Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bzucinka2
4. okt 2011

co sa kamky tyka, ono to je vzdy tak, ze najprv si daju baby nizke ceny a potom postupne zvysuju ☹

dadka212
4. okt 2011

veru, ja som ku Kamke nakukla ako dávala lusilka linky ale drahé ako šlak...

DNES by mala dostať pani z MMB nový tovar, neviem či ho tam nahodí dnes alebo zajtra, tak potom ak niekto niečo ešte bude chcieť písnite mi do IP linky 😉 poštovné bude 50kč čiže asi 2eura a ja to potom na SK rozpošlem za normálne poštovné 😉

lussy23
4. okt 2011

@broucek2 - krásna

lusil2005
4. okt 2011

Baby, ja som vam taka pazrava!!! Konecne som si upiekla tortu, lebo uz ma vytacalo ze furt len peciem peciem a ked mam chut na sladke tak si nemam co dat... A chcela som si na nej vyskusat stencils... No myslite ze som vydrzala??? Ani som ju len nepotiahla!!!! Zerem ju len naplnenu, holu 😀 Ale je super!!! Velmi odporucam kombinaciu coko korpus + tvarohovo kokosova plnka. Chuti to ako koko 😅

broucek2
4. okt 2011

@lusil2005 taky jsem závislá na sladkém, jenže blbé je, že se sedavým zaměstnáním jsem přibrala před boky a necítím se vůbec dobře, jenže nějak se neumím ovládnout.

katulkaaaaaa
4. okt 2011

ahojte moje nocne 🙂 pre kamoskyneho synceka,ako darcek do nemocnice,sa tesiiiim dnes ich pustaju domov po 2 mesiacoch 🙂

katulkaaaaaa
4. okt 2011

@dadka212 baby fakt sa vam zda kamka draha?som si pozerala ceny ked som nieco potrebovala inde a mne sa nezdala draha 😕

daniz
4. okt 2011

@lusil2005 ja robievam takúto kombináciu, je to úplne super, ja dávam do tej plnky pochúťkovú smotanu.

anibas
4. okt 2011

@daniz skôr menej jogurtu - 500 ml šľahačky cca 450 ml jogurtu

lusil2005
4. okt 2011

@katulkaaaaaa mne sa tiez nezda draha 😕

lusil2005
4. okt 2011

@anibas ja davam viac jogurtu a menej slahacky 😅

lusil2005
4. okt 2011

@daniz namiesto coho? ja davam kokosovy puding, maslo, kokos a tvaroh...

anibas
4. okt 2011

@lusil2005 keď boloviac jogurtu, tak to bolo riedke a ja nedávam stužovač do tejto

anibas
4. okt 2011

@lusil2005 to je len čisto rastlinná šľahačka a jogut s príchuťou

lucula73
4. okt 2011

@lusil2005 prosím ťa a aký pomer surovín ide do tej plnky kokosovej,čo si teraz písala?a tvaroh aký?ďakujem 😉

adrianai
4. okt 2011

@eliska22 veľké ďakujem, presne tento som myslela, ale nemohla nájsť - takýto názov ma nenapadol 😀

dadka212
4. okt 2011

@katulkaaaaaa zdá hlavne pri vypichovačoch...ale objednávam od nej hlavne podnosy, tie sú fajn aj farby, hmotu nie, lebo poštovné by ma vyšlo draho a to si radšej kúpim v tortomanii osobne...

vlada111
4. okt 2011

@zdenallicka tak túto som už aj ja raz uvažovala, len som nemala príležitosť. Je naozaj nezvyčajná.

vlada111
4. okt 2011

@dajna11 to vôbec nie je veľa. Ja som doma vážila tú detskú so šašom, a mala 3,9 kg. Tak potom chcú akú pidi tortičku? 😠 . Táto mala priemer 26

daniz
4. okt 2011

@lusil2005 ja dávam kokosový puding,poch.smotanu, kokos maslo - s tej pochúťkovej smotany je taký svieži.

vlada111
4. okt 2011

@dajna11 tak gúľaj, mňam 😀 . No tak to ja závidím to drôtikovanie 😉

dm1
4. okt 2011

@lusil2005
@katulkaaaaaa no ja som len o vypichovacoch cinskych pisala - kedze kovac ich ma za 7,5 a ona za min.10. Floral sadu Kovac za 15,9 a ona za 22... A uz vobec nehovorim ze presne to iste je na MMB niekolkonasobne lacnejsie

danciacik
4. okt 2011

ahojte baby
@dm1 kto je to ten Kováč? má nejakú web stránku?

dm1
4. okt 2011

@danciacik www.cukrarskepotreby.eu. On nema ale vzdy vsetky treba sledovat. Aj babatko ma teraz tiez za 10,5

dajna11
4. okt 2011

@vlada111 no vidíš....ja fakt neviem...nikomu nie som dlžná,tak prečo by som robila láaskavosti?....mna to tiež stojí čas a energiu a mnohé keby ich to nebavilo,tak to nebudu robiť za tých páč šupov čo z toho je no nie?

dajna11
4. okt 2011

@vlada111 čo mi závidíš?od vtedy som sa k tomu nedostala.....ved neboj,nakupiš na stretku drotiky,pásku ako ja a budeš majstrovať....

dajna11
4. okt 2011

baby,ako sa vám robí s ráfikmi?dobre sa v tom pečie?cchem si nejaké nakupiť a neviem ako to ide v tom.

danciacik
4. okt 2011

@dm1 ďakujem idem na to kuknúť

anibas
4. okt 2011

@dm1 tiež si myslím, že alternatíva za 11 € veľááááááááááááááá - keď to stojí 50 Kč !!!!!!!!!!!!!!!!!§§

lusil2005
4. okt 2011

@anibas ahaaaa, som myslela ze hovorite o tej klasickej jogurtovo slahackovej. a ty robis aku? len rastlinnu slahacku s jogurtom? to moze byt dobre 😵

@lucula73 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=28061 tu je na nu recept

@daniz hmmmm to tiez moze byt dobre. aj ten tvaroh to tak odlahci - osviezi... nabuduce skusim so smotanou, dakujem! 🙂

@dm1 hej hej, na napodobeniny je to fakt ze dost. a ten kovac ma teraz tiez tie zelene formicky, aj na perly... tie som unho kupila. su fajn.

@dajna11 ja uz peciem len v rafikoch, pecie sa mi v tom super.