Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia1111
19. jan 2012

@zuba - Nemáš za čo 😉 . Ale menší rozmer som nenašla ☹ . To už potom kúpiť zvlášť menší ráfik. Aj Ty máš rodičov v BB? 😵

zuba
19. jan 2012

@mia1111 hej aj ty? naši bývajú v Sásovej

mia1111
19. jan 2012

@zuba - ja mám ocina v Podlaviciach 😉

anibas
19. jan 2012

@katy1979 no ta je úplne prekrásna 😵 😵 😵

lussy23
19. jan 2012

@eliska22 zlatučká a krásnučká tortička a koník sa podaril, je pekný 🙂 @zuzana124 je krásna. @vecernicci waw nádhera @katy1979 síce neporadím, ale pochválim, nádherná torta @ajka82 krásna tortička @akme aj ja prajem deťom skoré uzdravenie

akme
19. jan 2012

baby už nikto nemáte nič pre toho holubára? žiadna inšpirácia? Ani ty Markétka ty máš vždy 😀 ništ sa pre mňa už nenajde? ja mám predstavu normál nejakú kvetovú a do toho zakomponovať nejako toho holuba 😀 toho vtáka chcem asi modelovať lebo z pučoviny by musel byť narýchlo a to pri mojich drobcoch by nebolo moc pekné

vlada111
19. jan 2012

@mizulienka Luci sa mi páči ako stále riešiš tie krémy a kombinácie. Si zlatá 😀

vlada111
19. jan 2012

@katy1979 nááádhera 🙂

mizulienka
19. jan 2012

@vlada111 hej, uz si pripadam vadna, prepacte mi to 😉 😕 😔 😵

katy1979
19. jan 2012

@akme a taky ten domcek pre holubov a na tom bidielku holub

mamina1978
20. jan 2012

@vecernicci No tak ta tvoja motorka je nadherna 😵 😵 😵 Taka ozajstna , bezchybnaaaa 😉 🙂

anibas
20. jan 2012

@akme ja SOM RAZ ROBILA LEN figúrku: st. pán sedel na lavičke a okolo boli holuby - foto som nestihla ☹ ☹ ☹

mizulienka
20. jan 2012

@akme toto si uz asi videla, ale tak pre istotu davam

http://www.google.sk/search?q=cake+with+pigeons...

mizulienka
20. jan 2012

baby, asi mi odisiel mixer 😕
ake znackky prosim vas mate, ako dlho vam vydrzali?
dakujem

dajna11
20. jan 2012

@mizulienka juuuuuuuuuuuuu škoda...mne minule capol na zem,ako som hromžila...ale našťastie sa len zlomil príklop kam sa strkal tyčový mixer,,,chvala bohu 😀

mizulienka
20. jan 2012

@dajna11 a aku mas znacku?

dajna11
20. jan 2012

@mizulienka mám etu...mama má zelmer asi už sto rokov a šlape ako hodinky...aj vysávač,aj ja mámvysávač....na tu značku nedám dopustiť...mixer som dostala darom....keby som si kupovala ja tak isto si kupim zelmer...ak teda nechceš nejaký profi robot 😀 😀

mizulienka
20. jan 2012

@dajna11 ten moj je zelmer, mame ho nejake 4 roky alebo tak nejak.

dajna11
20. jan 2012

@mizulienka ahaaa......no vidíš....z kždej značky sa nádje chybný výrobok.....našim teraz odšiel počítač presne po skončení záruky 😀

mizulienka
20. jan 2012

@dajna11 niekedy mam pocit, ze vyrobcovia vyrabaju vyrobky, ktore prese po uplynuti zarucnej doby sa pokazia ☹
ale ja som bola spokojnas tym zelmerom az na to, ze sa pokazil...ale mozno ze je vo vnutri iba nejak zaneseny od muky a praskoveho cukru alebo nieco take...no uvidime....jednoznacne bez mixera ostat nemozem, buduci tyzden 4 torty 😕

jakelina
20. jan 2012

@mizulienka určitě zkus nechat vyčistit a pokud se pokazila nějaká součástka co není moc drahá, tak ti ho opraví a zatím si kup nějaký obyčejný šlehač jenom do ruky. Já ani jiný nemám, všechno dělám ručním 😝

dajna11
20. jan 2012

@mizulienka tak to bez mixera aj keby si torty nerobila nemožeš ostať....mne odišiel tak ten ponorný ked som práve malemu kašičky robila....pochodila som ja obchodov kým som našla cenovo vhodný a aj s kopou príslušenstva...a zasa vyšla z toho eta,super cena,kopu náradia🙂

dajna11
20. jan 2012

@mizulienka včera som tak na benzínke ponatankovaní šla naštartovať a zasvietilo a zhaslo....som bola hotová...bolo mi jasné že baterka,ale má 2mesiace...to už ako vobec nič nevydrží?...som tam poprosila chlapov nech mi to pozru a nakoniec bol iba kontakt na betrke povolený....padol mi že takýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý kamen zo srdca🙂

mamina1978
20. jan 2012

@vera_vila dakujem 🙂

vecernicci
20. jan 2012

@akme ono toho moc není, co tenhle? http://www.flickr.com/photos/creationsbypaulaja... a tenhle je pěknej http://thecake-bake.co.uk/images/imgp2136.jpg
mně se líbí ten druhý s tou přepravní bednou 😉

vixi
20. jan 2012

@vera_vila Dakujem, Salkovy som skusala, teraz najnovsie som robila tvarohovy so zelatinou, vyborny! Lahky a celu tortu uplne ozivil 🙂

larah
20. jan 2012
ikula2
20. jan 2012

@mariann2 mohla by som sa ta este spytat na ten kamion, nevies ake si mala rozmery? Mam robit nejaku 3,5kg tortu a netusim ako to velkostne ustrazit aj tvar aj vahu.

mariann2
20. jan 2012

@ikula2 moj mal 4kg a bol dlhý ako plech na pečenie, robila som ho z troch plátov na plechu, plnená parížskou šľahačkou bez ovocia 🙂