Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
25. júl 2012

@micmo já jsem ještě nedělala ani s jedním tak neporadím.

micmo
25. júl 2012

@jakelina O.k. i presto dekuji 🙂

mamina1978
25. júl 2012

@janulkamartinko Ja mam taketo................... inspiracie z internetu............................. ulozene 😉 🙂

alenv
25. júl 2012

holky prosííím moc o radu.. mám udělat na sobotu dort na rozlučku se svobodou pro nevěstu.. napadá vás něco??

anibas
25. júl 2012

@micmo asi by som dala nastrihanú želatinu v pôvodnom suchom stave 😉 😉

lucula73
25. júl 2012

@anibas to je suepr nápad s tými pokrievkami,už som mužovi vysvetlovala,ako mi vytlačí z pc osmičku 😀
a náhodou si nepamatáš,aké veľké to bolo tá osmička a čo to vážilo?
a stužku nebudem dávať okolo,len by ma zaujjímalo,ako ti to tam držalo?v tých záhyboch na osmičke?špendlíky?

jakelina
25. júl 2012

@alenv a co dělá nebo něco bližšího????

aduskatt
25. júl 2012

@alenv keby sme aspon vedeli, o co sa zaujima. Nemas nejake blizsie info o neveste?

micmo
25. júl 2012

@anibas Dekuji asi to tak udelam 🙂

vlada111
25. júl 2012

@alenv urob štvorcovú tortu, na nej skrz cestu, na nej auto s naloženým nápisom sloboda a postavu ženy, ktorá autu kýva 😀

muffinka8
25. júl 2012

Pekný deň vám prajem 🙂
rada by som sa poradila ohľadom "pribináčkového krému" do torty. Chcela by som ho čoskoro vyskúšať. Ako je najlepšie ho použiť? Len biele pláty a krém? Alebo je vhodné k tomu pridať aj ovocie? Aké?

jakelina
25. júl 2012

@muffinka8 ovoce všechno co máš ráda, bez něj to není ono. Korpus kakaový nebo i bílý. Ořechový jsem nezkoušela, to asi moc ne.

alenv
25. júl 2012

@jakelina
@aduskatt holky neznám ji vubec má být jen vtipný 😅

jakelina
25. júl 2012

@alenv aha, tak to je těžko ☹

luciahromadkova
25. júl 2012

@rapunzel1 nie, nebola to bol nemecky vyrobca, ak bude este tak odfotim a poslem foto...

aduskatt
25. júl 2012

@alenv ach jo....to sa tazko radi

alenv
25. júl 2012

@jakelina
@aduskatt ono spíš nejde o ní, ale nevím moc jaké se tak dělají dorty na rozlučku.. jde o to téma ne přímo o nevěstu jim

jakelina
25. júl 2012

@alenv já taky ne, co jsem viděla nějaké hambaté - prsa, zadek a pindíky, ale to asi nechceš. 😝 Teda prsa a zadek pro kluky. 😀 😀 😀

alenv
25. júl 2012

@jakelina no nechci 😖 ale něco v tom smyslu mi taky naznačila a jeslti nic nevymyslím 🙄 tak bude něco s bimbasem 😝

aduskatt
25. júl 2012

@alenv tak to by som sa asi snazila vymysliet nieco.aj ked, teda ani ja netusim, co dnes leti na takuto prilezitost

anibas
25. júl 2012

@lucula73 ja som robila na celý plech 80-tku - 1/2 číslo 8 a druhá 1/2 číslo 0 - celé cca 5kg 😉

anibas
25. júl 2012

@alenv a keby si urobila striptéra ako vyskakuje z torty - ale len do pol pásu - vypracované telo a motýlik okolo krku ??

janulkamartinko
25. júl 2012

@mamina1978 Dakujem moc asi skusim tu s tym autičkom,je perfektna :D

lucula73
25. júl 2012

@anibas no ako si ma potešila,napísala som tej kočke,že nech rata tak okolo 5 kg,celkom sa možno trafím 🙂

dajna11
25. júl 2012

kočky,chcem sa popýtať,nemáte nejaké skúsenosti že by chodili kontroly na žienky čo takto doma pečú??ja mám z toho totál strach....ale neviem či také niečo može byť 😀 😀 😀

njonja
25. júl 2012

@vecernicci boze, tak to ti verim, ze si uplne hotova! Ale aspon svojho konicka si nenechas napriek tomu vsetkemu vziat! 🙂 Fakt, ze pecka, to tvoje mnozsto pecenia!

aduskatt
25. júl 2012

@dajna11 domov si predsa cudzieho cloveka nepustis🙂)tak nemaju co skontrolovat.ak by moc pindali, tak predsa pecies len znamym za suroviny bez zisku🙂)akurat teda si nesmies davat inzeraty komercneho charakteru, aby si nebola odhalitelna🙂

dadka212
25. júl 2012

@dajna11 tak domov ti prísť nemôžu, ale ak si náhodou niekto cudzí objedná tortu a ty mu to dáš zaplatiť bez bločku a bude to náhodou kontrola alebo niekto nastrčený kontrolou tak si v háji 😝

aduskatt
25. júl 2012

@dajna11 pripustam, ze sa mozem mylit, ale ja to ohladne domaceho pecenia vidim tak, ako som napisala vyssie.mozno da niekto este nejake dobre rady a vychytavky

aduskatt
25. júl 2012

@dadka212 to by musela mat velmi neprajny okruh znamych , ja ked neviem, kto je dotycna osoba, spytam sa, odkial vietor fuka🙂)