Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
6. apr 2013

@jakelina zatím nijak, ale přemýšlím, že si na fcb založím ještě jeden profil jen na dorty, kde nebude moje jméno, trošku jim to ztížit 😝 😀

lifinka
6. apr 2013

@zklimekova úžasný květ i ta barva je hezká, mě osobně se fialková moc líbí, chtěla jsem vyzkoušet na dort, když jsem měla volnou ruku a byla šílená, co to máš za barvu?

dajna11
6. apr 2013

kočky ahojte,prosím vás,nejaké inšpiro na tortu pre 50 tnika,pre tých chlapov je to hrozné 😖 😖

ajka82
6. apr 2013

@florentina nooo, praveze ani moc nie si myslim, ona krtka nepozerava 😕 len obrazky v kalendari a na tej pohladnici ma a este spolocenske hry kde je krtko 😕

janulkamartinko
6. apr 2013

Ahojte,velmi dlho som tu nebola,idem nazrieť par stran dozadu kym je čas a v rychlosti pridavam nejake moje posledne 🙂 aj mufinky pre detičky do skolky a jednu na sposob čo robila pristelka no zdaleka nie taku krasnu...

ajka82
6. apr 2013

@dajna11 mozno ta nieco "nakopne" 😉

pipka
6. apr 2013

ajojte babulky, narychlo pridam moju dnesnu a idem vas docitavat, bola som prec, vratila som sa chora ze nevladzem dychat...no amen 😝 😅

biela piskota, jogurtova plnka a lesna zmes, 3,6 kg

anibas
6. apr 2013

@janulkamartinko krááásne 😵

bambula1307
6. apr 2013

caute dievcence, ja som zase po case tvorila 😀

Prvy je hriesny somar ma 4kg, hriesny preto, lebo je plneny kremom na hriesnu tortu..jedna davka kremu. Korpus z 12 vajec, peceny v 1 velkej miske a v 1 malej.
Brucho s malinami, hlava s bananmi.
Somar je pre mojho brata k narodkam. 😉 Pytala som sa ho aku tortu chce, odbil ma s pozamkou, ze je stary somar a ze este to ma aj oslavovat, 😀 tak som ho vzala za slovo 😀 😀 😀 . 😝
Povodne som chcela ze mu spravim auto 😉.

Lienka je cokokorpus, parizska slahacka, banany. Vaha 3,6kg. Pre zaujimavost material vysiel 19,17e s tym ze 1e som si dala za farby a 2e za energie.

No a posledne je pokus o baletku, pracovna fotka ..no co z toho nakoniec bude netusim. sulkala som z WI..a rumom som riedila farby..teda to malovanie moc nejde, robila som to sparatkami, bo take stetceky tenke nemam ..nezohnala som 😒

anibas
6. apr 2013

@pipka rýchle uzdravenie - tortička nádherná 😉 😉

anibas
6. apr 2013

@tinamk @lydik @alexandrakocikova @patrikmisko @maya30 @janula.h @salonka1981 @artepf @nika222
nááááááááádherné - ešte, že sa nepriberá od virtuálnej torty 😀 😀 😀 😀

anibas
6. apr 2013

@lifinka @zklimekova @jakelina @evala777 krááásne @mariann2 som odpadla 😨

pipka
6. apr 2013

@anibas jeej dakujeeeem 😵

bambula1307
6. apr 2013

@janula.h juj krasny tiger, sikovncaaaa 😉

dievcence krasne tortusky ste porobili 😉 😀

anibas
6. apr 2013

pekný víkend - tak som po dlhej dobe mala 4 torty na víkend, všetko pre susedov z dediny 😀 a musím povedať, že som si to aj celkom užívala - až na tú žltú - chceli na nej všetko použiť ( zelený mramor na hornom poschodí a falošné diamanty som už zatrhla 😀 😀 😀 ) všetko v rámci dovolenky 2 dní 😝 s Filipom pri zadku ( druhýkrát ho nechám v škôlke 😅 )

zklimekova
6. apr 2013

@lifinka 🙂 ďakujem ..ja som sa teraz nejako rozfialovela 🙂. ..v poslednej dobe robím veľa fialových 🙂..gelovku mám Wilton -violet, tou som ofarbila aj lupienky a použila práškovú...túto http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

a do stredu ešte trochu tejto http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

pipka
6. apr 2013

@mariann2 perfektneee vsetky, super si to zvladla tu folklornu, aj bez krajky 😵 ti tanecnici nemaju chyby 😎

sisix
6. apr 2013

Dort HP neni muj

pipka
6. apr 2013

@maya30 kraaasne 😉 zabku som si s dovolenim ulozila 😵
vies mi hodit link na tu formicku alebo vykrajovacku co mas tie biele tulipany ci ake su to kvietky na tych pivonkovych tortickach, je to kraasne a ja to stale hladam a neviem to najst 😅 dakujeeem 😉

bambula1307
6. apr 2013

@anibas mooooc kraaaaaaaasne 😉

pipka
6. apr 2013

@anibas uzasneee, ten batman je svetovyyy 😎 😎 😎

timotejkabrejkova
6. apr 2013

@bambula1307 To sa dobre robí s Tuzemským umom 😀

maya30
6. apr 2013

@pipka je to tato, niekde pisu ze je to lekno, inde ze tulipan http://www.cukrarskepotreby.eu/469/Lekno.html

maya30
6. apr 2013

@dada2007 je na strane 1297 😉

pipka
6. apr 2013

@maya30 dakujeeem si pokladik 😉
aj som ju hladala rozne medzi patchworkami a nikde som na nu nenadabila..asi slepa na stare kolena 😝 😀 😀

jakelina
6. apr 2013

@anibas všechny úžasné, to je fajn, že tě to bavilo. Když je to po delší době, tak to je změna a vychutnáš si to. 😉

pristela
6. apr 2013

Holky uuuzasne torticky, uplne vsetky!!!!!!

@florentina toto som musela prečítať aj mojmu doma : Obvzvláště z žabičky se v průběhu let stala spíš taková pidlooká pitoreskní postavička 😀 😀 😀 😀 😀 ,milujem češtinu 😀 😀 aky by bol preklad tejto tvojej vety do sk ???? 😀

gabina275s
6. apr 2013

ahojte, aj ja pridávam svoje posledné čo som robila

lokalistin
6. apr 2013

@viera6 dakujem

lokalistin
6. apr 2013

@mima595 ja sa stravujem podla norbi update takze v podstate aj z toho by som mala schudnut a nic