Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
20. sep 2012

@mimcak jestli je tam víc jak 50 % másla tak ano.

eliska22
20. sep 2012

@jakelina zober, zober, a dúfam, že nejdeš vlakom 😀 😀 😀

mimcak
20. sep 2012

@jakelina Tak 1lmlieka 3 vanil.pudingy + cukor potom 200g 82% maslo a 200g biela čokoláda tak neviem. 😒

jakelina
20. sep 2012

@eliska22 tak já vezmu. Hned to jdu zabalit, než na to zapomenu.

jakelina
20. sep 2012

@mimcak tak to nedávej, to ti může topit.

mimcak
20. sep 2012

@jakelina a keby som do toho primixovala smetol ? Tej plnky už vela nemám dávala som ju do torty 😕

vecernicci
20. sep 2012

@zdenallicka počkáme, až jak budou mít formy, třeba poneděli bude další zboží, co by se ti hodilo 😀

vecernicci
20. sep 2012

@simasa tak já udělám jogurtový krém, je takový lehouuuuučký 😀 bude dobrý na snídani 😉

vecernicci
20. sep 2012

@ankalv1 namáčej si ruce ve vodě a propracovávej, máš jí tam málo 😉 musíš to prohníst, dokud to nebude mít konzistenci jako modelína a vůbec nedávej olej, nebo tuk, protože v tom plnotučným je ho až dost 😝

vecernicci
20. sep 2012

@jakelina dvě utěrky sbalený od včera 😉

jakelina
20. sep 2012

@mimcak no nevím Smetol ani pořádně nevím co je. Spíš si udělej máslo s cukrem a třeba s kakaem nebo nugetou.

ankalv1
20. sep 2012

@vecernicci ďakujem pekne za pomoc 😉 😉

jakelina
20. sep 2012

@vecernicci mám už i houbičku a Jar 😉

pristela
20. sep 2012

ja zabalím mikroténove sáčky ..... aby som si mohla vsetko jedlo, slané, sladké a torticky co zostanu zabalit domov 😝 😀 😀 😀

ale né vážne, bozinku holky vy toho beriete tolko 😕 začínam mat vycitky bo ja chcela brat len tu marlenku a rajec 😕 sa budem musiet asi este niekde staviť 😕

a este , nezabudnite si ten svoj swap podpisat!!! aby ten kto ho dostane vedel od koho 😀

jakelina
20. sep 2012

@pristela fakt podepsat??? Však marmeládu tam mám jenom já, to poznáte 😀 😀 😀

jakelina
20. sep 2012

@pristela to si vem nějakou velkou krabici.
Co sáček 😝

jakelina
20. sep 2012

Holky doufám, že tam bude toaletní papír. 😀 😀 😀

pristela
20. sep 2012

@jakelina lenze ja ju jest nebudem !!!! dam si ju tu na barový a budem sa na nu najmenej 1rok pozerat a co keby som nahodou zabudla od koho je???????
si hadam nevezmem jeden sáčik??? celé sto kusové balenie !!!!

jakelina
20. sep 2012

@pristela tak to jo 😀 😀 ještě že ne ty sáčky do odpadkového koše 😀 😀 😀

alenv
20. sep 2012

Ahoj děvčata tak zase pár kousků nestíhám sem vubec nic dávat a moje první snaha o něco malovaného😀

dajna11
20. sep 2012

@alenv krásne súúúúúú 😀

aduskatt
20. sep 2012

@janula.h no, hlasim prichod, idem sa hrabat v inspiraciach a dam ti ju sem🙂 sekundicku

aduskatt
20. sep 2012

@mimcak ten krem nedavaj pod potah, roztopi ti ho

timonko
20. sep 2012
aduskatt
20. sep 2012

@janula.h najviac sa mi paci ta druha🙂

karaa
20. sep 2012

@vecernicci @jakelina neblaznite, vsak zbalim celu domacnost a este stale nebudem mat ani polovicu veci z toho co vy 😉
@pristela ty zbal sacky, ja zoberiem par prazdnych doz 😀 a kvoli zelenine, co zvysi, budeme musiet ostat do pondelka a robit leco 😉

dajna11
20. sep 2012

ako sem tam čítam vy máte tento víkend stretko žabule????no teda tak nech vám to vyjde a nech sa zabavíte 😀 😀

pipka
20. sep 2012

@jakelina ja tu mam nachystane aj plastove misky, taniere a pohare ...tiez som to odlozila, co nam ostalo zo svadobnej gardenparty 😎 tak mozem zobrat 😉 aj pribory tu mam plastove 😅 😉

janula.h
20. sep 2012

@aduskatt dikyyyyyyy si poklad len ja si nejak na mayru netrúfam 😀 ona vie tak dokonale používať pomôcky,že dovi dopo 😀

jakelina
20. sep 2012

@pipka vem, nebudeme to muset umývat a hned vyhodíme 😀 😀 😀