Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dada23
7. apr 2013

@zuzana92101 prekrásna 🙂

zuul
7. apr 2013

dievcata poradte ako urobit strom? naburaju do neho auta. kmen by som mala len nemam napad na tu zelenu cast.

mimcak
7. apr 2013

@mamina1978 inak potvrdzujem čo si si myslela a poradila mi orechový korpus a rafaelo krém je spolu fantastické. Hodí sa to k sebe + ananás mňamka. Ďakujem 😵

pristela
7. apr 2013

@bambula1307 nááááááááááádherna je ta baletka, uuuzasna , a teda ja som založena na chlapoch, az moc 😀 😀 vsak mam doma piatich 😀 😀 😀 ale ta tvoja baletka ma naadhernee nohy 😵 😀 😀 😀 a bude z nej torticka, či to len tak pre radost ?

malamargaretka
7. apr 2013

...ako prosím vas rozpracuvavate potahovku - mam ju ulozenu v saciku a tegliku v ktorom som ju kupovala, ale je uz po zaruke- chcela som z nej len kvetinky spravit co sa nebudu jest- ale je ako kamen? vdaka...

aduskatt
7. apr 2013

@malamargaretka v rukach zmakne

tinamk
7. apr 2013

baby pomoooc ja uz od deviatej brizgam po nete inspiracky na krstiny a nic nemozem pekne najst..tak si tu teraz nadavam lebo si ich neukladam a poviem si vzdy vsak to najdem..achhhh to mam dve na tuto sobotu pre jednu rodinu na jednej by malo byt babatko a na druhu som chcela nejakeho anjlelika..aj tu niektora z vas piekla taku krasnu s anjelom a druha co mam v pamati bola s bocianom.. a na stvrtok mam kona tak som žanetka @pristela zvedava ako sa mi to podari podla tvojho postupu ty si ho robila z mmf? a nemas nejake grify na co si mam davat pozor?

mariann2
7. apr 2013

@tinamk ja som robila krstinovú s bocianom túto http://www.facebook.com/photo.php?fbid=45689804...
@zuul kmeň stromu robím zo sójovej tyčinky a konáre robím z drotikov obalených čokohmotou, na to prilepím lístočky

tinamk
7. apr 2013

@mariann2 jaaaj dakujem pomohlo ten mi zostal v pamati.. je prekraaasny ako aj cela torticka🙂)) dakujem ked budem mat casu tak s dovolenim okopirujem..

daducha
7. apr 2013

Ahojte, tak moje najnovsie a az teraz rozmyslam, ako som stihla tolko postaviciek za tyzden urobit 😀 😀 .Poziarnicke auto je podla poslaneho obrazku a ta posledna je ta s tymi holubmi prasiatkom a vnucatami a starymi rodicmi .Nic lepsie som nevymyslela, tak su tak 😝

daducha
7. apr 2013

Este par detailov postaviciek ako ich robim ja 😝,mozno sa to niekomu zide 🙂

luciahromadkova
7. apr 2013

@daducha nadherne torticky a aj postavicky 😵 😵 😵

dm1
8. apr 2013

@artepf no to musis ale nie uplne zatuhnute ale tak ze to nesteka pricapit aj s formou na tortu. na okruhlu je to na figu silikonka mebo musis nadpajati

jenie123
8. apr 2013

@daducha uzasneeeee.. 🙂 a tie postavicky.. super.. 🙂))

sticker
8. apr 2013

@jenie123 Tak mám doma už ten plech a rozmery dna sú 42 x 29 x 1,5... nevieš aké veľké si mal Ty tie cigarety? 🙂

1zaza
8. apr 2013

@daducha dokonalé, tá elektrikárska k 50-tke perfektná, s dovolením ukladám 😵

artepf
8. apr 2013

@dm1 ještě jednou moc díky za všechny rady, jsi zlatá 🙂

mamina1978
8. apr 2013

@bambula1307 wauuuuu .........ta tvoja baletka je nadhernaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

muffinka8
8. apr 2013

Prosím vás chcem sa poradiť ohľadom burizónovej hmoty. Ak z nej spravím niečo a potiahnem, ako to skladovať. Len tak, alebo v chladničke? A vydrží to napríklad aj týždeň? Bude to potom jedlé? Nebude to veľmi tvrdé?

lamps
8. apr 2013

@daducha tie sú prenádherné úúúúúúúplne všetky a tie postavičky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 aaach, krásne 😵 😵 😵 😵

lubi22
8. apr 2013

@daducha - tie tortičky sú prenádherné, super 😵 Už len prečo si sa musela odstahovať z BB, by som mohla vyhodiť všetky pomôcky a objednávať len tvoje dokonalé tortičky 😉 😵 😀

broucek2
8. apr 2013

@muffinka8 minule jsem skladovala cca 3 dny venku a nic se nestalo a jedlé to bylo

borja
8. apr 2013

Baby,ďakujem za pomoc 🙂 druhýkrát to už pôjde lepšie 😀 tu je výsledok

martuli
8. apr 2013

@mimcak chci pect svuj prvni dortik-poradis recept na ten orechovy korpus a rafaelo krem,sbiram inspirace,moc dekuju

martuli
8. apr 2013

@borja prosim,jaky to mas korpus?Dortik je nadhernej

zuzana92101
8. apr 2013

@adrika202 dakujem za radu 😉

florentina
8. apr 2013

@muffinka8 já to taky teď řešila. A vzhledem k tomu, že je v tom máslo, tak jsem se rozhodla skladovat v lednici. Jinak ohledně tvrdosti je to podle mě jedno, zda skladuješ venku či v lednici a určitě se to dá jíst i po týdnu.

aduskatt
8. apr 2013

taaaaaak a prisiel na psa mraz...Pomooc. DIA tortucha.........prosim, kto ste piekli uz, ako ovplyvni sorbitol miesto cukru korpus? narastie? nenarastie? dikyyy

katarina51
8. apr 2013

@daducha tie postavičky sú supeeeer. 🙂 🙂 🙂 Šikulka 😉

aduskatt
8. apr 2013

tak nie sorbitol, ale sacharin