Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vejinka
6. aug 2011

@fatima30 ja budem asi stetcom..a oci sa robia tak ze sa spravi dierka do nej sa pichne gulicka a potom sa ako keby dotknes ciernou farbou ...aspom taky postup som videla 😅

dajna11
6. aug 2011

@fatima30 no neviem ako to vy&zerá tie skrutkovače...treba skusiť niečo modelovať a s tým robiť a zistíš.torta bola vraj super skvelá,už z nej nemám.....každemu som dala aj domov a velmi chutila....mramorový korpus a tvarohová plnka...

vejinka
6. aug 2011

ja tu radit moc nemozem som uplny zaciatcnik a za sebou mam len dve torty..z toho ta druha bola katastrofa 🙄

dajna11
6. aug 2011

@fatima30 až teraz som zbadala tie šrobovaky...no neviem čo s tým..

vejinka
6. aug 2011

ozaj baby cim sulate?? kukam po nete ze sviecka obalena v potravinarskej folii?? vidim dobre?

vejinka
6. aug 2011

lebo kupovat nejaky plastovy sulok za niekolko evri...sa mi zda moc

katy1979
6. aug 2011

@vejinka myslis cim valkame hmotu? no ja klasickym drevenym valcekom

vejinka
6. aug 2011

a este sa chcem spytat podsypavate solamilom alebo cukrom?

lenocka23
6. aug 2011

@vejinka ja mam klasicky dreveny valok... vzdy ho radne natriem Cerou, tak isto aj podlozku (tu mam plastovu z Tupperware) nepodsypam nicim....

katy1979
6. aug 2011

@vejinka solamylom

vejinka
6. aug 2011

@fatima30 mrkni na toto.. 😉

vejinka
6. aug 2011

@lenocka23 nelepi sa ti to??

vejinka
6. aug 2011

@katy1979 tiez som myslala ze tym...len s tvrdym🙂 😅

mizulienka
6. aug 2011

@jakelina chcela som sa spytat, ty si minule kupovala take tie ornamenty, uz si s tym robila? ako sa ti s tym pracovalo? 🙂

fatima30
6. aug 2011

@vejinka
ty kokso riadna makacka 😀 😀 😀 😀 ked je to zrychlene to by sa mi pacilo keby to tak rychlo islo

vejinka
6. aug 2011

@fatima30 ja by som si natocila to moje trapenie...ale budem rada ak budem pri tom ja..a nie este osoba ktora ma bude tocit..a keby sa to nepodarilo tak by sa slahlo 😀

zlatka10
6. aug 2011

@fatima30 máme to doma, sú to šraubováky - rôzne - krížové, ingusové...či aké 😀

dm1
6. aug 2011

tu su moje tohtotyzdnove ako som uz pisala bol kruty tyzden 2 nocne kedze maly vela strajkoval ale akosi ani necitim unavu veru asi som si uz zvykla 😅

katy1979
6. aug 2011

@dm1 nadherne su. to mas pravdu tie nocne su sila zvyku ja uz aj ked nemam robotu tak strasim hore do hlbokej noci ci si lahnem a aj tak nespim.
mala by som ist konecne vymodelovat toho shreka nech mam co posadit na tu tortu.
a asi sa idem skusit potrapit s pismenkami ak to nepojde tak to vykrojim len s tymi kovovymi vykrajovackami na pismena.

vejinka
6. aug 2011

@dm1 sanka mi spadla na zem a zobudila deti.....waw tu slova ani nemaju cenu je to dokonale...a ten bob stavitel no som unesenaaaaa 😉

vejinka
6. aug 2011

prcham spat dobruuu

mizulienka
6. aug 2011

@dm1 krasne 🙂

anibas
6. aug 2011

@dm1 nádherné - do detailu vypracované autá 😵 😵 😵 😵 ja také torty nemusím viď moja lokomotíva 😀 😀 😀 😀

lenocka23
6. aug 2011

@vejinka ani nie... aspon nemusim potom dodatocne davat dolu "biely prasok".. 😉

anibas
6. aug 2011
dm1
6. aug 2011

@katulkaaaaaa ides objednavat tie knihy? co kto bude? ja chcem tiez a hlasim ze aj @anibas chce jednu. A @bzucinka2 este neviem na isto

mizulienka
6. aug 2011

@anibas ty mas krasne torty, ta so slonikom je neskutocne mila, nadhera 🙂

lusil2005
6. aug 2011

@dm1 no neviem, ale vysoke tempo ti asi robi dobre 😀 torticky su naaaadherne - neskutocne!!!!!!! fakt krasa.

katulkaaaaaa
6. aug 2011

@dm1 objednavat budeme cez @katy1979 zajtra by sme to mohli dat dokopy co vy na to?