Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lifinka
16. feb 2013

@dm1 květ ibišku je nádherný-jaký pak nepovedený!!!! 😉

nika222
16. feb 2013

@lucula73 no niekde museli nabrat váhu aby bola akože obrovská ta torta... fuj poťah... 😖

lucula73
16. feb 2013

@lifinka jasné že dorazí,tak som to nemyslela 😉 ,ale všeoboecne že to musí byť veľmi náročné,hlavne na psychiku 😒

eliska22
16. feb 2013

@dm1 ten nepodarený ibištek je veľmi podarený 😵 😵 😵

lifinka
16. feb 2013

@lucula73 pořád je tu ten "vnitřní pocit"
v pohodě 🙂

daducha
16. feb 2013

@eliska22 krásna, krásne farby 😵

mizulienka
16. feb 2013

@dm1 Dani, neskutocne krasne vsetky 3, ach jaaj a tie farby, uplne super, som pif paf z toho 😕 😕 😉

larah
16. feb 2013

dievčence a všimli ste si na tom krbe,že im to padlo schválne?

aduskatt
16. feb 2013

@larah nooo, ved vyssie som pisala, ze to po nich chceli🙂) nesikovnost, stres, pokazene dielo, padanie, prusery, preoste akcnost pre divaka, ktory sa nevyzna, aby bol z toho paf

larah
16. feb 2013

a super tortičky ste všetky popridávali, keby ste na tej jojke vy, tak ich uplne zvalcujete........a pozrela som si aj stranku tej cukrárne čo to robila, že novootvorená, tak jej robili reklamu

ve2
16. feb 2013

Ahojte , tu je moja dnešná (4-tá ) pre našu Nelku ( 2. oslava s rodinou ) ....námet som na šla na týchto stránkach https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/marcipanove-torty-rady-a-postupy/ neviem ,kto je pôvodný autor :( ,tak snád sa nehnevá.....

mizulienka
16. feb 2013

baby tu jednu tortu, co som nestihla odfotit, mi teraz poslala pani fotku 😀 😀 ktovie, ci sa im vobec dali zatvorit dvere na chladnicke 😀 😀

zuzana92101
16. feb 2013

@aduskatt presne to aj mna napadlo...mali tam ochutnavky, ludia si budu mysliet, ze ved tak sa to robi a teraz pridu a nech teda dame 3 rozne torticky na stol, ze nech nekupuju macku vo vreci 😀 😀 😀

levandulka3
16. feb 2013

@dm1 wau prenádherná 😵 😵 😵 😵 😵 😵

aduskatt
16. feb 2013

@zuzana92101 ja im dam, uplne v klude, ked mi oni daju 3tis za tortu... vlastne, staci aj tisic🙂

zuzana92101
16. feb 2013

@dadka212 hehe, mne sa pacilo, ze vyrobne tajomstvo...no nechcu prezradit, inac by uz neboli jedini na Slovensku, co to dokazu 😀 😀 😀...aspon tak to povedali

eliska22
16. feb 2013

@mizulienka to je dobrééééééé 😀 😀 😀 😀 to ti už lepšie odfotiť nemohla 😀 😀 😀 😀 sa tu nahlas smejem 😀

ve2
16. feb 2013

@dm1 krásne ako vždy 🙂

zuzana92101
16. feb 2013

@nika222 ved ked budu frflat, ze robime drahe, tak im uz mozeme povedat, ze a vy nepozerate torty na Joj??? Tam sa pozrite, kolko chcu za kilo torty! 😉

jaja555
16. feb 2013

@ve2 supéééééér, krásnučké , jemnulinké ... tak tomu mackovi sa isto snívajú sladké sníčky ... si šikulka 🙂 😉 🙂

larah
16. feb 2013

@zuzana92101 ked zaplatia 30 e ako v tej cukrárni L.....t , tak možno,...... ale teda vypracovanie akoby to bola prvotinka

zuzana92101
16. feb 2013

@lifinka 🙂 ja som tiez mala muza prec, 7 mesiacov...bolo to narocne, ale aspon som zistila, ze v podstate som multifunkcna 😀 ako vravi moj muz. Tak to bude zvitanie...my sme od celeho stresu ani nevedeli, ci sa mame smiat, plakat, objat sa, alebo co 😀

zuzana92101
16. feb 2013

@dm1 ze nepodareny ibistek, no mam z teba dost, ved je dokonaly! A mickey, krasny, na spapanie. Orchidejky ako zive...no zase za 1 😉

lokalistin
16. feb 2013

@zuzana92101 a este aj kolko stresu je okolo toho pada to po zemi a musis robit vsetko nanovo

dm1
16. feb 2013

@mizulienka ja asi odpadnem z tej foto nemozem sa tu sulam to by ma vobec nenapadlo taketo nieco poslat ked chce niekto foto torty 😀 😀 😀

daducha
16. feb 2013

Ahojte babulky,tak sa mi podarilo docitat Vas 😀 a pridavam svoje najnovsie.Prva je taka nezazivna ze zatvoreny notebook,musela som sa vojst presne do sumy tak som nemohla moc vymyslat 😝 ,pri poschodke som mala volnu ruku 😵 a tie posledne boli pre bratrancove dvojcata,na zelanie nadiktovane co tam chcu 😉 😉 .To cierno-biele ma byt panda podla oblubeneho plysaka 🙂 .

elienka
16. feb 2013

@dm1 ten stencil je superkrásny (nie že by ostatné tortičky neboli nádherné). Prosím ťa, to je ktorý vzor?

dm1
16. feb 2013

kocky dakujjeeeeeeeeeeeeem za mile slova 🙂. no a ten ibistek este vcera som nevedela vobec ho dat dokopy dnes sa mi to aj podarilo ale sa mi zdal straaaasne velky aj ked to je taka prtava torta tak preto som ho vobec neplanovala pouzit
@vlada111 mam taky zilkovac silikonovy obojstranny tak v tom som to a iba od oka vyrezala potom koleckom tvar lupena. je to na drotiku a susene kazdy lupen zvlast na valceku

zuzana92101
16. feb 2013

@aduskatt vidis, ja som zostala v mysliekach pri mojich cenach 😉, ale ked sa na to takto pozeram, veru, v tom pripade nemam ani ja problem 😉, upeciem im aj 5 😉

daducha
16. feb 2013

@pristela tesim tesim ze sa ti podaril 😵 ,ja uz ho nerobim,som presla na ten s mascarpone ...