Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
25. okt 2011

@mizulienka čo je pipi ? veď to je cesto - ako ti bude stáť na 1 cm2 ???????????????????

mariann2
25. okt 2011

@dajna11 všímam si somariny, ale aký máš aktuálny dátum na foto 🙂

dajna11
25. okt 2011

@mariann2 aj ja som si to všimla...necche sa mi ho nastavovať,lebo sa mi často vybíja baterka na fotáku a potom sa to vynuluje 😀 😀

mizulienka
25. okt 2011

@anibas to je taka zakaznicka 😕 mam takych najradsej....
inac baby jedna zakaznicka mi teraz volala, chce tortu uplne bez plnky bez vsetkeho....len korpus 😕 😕 😕 😕
chapete, cela torta sa prisposobuje tomu, ze maly jej nezje tortu s plnkou...co na tom, ze tam bude este 6 dalsich ludi, ach jaaaj 😕 😕 😕 😕

mizulienka
25. okt 2011

@dajna11 perfektne su tie postavicky 🙂 urcite sa potesia.

katulkaaaaaa
25. okt 2011

@mizulienka coze?to akoze len korpus potiahnes hmotou?ci ako? 😀

dm1
25. okt 2011

@mizulienka ty brdo ze torta bez plnky ja odpadnem 😀 . Tak jej navrhni sacherku nech je to aspon chutne

dm1
25. okt 2011

@reruna no co som bola na stretku tam si nikdy nic nebral domov co vytvoril to tam vsetko ostavalo baby si to rozobrali 😉

som ukecala nikuniku bude tiez modelovat nech mam toho menej aj jej kamka nieoc pridala tak bude veselo. nika sa jej pytala na hmotu a ze zabezpeci ona tak uvidime

anibas
25. okt 2011

@mizulienka navrhni punčovú + džemík

jakelina
25. okt 2011

@dajna11 udělala jsem si kuličku z hmoty a na tu jsem lepila ztenčené malé kolečka, něco jako u růžičky, tak stejně překládat, ale nechat to otevřené ten květ, aby byl vidět ten střed. Hned jsem to dala na párátka a sušila zapíchnuté.

dajna11
25. okt 2011

@jakelina dakujem....si zlato...

petusko
25. okt 2011

ahojte baby, po mesiaci idem opat piect, uz sa celkom tesim 🙂
A chcem vas poprosit, ci nemate ulozene nejake inspiracie na zatvorenu knihu 🙂
Prajem pekny den 🙂 🙂

mizulienka
25. okt 2011

baby ona chce vyslovene mramorovy korpus 🙂)) ktory je lepsi ked urobim mramorovy z nastavovaneho od bohusa alebo ten s olejom?

reruna
25. okt 2011

@dm1 aha, já jsem myslela, že to zůstane vám....tak to si určitě nechej pak zaplatit...

dm1
25. okt 2011

@reruna no ja neviem tak to bolo aspon min. rok uvidime ako to bude teraz sa tesiiiiim 😵

jakelina
25. okt 2011

@mizulienka nějaký s olejem ne, ať to není úplně suché 😲

jakelina
25. okt 2011

@reruna kdybys o něčem věděla, tak já taky ráda přijedu. 😉

broucek2
25. okt 2011

@mizulienka tak jí udělej bábovku :o)))

daducha
25. okt 2011

@mizulienka juj tak to netusim,ja nepouzivam sojove mlieko,iba ryzove a z toho mi puding este nestuhol 😖 .Ak pouzivaju palmarin tak im ho tam daj,ja tieto tuky nepouzivam.Asi bude najlepsie pytat sa priamo zakaznicky ked s tym pudingom ma skusenosti.Ja som takuto specialku piekla iba raz, aj to iba s tou smotanou.

mizulienka
25. okt 2011

@broucek2 no ved 🙂

@jakelina mam urobit s olejom, ci vravis, ze nie? som nepochopila 😒

dadka212
25. okt 2011

@mizulienka no myslím, že s olejom chutí to potom ako bábovka, ja robím deckám tak brumíkov oni tiež lúbia iba samotný korpus nie plnky...

daducha
25. okt 2011

@dajna11 krásne sú, urcite urobia radost 😉

katulkaaaaaa
25. okt 2011

@petusko na svadbu ci narodeniny?ja mam tieto ulozene 🙂

petusko
25. okt 2011

@katulkaaaaaa na 45 vyrocie sobasa to ma byt 😅 dakujem velmi pekne, su krasne, urcite sa inspirujem, po vikende hodim foto 😉

mizulienka
25. okt 2011

@dadka212 a podla akeho receptu robis prosimta tych brumikov. a niecim to aj plnis?

jakelina
25. okt 2011

@mizulienka právě myslím s olejem, nebude to tak suché, když chtějí bez krému 😝

dadka212
25. okt 2011

@mizulienka klasický mramorový korpus s olejom robím a neplním ničím moji majú radi len korpus 😉 mám silikonovu formičku na medvedíkov tak tam im to robievam 🙂

gumkacka1
25. okt 2011

toto je moja vcerajsia torta. Som pri nej uz aj plakala. Cervenu som farbila s extra gelovkou, potom sa mi hmota drobila, nedrzala pokope, praskala, no hruza. Aj som pridavala vodu, aj do mikrovlnky som to dala, ale nic nepomahalo.

anibas
25. okt 2011

@dadka212 Mám - prišla poštárka - Vianocéééé - ďakujéééééééééém 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
pošli mi do IP celkovú sumu vypichovačov v € aj so snehovými vločkami - poštovné je 1,40€ - č.u. mám