Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

benjik
23. dec 2011

Všem vám přeji krásné svátky a dobré ručky při pečení🙂

vlada111
23. dec 2011

@stankapk krásna tortička, veľmi sa ti podarila 😉

vlada111
23. dec 2011

@maxjolie parádička, len tak ďalej 😉

vlada111
23. dec 2011

@dada2007 to sa dá? Ja keby som aj mala čas, na 16 druhov by som nemala fantáziu 😀

gagarinka
23. dec 2011

Ahojte, dievčatá, prajem vám krásne sviatky a do nového roka rovnako šikovné, ak nie oveľa šikovnejšie, ručičky a veľa kreatívnych nápadov 😉

A tu je moja vianočná pre švagrinú

yamahafazer
24. dec 2011

ahojte
vsetkym zelame krasny stedry den a krasne vianoce a ak su tu niake evky a adamkovia tak tym vsetko najlepsie k meninam 😵

vecernicci
24. dec 2011

@benjik já letos prodávala za 300 kč kilo ale bylo míchané od každého něco ,15 druhů a ještě mi všichni říkali , že jsem si měla říct víc, tady v Hradci se letos prodává cukroví za 430 kč za kilo 😉

vecernicci
24. dec 2011

Jinak taky přejem krásné svátky a hlavně zdravíčko a klídek a žádný stres a náš prcek má dneska o půl čtvrtý odpoledne narozeniny 😵

bianca
24. dec 2011

kocky stastne a vesele prajeme :-*

katulkaaaaaa
24. dec 2011

ahojte sladke kamaratky 🙂 prajem krasne vesele stastne kuzelne vianoce 😵

dada2007
24. dec 2011

@vlada111 jj.......dá......mám inšpiráciu z tadiaľto....moc odporúčam 😉

http://www.cukrovi.kvalitne.cz/ukazka_mych_vyro...

benjik
24. dec 2011

@vecernicci teda tam máte palby za cukroví,tady je to právě všudre kolem 320,- za kilo,druhů jsem dávala asi deset.díky

lussy23
24. dec 2011

@maxjolie prvá tortička a hneď taká ktorá sa musela vyretzávať. Waw. je nádherná.
@livia76 nádhera
@pristela prekrásna tortička a aj Vaše detičky a domáci miláčik.
@dada2007 šikovná pani cukrárka =)
@lubina nádherný havko
@lawli krásnučká

lussy23
24. dec 2011

@janulkamartinko krásna torta @vejinka krásna tortička @eliska22 krásne tortičky @lusil2005 krásnučké
@gagarinka krásnučké
@bianca krásny pozdrav aj dcérka

maxjolie
24. dec 2011

@lussy23 ďakujem pekne, išlo to celkom fajn skôr s uškami som sa potrápila... malej sa veľmi páčila - len žltý noštek si vymenila za zelený 😵 😀 už teraz sa teším na ďalšiu... tu je toľko inšpirácie, že až

pipka
24. dec 2011

krasne sviatky babulky aj ja zelam vam vsetkym 😵 😵 😵
mne Jezisko doniesol konecne pilku na korpusy, tak uz mozem vypekat o dusu 😀 😀 😉

alex21
24. dec 2011

všetkým želáme krásne Vianočné sviatky 😵

vlada111
24. dec 2011

@dada2007 jeej super stránka, ďakujem využijem budúci rok 😉

danciacik
25. dec 2011

ahojte babulky - cukráročky. Dodatočne krásne sviatky prajem a že si aspoň na deň dáte pokoj od pečenia 😀
Nestíham tu teraz, maličká mi hnačkuje 😒 Keď bude volnejšie povkladám vám tu čo som popiekla

vera_vila
25. dec 2011

@danciacik Tak já zrovna dopekla korpusy na tu moji slavnou první 3D dortu... Vyzkoušela jsem svého nového kuchyňského pomocníka, co mi naježil Ježíšek, ale já to prostě asi neumím nebo nevím, ale mě ten piškot zase vůbec nevyskočil ☹ Já se to asi nikdy nenaučím...

vladka1
25. dec 2011

moje narychlo upečená....měla jsem na ni komplet 2h 🙂 (modrý tácek příště pod ní fakt nedám 🙂 ). Klidné a pohodové svátky Vám všem....

lussy23
25. dec 2011

@vladka1 krásna

mariann2
25. dec 2011

ahojte, asi ešte všetky sviatkujete, ja som včera ešte robila tortičku pre môjho nastaršieho, mal 12 rokov 23.12. 😉

miciatko
25. dec 2011

@mariann2 krasna torticka

vecernicci
25. dec 2011

@vera_vila ale naučíš se to, a když do vyšlehaných vajec přidáváš mouku, tak ji zamícháváš na nejnižší otáčky? jinak se ty našlehaný vejce jako umlátí, to mi vtloukala mamka do hlavy 😀 a jakýhopak miláčka jsi si koupila? 😉

mrka2
25. dec 2011

@vera_vila a aky robis korpus? nemoze byt chyba v rure,ze sa ti zle uzatvara?

livia76
25. dec 2011

..a včerajšia posledná ,,rýchlovka" pre nás odfláknutá, ale chutila 😉
Pekne oddychujte šikulky 😉

adul67
25. dec 2011

ešte ma ukecali na jednu ale poslednu o deviatej rano som začala a o tretej bola zavezena ozdoby som použila čo som mala spravene už z našej torty nechcelo sa mi robit nové ani by nestvrdli 😉
@vladka1 krásna a bola si šikovnejšia 🙂
@mariann2 peknučká a gratulujem 😉 a štastné a veselé

evelin116
25. dec 2011

baby marlenka mala obrovsky uspech len sa za nou zaprasilo.tak sa tesim. a po prvy krat v zivote som dostala tortu na meniny.je nadherna a este lepsia potom pridam foto.dakujem mami 🙂

vera_vila
25. dec 2011

@vecernicci No, tak mouku jsem vmíchávála taky na nejvyšší... No, stejně jsem říkala, že se musím zeptat, jak dlouho šleháte vajíčka s cukrem... Takže mouku na nejmenší otáčky... OK... Budu si pamatovat pro příště... A koupila jsem si ten Bosch MUM 4835.

@mrka2 Dělala jsem Bohušův nastavovaný piškot... V troubě to není, ta zavírá super... Bílý se mi jakž takž povedl... Sice jsem myslela, že vyskočí víc, ale aspoň něco, ale ten kakaový teda hrůza... První byl tuhý, druhý zase moc křehký... Ach jo...

No, ale teda tenhle dort mi byl čert dlužen, fakt... No, dokud se nenaučím dělat piškotový korpus, tak 3D dorty dělat nebudu...