Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mysiatkoo
25. aug 2013

@pipka joooj to keby slo... do marca mam relativne cas, ale BA asi nehrozi... nexcem ix vozit 2h denne v aute 🙄
@mamcas... ja by som dala nieco jednoduxe, nejake neutralne vzory na bok a na vrx iba auto ak teda xces to kupovane...

adrika202
25. aug 2013

Trošku iná dobrotka 🙂 ovocná kytička pre moju lásku k zajtrajším meninkám 🙂

mamcas
25. aug 2013

@mysiatkoo ty by si isla do 3D afta? Ja sa toho bojim, robila som len cars raz, realne auto nikdy... a 3D myslim naplnene auto.
Inak so skolkami je to veru hruza, mne mojho nevzali ani od januara a on by tak siel... miluje kolektiv a deti 🙂

mysiatkoo
25. aug 2013

@mamcas ja by som do 3D osobne nesla, nielen do auta, ale do nicoho 😝 ja sa radsej pohram s modelovanim 😉

jakelina
25. aug 2013

@adrika202 super se raduje a je krásný chlapeček, gratuluji k svátku 😉

mamcas
25. aug 2013

@mysiatkoo no ved preto som jej to hned zamietla... ach jaj, neviem co mam robit... mam skusit vymodelovat nejake afto a uvidim ci mi to pojde? Ja si to take male neviem ani predstavit, aby to realne vyzeralo... 😖

dadulka271
25. aug 2013

Moje dalsie 🙂

anibas
25. aug 2013

@florentina @pipka 😀 😀 😀 Srdečná vďaka !!!
Jani super fotka - no proste kočka !!! 😉 😉 😉

jakelina
25. aug 2013

@dadulka271 ta vodka to je dělané jak ten nápis?? Super 😉

pipka
25. aug 2013

@mysiatkoo tak to je pochopitelne moja 😉 drzim palce, nech vam to vyjde aj u vas doma 😉

dadulka271
25. aug 2013

@jakelina dakujeem to som si dala vytlačit na jedly fondan 😉

pipka
25. aug 2013

@anibas dakujeeeem 😵 maskujem svoj vek 😝 😀 😀 😀

mysiatkoo
25. aug 2013

@pipka skolka je dohodnuta, teda pre mladsiu, starsia uz xodi...nemusis drzat 😉 len ta uroven... hm... nexces ucit v DS ? :D
@mamcas kym neskusis nezistis 😉
@dadulka271 ta vodka vyzera dobree

akzuzs
25. aug 2013

@mamcas A čo presne potrebuješ? Ja som jedného veterána robila tak neviem či Ti pomôžem ale skúsenosť s autom mám
Dievčatá idem objednávať čierný fondán smart flex . Dobre robím????? No a premýšľam nad čoko hmotou ale to už úplne neviem či alebo. Vraj ten Č smart flex je dobrý ale na čoko hmotu nemám žiaden názor poraďte

pipka
25. aug 2013

@mysiatkoo no to mam uuuplne po ceste 😀 😀 😀 takze uhadla si...nechcem 😅 😀

mamcas
25. aug 2013

@mysiatkoo to je pravda 😝 ale napadlo ma co spravim a v tom by to umele afto nemuselo az tak zle vyzerat 😝 len teda aby sa mi to aj podarilo...

mamcas
25. aug 2013

@akzuzs no chcela konkretne passata... ale uz som kupila hracku a dam to na tortu... nebudem spokojna, ale tak som sa nakoniec rozhodla... 🙂

lawli
25. aug 2013

@pipka @dadenka1 kočky písnem Vám spravičku ,keď budem mať voľnu chvíľku 😉

zuul
25. aug 2013

@pristela zanetka prosim co si robila 3D mcqueena kolko mali na kila? potrebujem len do 3kg a neviem ci sa trafim 😒

sisix
25. aug 2013

@lawli prosím též o recept. Děkuji

lamps
25. aug 2013

@florentina 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

wera.g
25. aug 2013

@pipka zlatinko nestras s batmanom, robila som spidermana a je mojou nocnou morou 😀

pipka
25. aug 2013

@wera.g naaaaapodobne 😀 😀 😀 pamatam jake nervy som tu mala, ked si ich u mna objednavali ako naschval 😠 😅 😅 😅 hadam troch za jeden mesiac som mala 😝 😅 😅 😀
nastastieeeee, odvtedy nic...az teraz batman 😝 😅 😅

luciahromadkova
25. aug 2013

@ pipka nove foto....perfektne....a zajtra drzim palce... 😉

adka_praha
25. aug 2013

ahojte... idem tu plasknut moje posledne tri buchty 😀 a pokukat vase vytvory... konecne mam chvilu cas, vsetko tu spi a robota mi neujde... 😝 (ta jedna s cipkou- prvy pokus- je fotena mobilom 😝 )

pipka
25. aug 2013

@luciahromadkova dakujeeeem 😵

viera6
25. aug 2013

sladulienky idem po radu,,,,ked vam donesú suroviny,,, kolko beriete za robotu???

luciahromadkova
25. aug 2013

pridavam aj ja moje vikendovky
1. vlacik tomas, torta kakaovy korpus, parizska slahacka s mascarpone, banany, vrch ganache biela
/povodne som mala pripravenu tmavu, ale som mala zlu varku slahacky... skratka cokoslahacka sa zrazila a ganache tiez.... cumela som lebo dosial sa mi to nestalo a postup rovnaky.... tak som potom zachranovala rychlym behom do obchodu...a ganache z mraznicky... /
vlacik je robeny z horaliek a 1 sojovy suk bola som s nim v celku spokojna...
2. hasic Sam, torta kakaovy korpus, jogurtova plnka a nektarinky, coko ganache
hasicske auto horalky, povodne som chcela boky ozdobit inak, ale po tyzdni spanku kazdy raz o 3:00 som to uz vzdala robit zlozitejsie a hlavne s malou skusenostou...
inak obe torty do jednej rodiny na oslavu s kamaratmi a druha na rodinnu oslavu

lamps
25. aug 2013

@viera6 na toto som ešte nepristúpila a asi nikdy ani nepristúpim, ale viem, že jedna pani u nás berie za robotu 30 €

pristela
25. aug 2013

@zuul moje mavali tak 3,5 kg , pod tri kg 3D auto aj ked rozpravkove je ...... narobis sa a nemas to v tej cene zaplatene ☹