Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
9. feb 2014

@maya30 ta levandulova fakt nema chybu

lokalistin
9. feb 2014

Tak a moja Barbie-podla poslaneho obrazku, nemam to rada, pretoze ja som este neni taka dobra a moc ma to skrelo, ze moja neni taka pekna ako ta z obrazku, nejak si ludia zacali hladat inspi na nete a posielaju obrazky, budem to musiet zatrhnut-doteraz som robila, ako som chcela ja, ale mamina bola nadsena, nevedela som, kde vorata meno, tak je na satach 😝

aduskatt
9. feb 2014

@pipka ahaaaaa, a to nie je ten, co je napravo na torte pri vode? nad konom, na tom spodnom poschodi🙂

elamaslakova
9. feb 2014

@maya30 Nádherné tortičky

pipka
9. feb 2014

@aduskatt ahaaaa, no nejak tam splyva, som si ho nevsimla 😅 on bol v rozpravke taky tmavsi zeleny 😉
tak potom je to šicko v richtigu 😎 😀

jakelina
9. feb 2014

Kočenky děkuji 😉

aduskatt
9. feb 2014

@pipka sak chameleon, ne? musi splyvat s prostredim, xixi🙂

adrika202
9. feb 2014

@jakelina gratulujem,nech vám to vydrží 🙂

mysiatkoo
9. feb 2014

@jakelina vsetko naj a veeeela takej sladkej lasky ako je torticka 🙂

adrianai
9. feb 2014

Ahojte žienky, nemáte náhodou uložené nejaké tortičky na krstiny s kolískou? Niečo jednoduché, elegantné...Mala som jednu vyhliadnutú, ale neviem ju za svet nájsť... Vďaka 🙂

jakelina
9. feb 2014

@maya30 nádherné všechny do jedné. Jak jsi dělala tu levanduli?? Ty vypadá úžasně, to jsi se namakala, lepit tolik těch malinkých kytiček a nebo jsi každou drátkovala???

broucek2
9. feb 2014

Další za tento víkend odevzdaný. Dělala jsem k tomuto zdobení narozenin http://www.balonky.cz/obchod/talire-kelimky-a-s... a teprve až jsem to dala do krabice, tak mě napadlo se podívat na net a zjistila jsem, že jsem měla špatné zdobení deštníku, tak jsem ještě rychle předělala

jakelina
9. feb 2014

@broucek2 krásný

mimcak
9. feb 2014

@pipka Žeby som si zaobstarala aj ja minnie čelenku s uškami 😀 😀 😀 😀 kôli tringeltom... 😅 😀

broucek2
9. feb 2014

@jakelina docela mě bavil. nebyl složitý a přitom super vypadal.. Doufám, že jim půjde k té výzdobě. Nejvíc práce mi snad dali ti sloni, i když ke konci už jsem měla jednoho ani ne za 10 min

broucek2
9. feb 2014

@maya30 krásné dorty

mimcak
9. feb 2014

Znova ste popridávali krásne tortičky. A pridávam svoje. Tie dinosaury mi zobrali pár kokov života. brrrrrrr no lepšie som ich už urobiť nevedela. Spiderman bol pre môjho syna k narodkám 🙂

vlada111
9. feb 2014

@pipka ty si trdlo, to muselo byť úžasné, pánko sa dobre pobavil 😀

maya30
9. feb 2014

@jakelina majka dakujem, kdeze drotikovat 😅 hladala som co najjednoduchsi sposob, robila som to podla tohto obrazku, len som to valkala na tensie 😉

vlada111
9. feb 2014

@martina7905 ten tank máš krásne urobený

vlada111
9. feb 2014

@mysiatkoo krásna, ponny úžasnáááá

vlada111
9. feb 2014

@maya30 ach fantázia

jakelina
9. feb 2014

@maya30 no krásně jsi to vymyslela. Já jsem právě viděla postup, kde se každá tak kytička drátkovala a přidělávala na střední drátek a nakonec to bylo hrozně tlusté. 😝

dagmarmustafa
9. feb 2014

@adrika202 kvetka, prosim Ta z coho su urobene tie vezicky na tušim poslednej tvojej torte?dikes

adrika202
9. feb 2014

@dagmarmustafa zrolovany papier taky tvrdý čo mi ostava z baliaceho papiera 🙂 a potiahnem 🙂 samoska že upozornim že to ni je jedle 🙂 aby mi to na tom držalo tak potriem ten papier modecor gelom ... a strechu robim tak ze vystrihnem kruh z jednej strany ho do polivice rozstrihnem a stocim to tak že sami vytvori strieska,,, teda tak to akoby prelozim na seba..vysvetlujem ako dili ale neviem ako to inak vysvetlit 🙂

adrika202
9. feb 2014

a ked to po sebe čitam tak mate so mna dojem že mam tri triedy na zakladnej škole 😀 😀 😀 😀

jakelina
9. feb 2014

@adrika202 já jsem to pochopila. Uděláš kornout 😀 😀 😀 😀

mamcas
9. feb 2014

@kattikakiki ano 🙂

mamcas
9. feb 2014

@sweet81 jemne prepichnut spendlikom a nakoniec pred danim na tortu vyzehlit a tam tiez hladit, hladit a hladit 😉

halienka
9. feb 2014

babky ahojte, dúfam, že už oddychujete všetky a tiež kukáte tie, krásne výtvory, čo tu zas pribudli 😵 😵 😵
@maya30 nedalo sa inak, musela som si tvoju romantickú škatuľku uložiť do inšpirácií 😵 náádhernáááá 😵
Ja pridávam moje dve tohtotýždňovky, s Messim som sa trošku potrápila, ale tak hádam chlapcovi radosť urobil, no a morské prasiatko nič moc, ale prvý krát 3D, tak na prvýkrát vcelku dobre, len som mu fúzy z drôtikov zabudla dať. Ale pani sa aj tak strašne tešila, tak to je základ 😀