Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

chanella
4. júl 2012

@lamps aha, to ma nepadlo 😀 to bude tym teplom 😀 dakujem pekne 🙂

lamps
4. júl 2012

@chanella to nič ani ja to nemám z vlastnej hlavy 😀 😀 😀 😀

sisix
4. júl 2012

Ahoj holky, prosiiim radu ci postup na Ovecku Timmy a jeho kamarady. mate neco? Nevideli jste nekde? Dekuji

sisix
4. júl 2012

@dadka212 diky

dajna11
4. júl 2012

@njonja perfišné🙂

miciatko
4. júl 2012

baby prave som odmietla objednavku na tortu obliatu cokoladou, bojim sa ze by sa topila, a mozno mam trosku taku pochybnost ze mozno nie, robite niektora cokoladove torty teraz??

aduskatt
4. júl 2012

@miciatko to je na samovrazdu teraz cokoladu

dada2007
4. júl 2012

@lamps zlatko...na víkend mám dalšie 2 margarétkovéééééé........... 😅 😅 😅 sranda, že ako chcú len tie teraz ... dakujem ešte raz za rady pri prvej........ 😉

dadka212
4. júl 2012

@dada2007 aj ja robím na víkend margarétkovú 😀 ale takú celú posiatu margarétkami a s mašlou 🙂

sisix
4. júl 2012

@dadka212 byl by receptik. Nikde jsem ho nenasla. Asi jsem slepa 😀

simasa
4. júl 2012

@miciatko iba Danka robi 😀 @dm1

simasa
4. júl 2012

@monika76 Mate nieco nove?

mates22
4. júl 2012

holky, právě se mi totálně zbortil dort, když jsem ho mazala pod potahovku, šlehačkovej s jahodama....... naprosto to je nepoužitelný ☹

dada2007
4. júl 2012

@mates22 špajdle a schladiť???????

maca77
4. júl 2012

@miciatko dobre si urobila ... ja som včera mala na pláne pre mm k výročiu svadby ... vzor s čokotransferom, na vrchu jahody .... no to bola taká katastrofa... som tú tortu ani neodfotila ... čokoláda netuhla ani v chladničke 😝 😀
... začala sa topiť len čo som z chladničky vytiahla, deti mi jahody pojedli .... 😀 ... ale som rada že to bolo len pre nás, lebo si neviem predstaviť robiť takúto na zákazku 😒

lamps
4. júl 2012

@dada2007 nie je za čo 😅 už sme dve margarétkové 😅

Tu je moja práve dokončená pre 3-ročného fešáka, ktorý si sám rozkázal, že na torte musí byť žltý kamión 😅

njonja
4. júl 2012

@dajna11 , @dadka212, @vlada 111, @levandulka3, @pipka, @zizala79, @dm1 dakujem 🙂 🙂 🙂 aj vsetkym ostatnym za likey🙂
@levandulka3 no, to netrvalo dlho ich tam nalepit. To bola vlastne doslova minutova akcia a sup do chladnicky🙂
@zizala79, je to krabica, ktoru som spravila, aby ladila s ostatnym. vnutri je poskladane tricko s futbalovou aplikaciou.

anibas
4. júl 2012

@dada2007 určite fialová - Sugarflair Grape Violet 😉 😉

anibas
4. júl 2012

@dm1 akože tú tortu nechápem 😨 😨 😨 😨 😨 😨
1. nevyzerá na 12kg
2. min. poťahovky je tam cca 3kg - pri mmf 3x3€ ´= 9€ !!!!
3. ked sa tým živí veľa rokov - tak nevidím žiaden umelecký zázrak
Možno to bola rodina a robila len za nejakú véééľmi dobrú cenu a ani náklady tam nie sú všetky !!!

anibas
4. júl 2012

A žienky 🙂 🙂 - pozdravujem vás z Liptova - práve nám dopršalo 😉 😉

sisix
4. júl 2012

to je horko, se me nechce barvit hmotu. Musim ☹

vlada111
4. júl 2012

@anibas Sabi máš nejakú tortu na FB, čo si tou fialovou farbila? Som zvedavá ako farbí 😉

pipka
4. júl 2012

@ajka82 ber to z tej lepsej stranky...zatial si usetrila 😅 ..potom oplieskas dvakrat tolko 😀 😀 😀

anibas
4. júl 2012

@vlada111 hrozno sa sude, a potom už len nejaké menšie detaily 😉

dadka212
4. júl 2012

@sisix recept na čo?

pipka
4. júl 2012

baby mna toto teplo zabija 🙄 mne tie lupene tych ruzi vobec neschnu, a to ventilatorom na to fucim...stale sa mi ohybaju a nedrzia tvar 😝 co s tym mam robit 😕 😅

aduskatt
4. júl 2012

@anibas aj nam tu doprsalo🙂

ajka82
4. júl 2012

@pipka takze ani ventilator nepomaha?... tak to sa mi neoplati skakat hore do krine a hladat ho 😒 mozno si len dieta zobudim ked padnem odtial 😝 slak ma triafa z toho tepla...

pipka
4. júl 2012

@ajka82 no mna tiez...ja uz mam take nervy na tie ruze ze az 😅 😝
akoze este ten zaciatok sa da..ale jak uz lepim tie vacsie okrajove, tak sa mi to len placa a ovisa mi to...na nervy som z toho 😠 😠 🙄

asi urobim len same puky a basta 😠 😀 😀 😅