Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
18. aug 2012

@zuul Bart je geniálny. Tie ruže sú podľa mňa pekné, akurát im pre budúcnosť treba dať aj zavreté lupienky okolo toho stredu, aby ho nebolo vidieť.

vecernicci
18. aug 2012

@zuul už cvičit nemusíš, jsou super 🙂

dajna11
18. aug 2012

@jakelina dakujeme,zasa bude prejedený marcipánu na rok 😀

zuul
18. aug 2012

@vlada111 dakujem ti. tieto uz asi necham tak. a na buduce dakujem za radu.
@vecernicci dakujem. tie prve sem radsej ani nebudem davat 😝 uz sa nepamatam co moj mm na ne povedal, no sfukol ma 😨

zuul
18. aug 2012

@dajna11 aj u nas ani kusok na zmar. len sa cudujem, ze ich potom neboli z toho brusko. 😅

dajna11
18. aug 2012

@zuul ved to a že im to stále chutí...ja ho mám už po krk 😀 😀

vecernicci
18. aug 2012

@dajna11 tak u nás už to děcka nechtějí 😝

jakelina
18. aug 2012

@vecernicci tak u vás to mají každý den ne???
Já už mám dva týdny bez dortu a ani mi to nechybí 😉

aduskatt
18. aug 2012

@jakelina ja tyzden, asi bude aj druhy, ale chyba mi to.teda tento tyzden som robila malemu vtakopyska a to je vsetko............

vecernicci
18. aug 2012

@jakelina tak já když nemám dortíky dva dny, tak už mě svrbí ruce a peču aspoň pro nás 😉
anebo zkouším nový kytičky z marcoše, pak je vezmu do práce a tam je ženský sní 😀

vecernicci
18. aug 2012

@aduskatt já mám každý týden 6-8 dortů, někdy víc někdy míň, vždycky si říkám to bude brnkačka, mám jen tři a najednou začnou lidi v pondělí volat a nakonec jich je 8 😝 😉

aduskatt
18. aug 2012

@vecernicci ja som bola teraz prec a nevedela som dokedy, tak som sa nesnazila ani o nejaku robotku..ale uz sa zacnem obzerat..............dufam, ze nieco sa zasa nazbiera🙂

dajna11
18. aug 2012

@vecernicci máš šťastie...ja síce toho vela malemu nedávam a asi aj preto stále piští že to chce.dcera už velmi tiež nie 😀

janulkamartinko
18. aug 2012

Dievčata prosim Vas šablonu na taketo papučky mate niektora?

malamargaretka
18. aug 2012

...stala s ami pohroma...upiekla som troticku naplnila- slahackovo cokoladovou plnkou, ktorou som aj potrela boky a na ne natiahla marcipán...a ON... mi na druhy den zacal (bol ulozený celý cas v chladnicke) stekat a akoby s aroztápat:(...moj zelený marcipán bol uz na nedelu na naspoznanie....BOLO to zapricinené tým, ze som pod neho nedala maslový ale slahackový krém?

aduskatt
18. aug 2012

@malamargaretka presne tak, pod potah musi ist maslo, ziadna slahacka, tvaroh a podobne

malamargaretka
18. aug 2012

@aduskatt ...teda maslova plnka- to je maslo a cukor? ci ? ja som teda ale uplny zaciatocnik- mala som tolko elanu na zaciatku ale po tejto katastrofe...no prechadza ma aj chut ...:(

aduskatt
18. aug 2012

@janulkamartinko niekde v tej druhej teme s fotopostupmi hned od zaciatku boli nejake sablony na topanocky , skus tam mrknut

aduskatt
18. aug 2012

@malamargaretka pod potah musi ist vymiesane maslo s praskovym cukrom a pripadne odrezky z korpusu....ak davas do torty maslovy krem, ten poze ist pod potah, ale iba ak je pomer masla vacsi alebo rovnaky ako pudingu alebo inych ingrediencii

aduskatt
18. aug 2012

@malamargaretka netrap sa..................ja som pod moju uuuuplne prvu dala tiez slahacku🙂

janulkamartinko
18. aug 2012

@aduskatt prosim nasmerujes ma tam? nejak to nemozem najst...

timonko
18. aug 2012

🙂 Sid 😀

janula.h
18. aug 2012

🙂 krstinová

iwulka23
18. aug 2012

A ešte jedna tohto víkendova 😀

mima1311
18. aug 2012

Tak baby moje , je dobojovane 😉 , tu je ta moja vcerajsia , ked sa mi tak dobre vodilo 😝 , potrebujem radu ....... ten chudak zeleny 😀 😀 😀 do rana asi vyzral chladnicku , lebo je 2 x hrubsi ako vyssi ....nebolo kedy robit dopredu a cukor do mmf mi nepomahal , stale bolo mäkke ako plastelina 😒 ...mozem ho dat na tu tortu ? vypada ako krizenec zaby - macka - nindza korytnacky 😝 😀 , vyrobila som dodatocne cislo , zas sa mi to hore zda take fadne , co nechat ? maca , cislo ci dat na vrch oboje ???

RADTE 😀

pristela
18. aug 2012

@janulkamartinko http://deborahhwangcakes.blogspot.sk/

@janula.h tie farbičky co si na nu dala su uuuuuuuuuuuzasneeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

larah
18. aug 2012

@nika1985 na Bojnej su cukrárske potreby-Tortičkovo- t.č.0907608285-Belánová

dadka212
18. aug 2012

@mima1311 s mackom je taká veselšia 🙂