Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
22. júl 2012

@dadka212 Dadka , škoda toho Káááju , velkáá škoda 😀 😀 😀 😀 😀 fakt je bozska, sladkááá.

Inak holky ja neviem kde to byvam, ale tu ziaden spiderman/nastastie/ ani šmoulíci, ani pat a mat ci vcelka maja 😕 no pomali sa do toho dostávam - povinné jazdy ako dnes ten Thomas 😀 keby ste ma vcera videli ked sa mi ho podarilo potiahnut v jednom kuse a v pohode na prvý šup 😅 😅 😅 by ste si aj tukali po čele zo mna 😀

dadka212
22. júl 2012

@pristela 😀 dakujem 😀 no káju si môžu pustiť 😀

daducha
22. júl 2012

tak uz to ide ...

mates22
22. júl 2012

@dadka212 😀 děkuju, synek mi normálně furt žebrá ozdobičky, kytičky, motýlky............, tak sem mu dala šneka, ať si ho sní, povídal "neci" a odpochodoval 😀
Krásná Mája, Mája je holt věčná, a ten její obličejíček máš tak roztomilej

mates22
22. júl 2012

@daducha dokonalé všechny 😉

pristela
22. júl 2012

hura , fotose zmensene , fu taka som rada , že toto mám za sebou, taká opacha 6kilová 😕 a ak niekomu pomoze je aj foto postup a fotosa so mnou 😀 ale to len aby bolo vidiet aky je velky , né žeby somsa mala tak rada 🙄

pristela
22. júl 2012

@daducha uuuplne uuuuuuzasne , som ti na tu hafanovu klikala aspon 10x co mi neslo na nu dat paci sa na FB ☹ ale zadarilo sa nakoniec, nááádherne vsetky 😵 😵 😵 😵

eliska22
22. júl 2012

@dadka212 fakt tá maja je ako živá teda z rozprávky 😀

eliska22
22. júl 2012

@mates22 fuj tie slimáky sú ako živé 😀 úplne vymakané 😵 😵 😵 😵

dadka212
22. júl 2012

@pristela ty čo trepeš, šak je úúúúplne dokonalý syn si myslel, že je to hračka a to je čo povedať, on je detailista...

@daducha prekrásne všetky do jednej 🙂

mates22
22. júl 2012

@pristela tak toto by mi bylo líto sníst, waw............

eliska22
22. júl 2012

@pristela takého vymakaného tomáša som ešte nevidela 😵 😵 😵 😵 superný je 😉

eliska22
22. júl 2012

tu je moja včerajšia na dnes pre nás, to len tak sem dávam pre chuť, zachvíľu si ju dáme ku kávičke 😵 😵 😵
z boku som ani nefotila, lebo tam je len obsypaná kokosom 😉 inak plnka kokosová s lesným ovocím, recept od @lamps 🙂

pristela
22. júl 2012

Inak ked bol pan pre nu , sme rozoberali že nemame obaja ani tusenia ako ju budu krájať 😝 😀 on mi objednáva stale take perličky 😅 povedal , že musi na buduce vymyslieť zase niečo ťažšie 😕 😕

@eliska22 mnaaaaam , ja bych si dalaaaaaaaaaa, nemame doma nic sladkeho ☹ ☹

jakelina
22. júl 2012

@pristela je nádherný, já takové ty vláčky nemusím, ani ho naštěstí nikdo nechtěl, já bych ho neuměla udělat. Je to takové hodně ohrané, ale ten tvůj je úžasný. 😉

daducha
22. júl 2012

@pristela tak ten je nádhernýýýýýý 😵 😵 😵 ,mna to caka v auguste 😝 .

daducha
22. júl 2012

@dadka212 je rozkošnáááá ... 😵 😵

itka79
22. júl 2012

@mates22 juu super slimáčik je ako ozajstný

pristela
22. júl 2012

@jakelina taky tak, no ja mala stastie ze mojho maleho tato rozpravka absolut nenadchla 😅 a ani sa mu teda nedivím 😀

Holky moc dakujem za páčitka 😵 😵 😵

rapunzel1
22. júl 2012

@dadka212 prekrásna, uplne super

vlada111
22. júl 2012

@daducha si sa riadne namakala, krásne všetky. a akú plnku si to robila?

dajna11
22. júl 2012

@pristela že jaká šikovnica a krásny vláčik a teda ja zíram a zíram....

iwulka23
22. júl 2012

Tento týžden len 1 🙂 buduci mááám 3.. 😀 uuuf

nikulqa
22. júl 2012

ahojte zienky nemate nejake ispiracie pre rybara? dakujem pekne penky dnik

zz134
22. júl 2012

@pristela RESPEKT!toto je majstrovske dielo!

zz134
22. júl 2012

@maya30 a tie vlnky ako urobis?

lamps
22. júl 2012

@eliska22 všetko najlepšie k meninám 😅 😅 😅 😅 a plnka chutila?

abriela
22. júl 2012

@pristela Pisem mimo temu. aky mas sijaci stroj. Chcem si kupit a neviem aky, aj ked zvazujem Berninu Bernete?

pralinka25
22. júl 2012

dievcence ako chuti smartflex velvet prichut cokoladova? je to aspon trosku jedle? mala som zatial len vanilku.

iwulka23
22. júl 2012

Babeny,ked robíte postavičky ..čo maju niečo čierne..napr.MINNIE..tak si farbíte na čierno?? alebo kupujete origoš čiernu hmotu? lebo idem robiť Minnie..a už teraz viem že nebude čierna ale siva...tak neeeeeviem :(