnicku nastavenu najmenej na +4 stupne a viac , dozadu ako pisala jakelinka karton abo polystyren 😉

miciatko
22. júl 2012
mates22
22. júl 2012

@ajka82 je moc hezkej, já si na balon počítala ty pěti a šestiúhelníky, ale kopačku jsem dělala od oka, podle obrázku normální kopačky 🙂

mates22
22. júl 2012

Moje dnešní pro neteřinku, chovatelku šneků, k svátku....zelená je sytější ve skutečnosti a už chápu, když píšete, že nejde fotit fialová 😀

dadka212
22. júl 2012

moja včerajšia

dadka212
22. júl 2012

@mates22 no úžasne urobená, slimáky sú ako živé fúúj 😀 😉

jakelina
22. júl 2012

@dadka212 ta je krásná 😀

dadka212
22. júl 2012

@jakelina dík 🙂 zas hmyz ale aspoň niečo iné ako lienka alebo húsenica....syn sa ma pýta keď videl misky že zas ideš robiť berušku alebo húsenicu? 😀