Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
28. okt 2012

@pristela urcite sa ozvem aspom na skok ponuknes ma tvojimi doma robenymi oplatkami nam robila vzdy jedna tetula aj nam robila domaci vajcak,ale zial minuly mesiac zomrela bola suprova vecne mi rozpravala historky,ked bola mlada 😀

pipka
28. okt 2012

@dadka212 ta halloweenska je superna 😎

ja musim teraz na stredu spravit nejaku..sme pozvani na party, tak asi nejaky mis mas zo vsetkych spravim...ak mozem, poziciam si z kazdej nieco 😅 😎 😉

drobec33
28. okt 2012

@simasa no cesto bolo bez PDP, peciem v elektrickej na strede a bolo to na 190st. 😒 Isla som podla receptu, skusala som aj sparatko, vobec sa nelepilo. cesto bolo upecene....
@pristela a tiez davam cokolvek do rury az ked je zohriata 😒 Chutovo vynikajuce, len to padlo na plackuuuuuu 😢 Ale dakujem kocky, skusim nabuduce na slabsie dat ruru. Pieklo sa to 20min. 😖

dada2007
28. okt 2012

@lokalistin @pristela ......aj ja, aj jaaaaaa 😵 😵 myslím kafo...stretko....bááááárčo 😅

rapunzel1
28. okt 2012

@pristela keď budeš organizovať stretko To Pe a okolie aj ja sa hlásim kafe nepijem, ale horúcu čoko môžeme dať niekde 😉 inak som písala na ten email kôli tej inchebe ako mi bolo poradené na stránke, aj som poslala tvorbu, ale ani tam sa nikto neozval, takže zase je to asi len pre pár vyvolených, tak tam môžeme kuk asi len ako pozorovatelia

zz134
28. okt 2012

@pristela ta torta je preuzasna! ty si ze mega sikovnaaaaa!

lokalistin
28. okt 2012

@dm1 ty si tu raz pisala,ze si sa chcela informovat o tom kurze u julie na kvety ci nebude niekde na sk mas nejake info?co stoji u nej kurz?

daducha
28. okt 2012

babulky,nemate ulozenu torticku rozpravkovy domcek? Nieco na styl pernikovej chalupky ale nie z perniku ale normal torta.V zivote som dom nerobila a netusim ako to urobim 😝 .ujo google nic vhodne nenasiel ☹

daducha
28. okt 2012

@lokalistin ked ti môzem aj ja nieco o kurze napisat.ja som u nej bola, teda ona bola v KE a je uzasna.Stoji to za to, najblizsie volne terminy ma az v roku 2013 a minuly rok stali dva dni po 7 hodin tusim 160 Eur alebo tak nejak,uz presne nepamätam

daducha
28. okt 2012

@lokalistin ona ma svoju stranku a kto ma zaujem o kurz,treba ju kontaktovat a ona urci termin kedy by mohla prist.Ale uz zorganizovat to musis ty 😉

lokalistin
28. okt 2012

@daducha dakujem tak ja nezijem na slovensku ja som myslela, ze ked baby nieco zorganizuju skusila by som si vybavit dovolenku ,len samozrejme by to nemalo byt tak daleko lebo do KE je pre mna nepredstavitelne ☹ a mozno az buduci rok lebo momentalne 160€ pre mna vyzera tiez na problem ☹

lokalistin
28. okt 2012

@daducha nieco ako janko a marienka?

dm1
28. okt 2012

@lokalistin tak ako pissala daducha len mne v tedy napisala ze az druha polovica r.2013 a chcela som Trencin. musim jej znova napisat veru ci to plati ci ako

lokalistin
28. okt 2012

@dm1 dakujem no asi si necham zajit chut ja peceiem jednu tortu za dva mesiace v priemere a to je pre mna fakt,ze vela penez ja som si aj myslela, ze to bude tak nejak, no uvidim,ale ak budes teda nieco blizsie vediet informuj nas trencin nieje az tak daleko

monikad1
28. okt 2012

@muffinka8 ja som si doobjednala jedny metličky na viac, keď som si ho kupovala. Keď si chcem prešľahať plnku, napr. čokoládovú a potom vanilkovú, nemusím zakaždým umývať, stačí vymeniť metličky.

