Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dada2007
6. júl 2012

....pridávam moje dve nočné a idem na dalšie dve...tieto sú aj krivé ako pozerám, a v tom teple......hrozne sa mi to robilo ☹
......a inak.......toto je prvý víkend, kedy mám 4 torty na objednávku 😀 😀 😀

vecernicci
6. júl 2012

@levandulka3 tak ten je úúúúžasný 😎 😎
@eliska22 perfektní foťáček 😵

dajna11
6. júl 2012

@dadka212 že wau a wau sú krásne,husenka no.1

sisix
6. júl 2012

@eaka tak tohle mam a jdem nespokojena. ☹

anibas
6. júl 2012

@dadka212 @levandulka3 krásne tortičky 🙂 🙂

ajka82
6. júl 2012

@sisix preco si nespokojna? ja po tom poskulujem teraz... 😕

anibas
6. júl 2012

@jakelina peknučká je 😵 😵 😵 😵 vôbec jej teplo neuškodilo 😀 😀

sisix
6. júl 2012

@ajka82 No kdyz to moc utahnes, kolecka se netoci a rez je necisty. Kdyz povolis tak, neni rez uplne rovny a po chvilce se mi odsroubuje sroubek a vypadne. Tak to je moje zkusenost. Ale mozna sem jen nesika 😉

anibas
6. júl 2012

@eliska22 @levandulka3 perfektné !!!

ajka82
6. júl 2012

@sisix aha, no uvidim, teraz idem doniest danke, tak som zvedava co povie ona... ale asi ho budem mat skor ako mi ona napise, ked ho bude pouzivat, uvidim...

teodorie
6. júl 2012

Není tak krásný, jako ty vaše, klobouk dolů 🙂 Ale musím se pochlubit, co se mi povedlo v těchto vedrech, pro manžílka k svátku 🙂 Paříž s čokohmotou 🙂 Na potahovaný se chystám v srpnu a zatím tu čerpám nápady a typy 🙂 Mimochodem jsem dělala ten mascarpone krém s bílou čokoládou a s broskvemi a byl úúúúúžasnýýýýýýý 😀 😀

gajana1
6. júl 2012

Ahojte baby poradte čo teraz spravila som trasenu plnku a zrazila sa mi ☹

jakelina
6. júl 2012

@gajana1 to už asi nic, fakt nevím. Jedině pro vás domů nějaký pohár s piškotama 😉

pristela
6. júl 2012

@gajana1 už asi nic, vezmite lyzice a rychlo zjedzte pokial nik nevidí 😅

ja dnes robila fantastickuuu tortu 😀 😀 😀 smotanovo piskotovu 😀 😀 😀 ale asi ju z nervov zozerem aj ked este nieje 😠

@levandulka3 naadherne su obe a ten holubnik teda nema chybu !!!!! 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀
@eliska22 ja bych taku "technicku" tortu veruze nechcela robiiiť 😖 😖 😖 ale ty si ju zmakla suprovo 😵 😵 😵

sisix
6. júl 2012

@jakelina ahoj, kdyz potahujes kulaty dort, jak tlustou mas hmotu a mas figl jak potahnout aby strany byli hladke. Uz podruhe se mi to nepovedlo vyhladit,trhalose mi to. pouzivam formix.

jakelina
6. júl 2012

@sisix asi tři milimetry

dadka212
6. júl 2012

@stankapk robila som ten mascarpone-tvarohový krém a je super chutí ako miláčik 😀 mňam rýchly a chutný

aduskatt
6. júl 2012

mama mi hovori? dufam, ze v pondelok neprides bez torty...no co sa obesim? tak v nedelu sa vrhnem na puncovuu🙂 sa mi bude robit lepsie ako dnes ta kremova

vecernicci
6. júl 2012

@aduskatt to určitě, krémy tečouuuuu, je to hrůza

aduskatt
6. júl 2012

@vecernicci ani nehovor, uz teraz som pos**ata z toho, ci do zajtra vydrzi ta torta v pohode, sice je v chladnicke, len aby sa im v aute zajtra nerozpadla

vecernicci
6. júl 2012

@aduskatt neboj, do rána ztuhne a bude v poho 😉 já jsem teď dodělala růžovýho pejska (pro změnu) 😀 a ještě mám potahovat mobil, ale to si nechám až na ráno, každý den vstávám v šest, okna dokořán a to se nejlíp dělají dorty 🙂

aduskatt
6. júl 2012

@vecernicci ja nie som schopna si rozkazat o siestej vstat🙂

sisix
6. júl 2012

@jakelina tak takto pekne se mi povedl ten prvni, ale je fakt ze jsem ted mela jen 2mm

katmi
6. júl 2012

moje úplne prvé prsia v živote 😀 nato, že mi všetko tieklo od toho horka a decko mi pišťalo za zadkom vyzerajú celkom k svetu, nie? 🙂

jakelina
6. júl 2012

katmi já jsem je ještě nedělala a snad je po mně nikdo chtít nebude, moc se mi to nelíbí. Ale přání jsou různé.

aduskatt
6. júl 2012

@jakelina tiez dufam, ze ma budu podobne priania veeelmi dlho obchadzat🙂

pipka
6. júl 2012

v pohode su..ale mna ak by uz niekto o ne poziadal, asi by som sa snazila ich ukecat aspon aby nebolo vidiet bradavky 😝 akoze vystrih ano...ale teda hole prsia mi nejak nejdu 😅 😅

larah
6. júl 2012

no kočky, práve som dokončila lienku a teda som sa pri nej napotila 😨 lepilo sa a lepilo, uuf... aa uz je aj odovzdana 😀

pipka
6. júl 2012

baby..ale mna teraz tak napadlo..ze ja mam tie svadobne torty na buducu sobotu...takze ich vlastne budem robit piatok 13-teho 😅 😅 😅 😀 ..to bude ina sranda, ak to dodzubkam 😅 😝