Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
10. nov 2012

@maya30 ta je kouzelná 😉

dadka212
10. nov 2012

ahojte moja včerajšia, dnes ešte 2 a mám volno 🙂

zuziq
10. nov 2012

@maya30 ta ja neskutocne krasna a jemna... a vobec nie detska, je nadherna 😵

kvietocek7
10. nov 2012

@dadka212 no sikula si 🙂 tu je moj premierovy vytvor 🙂 pridam foto. A veeeelice pekne dakujem za pomoc-rady a tiez aj hlavne zuzana92101 diky zuzi 😉
zienky, ste tu ozajstne kuzelnicky 🙂 🙂 🙂 super super 🙂 🙂 🙂

lucula73
10. nov 2012

ahojte,
moj prvý pat a mat.....

kočky,koľko by ste si pýtali za túto tortu?má 3,8kg,je tam mramorák a krém šľahaný nad parou vanilkový aj čokoládový. 🙂 🙂

timonko
10. nov 2012
kvietocek7
10. nov 2012

@lucula73 chcem sa spytat ci mas nejaky link na ten krém šľahaný nad parou vanilkový?? diky
super torticka 🙂

lucula73
10. nov 2012

@kvietocek7 ja robím podľa tohto
http://tortyodmamy.sme.sk/content/kahky-vajecny...
ale dávam menej cukru,a viac vanilkového cukru...... 😉

ewana73
10. nov 2012

Baby prosim vas,urobila som perfektny cokonutelovy krem ale nejako som neodhadla mnozstvo a tak som zvysok dala do chladnicky,ze ho na druhy den este niekde vyuzijem a ked som ho potom vytiahla bol uplne zrazeny 😲 😲 co som urobila zle?

kvietocek7
10. nov 2012

@lucula73 dakujem 🙂 ten vanilkovy sa mi vidi dobry, chcela som ze parizsky ale ten tuhne do dalsieho dna 😒

lucula73
10. nov 2012

@kvietocek7 ja som skúšala viac vanilkových,ale tento u mňa vedie,chutí všetkým najviac 🙂

pristela
10. nov 2012

Holy tak dve odovzdané 😀 😀
K bielo zlatej sa nevyjadrujem 🙄 😝 snád to uz ludi omrzí !!!! A tá druhá, som moooc stastna ze sa dali nahovorit na farby a nechali mi nakoniec volnu ruku v zdobení 😀 takéto torticky robit su pre mna sen 😵 i ked obava bola velka ci predychaju, kedze to slo susedke babičke 😅 či necakala klasiku ruuuužičky 😅 ale vravela , že je spokojnáááá, tak mi odlahlo 😵 Obe mali po 3kg

kvietocek7
10. nov 2012

@lucula73 a ako dlho asi slahas nad parou?

dajna11
10. nov 2012

rýchlovka na dneska....zo zvyškov čo dúm dal 😀 😀 ešte aj ruže čo mi poostávali sa využili 😀 😀

eliska22
10. nov 2012

@lucula73 najmenej 38 eur 😉

eliska22
10. nov 2012

@maya30 krásna 🙂

mariann2
10. nov 2012

ahojte, dopečené, idem upratovať, aj vy máte v sobotu byt ako po výbuchu?

alenv
10. nov 2012

holky to je to moje trápení s bezvaječným korpusem 😀 😀

zuul
10. nov 2012

@lucula73 ja 45eur

alenv
10. nov 2012

a ještě fotku by to chtělo 😀 😀 😀

pristela
10. nov 2012

A este posledna , toto je pre to dievcatko , co mi nechali uuuplne volnu ruku aj vo vyzore aj v chuti 😕 😅

mamina1978
10. nov 2012

@alenv Krasna torticka a super vymodelovane figurky ako vzdy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Mam na teba jednu prosbu......prosiiiiim hodila by si mi sem este raz tu torticku s oveckou Timmy, ktoru si uz davnejsie robila. Ja som ju mala ulozenu, no akosi , prave teraz, ked ju potrebujem, neviem ju najst. Budem ti moc vdacna 😉 🙂

pristela
10. nov 2012

@mariann2 jeeej , a tá v hnedo modrej 😵 😵 😵 😵 naadherna, s dovolenim ukladaaaam 😵

@lucula73 ja 38€

mamina1978
10. nov 2012

@pristela naaaadhernaaaaaa torticka klietka.....ukladaaaaaam 😵 😵 😵 😵 😵 😵

salonka1981
10. nov 2012

Moje včerajšie 🙂

mamina1978
10. nov 2012

@lucula73 Pat a Mat su perfektny......krasna torticka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

florentina
10. nov 2012

@mima1311 určitě, ony i ty kytky s tím velvetem jdou. To kdyby jsi pak dělala kytičky více, tak bych to zvážila na zkoušku (flower), aby jsi měla porovnání, ale jinak určitě velvet a pokud toho budeš dělat více, tak i kvůli ceně, je levnější....

mima1311
10. nov 2012

@pristela kraaaasna , aj tie dve predtym ----nesklamala si ocakavania 😉 😉 😉 😉 😉 jedna krajsia ako druha ...

@florentina dik zlatko , ja si ju teraz objednam , je postovne zadara , tak nevyuzi 😝 😀 😀 😀 😀

baby ze mozem dat varenu cokoplnku pod potah 😨 🙂

cabalkova
10. nov 2012

@pristela Muzu se zeptat, cim potahujes? Mas ten povrch vzdycky tak dokonaly... ale ono to bude asi spis praxi, nez hmotou, ze? 🙂

Ja jsem vcera odevzdala prvni, co sla mimo rodinu. Sla teda kamarace a ta byla moc spokojena, ja tam teda chyby vidim, ale prece je uz mi to jde trochu lip.

ewana73
10. nov 2012

baby prosim vas , preco sa mi zrazil ten krem??coho sa mam vyvarovat nabuduce?a mozu sa zbytky kremu aj zamrazit,nezrazi sa to potom znova?

ewana73 Baby prosim vas,urobila som perfektny cokonutelovy krem ale nejako som neodhadla mnozstvo a tak som zvysok dala do chladnicky,ze ho na druhy den este niekde vyuzijem a ked som ho potom vytiahla bol uplne zrazeny emoticon emoticon co som urobila zle?
Dnes o 11:18 • 1 dieťa • Odpovedz • Pošli IP •