aduskatt
28. okt 2012

@lokalistin som precitala ze Janko a marlenka🙂)

monikad1
28. okt 2012

moje tohtotýždňové 🙂

pristela
28. okt 2012

@rapunzel1 tak ono vies , asi tam chcu mat fakt extra krasne hladke, bez chybičky, záhybu a tak... a take neokukané alebo aspon kazda aby ukazala iný štýl, ten svoj vlastny, pre zaciatocnicky to asi nebude a mozno uz je tam zapísana nejaka co ma podobne torty ako ty tak nechcu davat 2x to iste.
Si myslím, ked som mrk "program" ze to tam fakt len minimum bude mozno 10 holiek viac tomu nedávam, ale mozno sa mýlim , keby to bola akcia ze tam bude viac takych stankov, ale len jeden s tortickami to je málo 😒 ja bych sa necítila vobec na nejaky taky úzky výber z celeho SK prezentovat a tiez nemyslím , ze je moc reálne tam "nachytat" zakázky, to fakt je lepsie a fakt osvedcene ked upecies a ked niekto je-koštuje na oslave z tej torty a pride si k tebe objednat 😉

pristela
28. okt 2012

ach , niekto sa ma tu pýtal z coho su tie biele gulicky na svadobke, som zabudla odpovedat 😕 bielková poleva- ako na medovníčky 😉

lokalistin
28. okt 2012

hodim vam sem narychlo jednu fotku z roboty ta osoba chrbtom som ja akurat som to nasla na webe dufam,ze to nevymazu aspom nie tak rychlo

79zuzana
28. okt 2012

@drobec33 podla mna si mala fakt vysoku teplotu... ja peciem korpus na 160- 165 stupnov priblizne hodinu 😉

zuul
28. okt 2012

dievcata mam ich prerobit? alebo len fionu? dakujem vam.

zuul
28. okt 2012

moj drahy mi povedal, ze fiona sa vobec nepodoba. prerobim hlavu?

ajka82
28. okt 2012

@zuul mne sa zda ze fiona ma taky tucnuckejsi ksicht a kratsi nos.. ale ja som ich spoznala...ako sa ja poznam, ja by som ju prerobila ale aj takto su dobri 😉

yamahafazer
29. okt 2012

@zuul peknucky su,ale ked chces prerobit staci len ten nos taky gulatejsi nie taky dlhy tej Fione a usi ma take inaksie ked si pozres obrazok na nete niaky podla toho pozeraj ja tak vzdy robim podla niakych obrazkov inak su super aj sa podobaju

eliska22
29. okt 2012

@pristela ja rada kukám takéto fotoše, takže kľudne tapetuj 😀

ladydia
29. okt 2012

ahojte zienky, nestiham prelistovat tie vase litanie...tak vas poprosim o pomoc kedze mi dosli cukriky a americky tyzden je v nedohladne, som odkazana na to objednat si hmotu...aku odporucate? WI? Smartflex? skusali ste uz niekto tu MONTANU? dobre sa farbi? dakujeeeeem

levandulka3
29. okt 2012

@pristela jéééj aj mne sa syn narodil 5.1. doktor mi ponúkal 1.1. ale ja som nechcela 🙂

daducha
29. okt 2012

@lokalistin nie, ma to byt 3D velky dom a ze rozpravkovy ,maju 15-te vyrocie byvania v dome a chcu to takto oslavit 😉

daducha
29. okt 2012

@ladydia ja pouzivam Smartflex,som spokojna, krasne sa da zafarbit.WI je drahsie a mäksie,MOntanu nepoznam 😉