Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
14. apr 2014

@sulaiovamaja Horkým nožem a první prokrojit nahoře polevu nebo čokoládu a pak až řezat až dolů. Rozměřit si pravítkem pravidelné dílky

vlada111
14. apr 2014

@maya30 ach nádherné všetky

vlada111
14. apr 2014

@mia114 tá pumpa je náhodou fajnová

zuzanka7834
14. apr 2014

Ahojte, chcela by som syncekovi upiect tortu s mickey mousom, vedeli by ste mi poradit ohladom jedleho papiera? Kde ho zohnat v najlepsej cene, ci su rozne druhy a ci ho mozem polozit aj na korpus s kremom alebo polevou, neviem potahovat tortu marcipanom. Dakujem 🙂

vlada111
14. apr 2014

@jakelina jaj krásne torty, a tie hmyzy :D

breberuska
14. apr 2014

Děvčata, vím, že to tady bylo, ale nemůžu tu stránku najít....nemohla byste mně některá poradit postup na roztřepený dort nebo aspoň číslo té stránky, kde jste to řešili?? Moc děkuju!

jakelina
14. apr 2014

@breberuska stačí zadat do vyhledávače a najde ti to. 😉

breberuska
14. apr 2014

@jakelina Tak jsem asi úplně blbá, ale takto jsem to právě nenašla...byly to foto postup. Nemyslím google, tam pochopitelně postup je. Myslím ten pěkný fotopostup, co byl tady, ten mi kůň nevyhledal. Ale asi dělám teda něco špatně.

jakelina
14. apr 2014

@breberuska aha, tak já nevím jaký byl postup tady, hned první odkaz co mi vyjede je tady ten. http://dorty.artmama.cz/postup-na-roztrepeny-do...

jakelina
14. apr 2014

@breberuska a tady na koníkovi je na straně 3881

sisika
14. apr 2014

@breberuska ahoj, nemyslela si nahodou tento postup?

sulaiovamaja
14. apr 2014

@jakelina dakujem

millada
14. apr 2014

Hľadám cukrárku v okolí Kežmarku, ktorá upečie mojej sestre svadobnú tortu. Nie je tu medzi vami nejaka? 🙂

daja55
14. apr 2014

@sisika dakujem, vyskusam a potom hodim foto 🙂

sisika
14. apr 2014

@daja55 niet za co-ja som ten zlepsovak tiez objavila tu. Tesim sa uz na foto torticky-drzim palce 😉

vlada111
15. apr 2014

@mamcas krásne tortičky, tá hlava ti vyšla.

vlada111
15. apr 2014

@michaela3011 zlatá si

breberuska
15. apr 2014

@sisika moc děkuji, ano tento.
@jakelina ten z dortů od mamy jsem nechtěla, ten jsem si našla taky.

nika1985
15. apr 2014

baby prosim ked som dneska objednala a zaplatila na jedleoblatky.sk pride mi to do piatka???????

jakelina
15. apr 2014

@breberuska tak o jiném nevím, bohužel.

mimcak
15. apr 2014

Ahojte. ešte pridám poslednú víkendovú a idem si vás prečítať. 🙂

mimcak
15. apr 2014

@janka22201 , @heni79 Ďakujem vám tak snažím sa zdokonalovať,ale to všetko vďaka tejto stránke. 🙂 😉 a Ďakujem aj ostatným babám za laiky k tortičkám potešilo ma to.

mimcak
15. apr 2014

@zuul mňaaaam teraz vyhladnutá po včerajšej operácii by som si dala taký fajnový zákusok. 😝

mirinecka
15. apr 2014

kočky, potrebujem poradiť, robím lietadlo na tortu celé z hmoty, a telo mi začína praskať 😠 , ako to zachránim, lebo vyhodiť 300g hmoty nechcem, ešte som rozmýšlala na tenučko vyvaľkať hmotu a potiahnuť ho, alebo máte inú radu? je zo smartflex velvet

zuzana172
15. apr 2014

@lawli mozes pridat receptik na tu chutnulinku doboskovu tort?

zsuzsu
15. apr 2014

AHojte. 🙂 Uz som tu nebola 100 rokov , jednoducho nestiham. Mam na Vas prosbu. Potrebujem recept na plnene kokosky. Hladala som na nete, ale ja hladam recept na tie co je vrch take tmavsie, nie ako pusinka kokosova. Tak neviem ci to nie je kokosova, alebo sa to namaca do nieceho... 😨 Budem vdacna ked niaka dobra dusa sa najde aj s receptom. Dakujem a pozdravujem vas. Dufam ze ste o.k. 😵

mamcas
15. apr 2014

@vlada111 fu tak tvoja pochvala ma moooc potesila 😉 dakujem moc 🙂 asi ani nezaspiiiim 😅

timuss
15. apr 2014

ahojte baby...idem robiť postavičku asi niektorú z priloženého obrázku...ako docielim, aby sa mi hlava bábiky nezdeformovala pod váhou vlasov, resp. aby vrkoč ju neťahal do jednej strany? najviac sa mi totiž páči tá fialová 😉 pýtam sa preto, lebo som raz robila poníka s bohatou hrivou a tá hriva mi stále ťahala dozadu tú hlavu a mám pocit, že ju trošku aj zdeformovala...mám to všetko nechať stvrdnúť a až potom skladať?

vlada111
15. apr 2014

@mamcas ale no 🙂

artepf
15. apr 2014

ahoj, přidávám svoje kousky za dva týdny, možná jsem sem už některé dávala, už ani nevím 😅 , u těch posledních dvou moc děkuju @jakelina a @pristela za inspiraci, díky holky 😵 😉