Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

elamaslakova
29. nov 2013

@lokalistin Skús ju trošku orosiť vodou pomocou rozprašovača , som to tu niekde čítala že to pomôže keď je krajka sucha, zvlhne potom a je elastická zase .

stupacik
29. nov 2013

@mamina1978 sú úplne úžasné

zuvinka102
29. nov 2013

prave dokoncena

daja55
29. nov 2013

@mamina1978 veď je úžasný 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 nevzdávaj to, pretože aj ja tohto roku budem zdobiť po 1.X , tak som zvedavá, ako to dopadne, 😀 😀 😀 ,len momentálne ležím s angínou v posteli 🙄

sikag
29. nov 2013

@pristela na som skusala, na potahovanie bola fajn, ale mne sa zdala primakka 🙂 strasne sa tahala a lepila mi na nu zehlicka.... ale bola dobre poddajna a netrhala sa.

@pipka @pristela @misiatkoo mekac moze byt ale obavam sa ze tam nezaparkujeme. ale auto mozeme nechat niekde v okoli parku a trosku prejst. tesim sa na vas, len dufam ze budem moct prist, lebo to u nas vyzera na chorobu ☹

lokalistin
29. nov 2013

@mamina1978 Zdeni diky svietnik je perfektny aj ja sa chystam,ale ked ja to vobec neviem,no chcela by som to skusit

veronika0
29. nov 2013

Tieto som uz davnejsie robila - aspon na ukazku 🙂

lokalistin
29. nov 2013

@elamaslakova diky su v kosi,ale jedna sa ako tak vydarila,len potrebujem pomoc, mam tie kraje obstrihat,alebo nechat hore trcat a kusok mi tam chyba,mam ho dorobit,ci zamaskovat nejak tou maslou

BABY POMOC

veronika0
29. nov 2013
veronika0
29. nov 2013

a este par 🙂

nanima
29. nov 2013

kráááááááááásne torticky ste napiekli 🙂 🙂 aj ja konecne pridavam po dlhsej prestavke prva je pre chirurgov dohodnuta na operacnom stole 😀 😀

blancagon
29. nov 2013
blancagon
29. nov 2013

Moje ,také začiatočnícke,ešte sa len učím.

bubobubina
29. nov 2013

@jakelina aký mileny hrosicek, velmi sa ti vydaril! 🙂

anibas
29. nov 2013

Pekný piatočéééék !!! 😀 😀
Žienky - nová poťahovka na trhu
http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...
Cena 7kg - 40€

pristela
29. nov 2013

@lokalistin mne sa paci to prve ked krajka pretŕča hore , vypada to elegantne a fakt krasne . Kasli na dorabanie kvoli kusku , bachni jej tam dve male take vypukle srdiečka biele/jedno vacsie jedno mensie/ alebo jedno a urob to tym padom akože narocky tam krajka nemala byt

zuul
29. nov 2013

@lokalistin ja by som ju nechala ako je na obrazku, ked pretrca je to super. cela torticka sa ti velmi vydarila.

@anibas ides skusit novu?

lokalistin
29. nov 2013

@pristela
@zuul dakujem no uz susim dalsiu,ale drahy sa ohlasil,ze za chvilu je tu,tak ju asi zas nevychitim a keby som tam bachla tie srdiecka mam tam aj tu maslu dat? ci radsej bez

ok uz je tu henten tak letim diky baby <3

akapulko
29. nov 2013

pridavam aj ja svpje uplne jednoduche 😉 absolutne som nemala chut tento vyk.nieco vymxslat 😀 😀 😀

pristela
29. nov 2013

@akapulko jeeeeeeeeeeeeeej ta stromcekova vypada supeeeer, aj fotka je uzasna- taka pocitoffka , taketo moooc lubim 😵 😵 😵

akapulko
29. nov 2013

@pristela 😀 dakujem aj ja som s nou spokojna 😉 stale na nu chodim mrkat 😀 😀 niekedy je aj v jednoduchosti kraaaaasa 😉 😉

jakelina
29. nov 2013

@akapulko taky se mi hned zalíbil ten stromečkový 😉

jakelina
29. nov 2013

@mamina1978 Zdeni je krásný, já se k tomu letos snad ani nedostanu, ještě dodělávám poslední dort, zase krtek 😀 😀

pipka
29. nov 2013

@akapulko krasna 😵 teraz som ju videla v torty snov... 🙂 tiez som si ju ulozila 🙂

elamaslakova
29. nov 2013

@lokalistin Vypadá dobre aj takto , my vidíme všetky nedostatky,ale zákazník si bude myslieť , že to tak má byť , neboj určite bude nadšený z nej

Dievčence napiekli ste nádherné tortičky , ja som teraz nemala nič a normálne mám absťák 🙂 , chýba mi to , len tak chodím podarobnici po dome 🙂 aspon tu sa vyteším z tých vašich tortičiek

zuul
29. nov 2013

@lokalistin aj ju spojis tam kde ti chyba ten kusok, tak maslu uz nedaj. srdiecka neviem ake a kde ale tie by som dala, maslu uz potom nie. to len moj nazor 😉

pipka
29. nov 2013

ja som teraz s vypatim vsetkych sil dokoncila jednu poschodku a ledva zijem 🙄 ja som taka choraaaa, ze neviem ci dozijem rana 😝 makam s ruskou na ustach, no od unavy ani nevidim..pofotim az rano, teraz musim ist spat, lebo uz nevladzem 😖 ☹
a to tento tyzden ziadna tvorivost, Cars poschodku robim presne kopiu tej, co som u robila..aj ked minimum som ju pozmenila 😅 a zajtra ma caka este jedna firemna...tiez ziaden zazrak 😅 😅 😅

tak sa zatial majte, pecte pecte, nech mam zajtra co obdivovat 😵

kvietok23
29. nov 2013

@veronika0 ahoj, ako si robila tu minnie, potrebujem spravit taku kitty, to sa iba vyreze?

veronika0
29. nov 2013

@kvietok23 ahoj. najprv som si obkreslila z internetu obrazok (zvacsila som ho ako som potrebovala), zafarbila potahovku a potom som vyrezavala 🙂

kvietok23
29. nov 2013

@veronika0 aha, cize je to jednoduche, zvladne to aj zaciatocnik? 🙂 lebo chceme dcerke robit tortu a ja hovorim mm ze dajme na potiahnutu tortu len jednu oblatku a on chce nieco taketo, ako si robila ty 🙂