Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mrka2
23. nov 2013

@tinamk super postavicky 😕 parada

baby, ja milujem,ked tu pridavate pernicky, su nadherne, ja na to nemam nervy,ale velmi rada sa pokocham a je tu neklamny dokaz,ze sa blizia vianoceee 🙂 uz nech pridu,lebo kazdy den pocuvat od mojej malej,ze kedy pride Jezisko... no mam dost. 😝 a pyta sa to asi stokrat za den 😔

pridam aj ja svoje (auticko je z min.tyzdna) a prajem pekny den .. 🙂

saminka
23. nov 2013

moc diky za lajky holky, moc me potesili!!! Reknu vam ze pracovat s bilym fondanem je o zivot, vecer se mi dort moc libil ale dnes rano na nem jde videt uplne vsechno, jak to mam vycistit??? pridala jsem jeste neco okolo dortiku protoze mi pripadal takovy prazdny, snad se jim bude libit, uz at je z domu 😅 😅 😅

anibas
23. nov 2013

@tinamk úžasné torty !!!

lucula73
23. nov 2013

ahojte,
krstinová torta podľa inšpirácie z netu,,komplet všetko som mala určené,do poslednej bodky 😉
idem pokukať tortušky vaše 🙂 🙂

lucula73
23. nov 2013

a foto 😀

denisak77
23. nov 2013

Tak aj ja ku Vašim dielkam niečo pridám.Svadobná 3 poschodka kôli ktorej som celý týždeň nemohla spávať,lebo cestovala 170 km a nevedela som ako dopadne prevoz ,bola úspešne prevezená .Torta bola úplne nalinajkovaná ,nemohla som zmeniť nič a tie ostatné kvietková môj výmysel a detské trošku obkukané ,nejak nemám tvorivého ducha.

anibas
23. nov 2013

@tinamk Nádherné tortičky 😵

muffinka8
23. nov 2013

@lenuliatko
malé písmenká sú tieto: http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

a veľké som použila toto: http://www.pecenieskamkou.eu/pecieteskamkou/esh...

z oboch mám aj veľké aj malé písmená

muffinka8
23. nov 2013

Biela bola na želanie s margarétkami podľa hesla "menej je viac".
A autíčko na ceste tiež na želanie oslávenca.

daniela09
23. nov 2013

moje tohtotýždňové, a perníkové mufinky pre nás

adrika202
23. nov 2013

šikovné ste dievčatka,jedna torta krajšia ako druha ,ja sa tak vždy tešim na sobotu ked tu možem pokukať vaše vytvory 🙂 ja pridavam posledne tri tento týžden bol zaberák ...6 tort,12 minitortičiek a este jednu som kamoške na 30 ku ale tu som ani nestihla odfotit..a ja truba popri tolkych tortach som sa vcera vecer nechala ukecat a išla som na tu oslavu 30 ky..domov som prišla rano o pol stvrtej 🙂 xixi a moje ditko ma uz o polosmej budilo ...pomoooc..zdochnutá som komplet ...🙂 myš mala byt povodne klavesnica ale to som im vyhovorila 🙂 na knihu mi poslali predlohu od @dm1 a že nič na nej nemen :D no a ten mickey bordel nadiktovana do detailu,pani mi z irska volala( už je na sk tak dufam bude spokojna kde po nu pride ... figurky su sviečky ..no hruza..ale tak čo už 🙂 dnes spim už o šiestej dufam že moje dieťa tiež :D

vlada111
23. nov 2013

@dagmarmustafa krásna tortička, malý mal určite radosť velikú 🙂

vladiella
23. nov 2013

@aduskatt to babo je roztomile, dala by si sem foto formicky a kde si ju zohnala pls info i cena... diiik 😵

aduskatt
23. nov 2013

@vladiella dakujem🙂
poslem link do IP🙂

vladiella
23. nov 2013

@aduskatt no to si ma zarazila s tym adminom... 😕 normalne mi zakolisal tlak. 😨 pomahas tu babam, zhanas a robis zazraky na pockanie, ked im hori cas a su bezradne... 😒 a co je adminovi do toho, ved ine tu predavaju kadeco a pisu to do fotoblogu a to nevadi? 🙄 hlavne, ze skoro cela tato diskusia je vlastne o reklame na zakazkovu vyrobu tort a to adminovi nevadi?... a ked si tu baby radia linky, kde co kupit, to je tiez problem?? viac slov nemam, len krutim hlavou... 😖

aduskatt
23. nov 2013

@vladiella mna stopovali len za to, ze niekto chcel vediet, ako sa co robi, tak ja mam na svojej stranke videa, len som dala link a napisala, ze v pracovnych postupoch to najdu a uz aj bola stopka........

vladiella
23. nov 2013

@aduskatt ale moc dakujem za info, to babo je naozi krasnucke 😵 mam ulozene ako buducu investiciu 🙂

vladiella
23. nov 2013

@aduskatt coze???? nieeee, to je predsa hlupost... ved vela postupov ako robit s tym ci onym je hlavne na strankach vyrobcov a predajcov vid farby a krajky atd... radsej mi uz ani dalej nehovor 🙄 . ...

aduskatt
23. nov 2013

@vladiella nuz, tu to beru ako reklamu vlastneho biznisu, aj ked som castokrat npisala len, ze napr. postup na vlci mak pridany na stranke...ani som nenapisala na akej a stopka do 5 minut........

vladiella
23. nov 2013

@aduskatt a ked to tam vlozim miesto Teba ja??? tak co?

aduskatt
23. nov 2013

@vladiella tak to voooobec netusim, neskusala som, neviem🙂 ja uz ani ked mam akcie na tovar nepisem, lebo evidentne je tu niekto, kto po mne ide a nechcem adminov zbytocne drazdit🙂

vladiella
23. nov 2013

@aduskatt tak skusim, sleduj na 2. 😀

vlada111
23. nov 2013

@mysiatkoo juj krásna práca

aduskatt
23. nov 2013

@vladiella tam to stopnu asi iba ked to niekto nahlasi, tak som zvedava 😀

aduskatt
23. nov 2013

@vladiella tak tomu prispevku v dvojke nedavam dlhu zivotnost 😀

vladiella
23. nov 2013

@aduskatt nech si trhnu, ved to je nieco co zhana vela cukrarok, a vynimocne pekna je ta Tvoja formicka... nie je vela takych peknych... 🙂

vladiella
23. nov 2013

@vladiella kuk u mna album mixik, je to ta ista formicka????

vladiella
23. nov 2013

@aduskatt hore 😀 to bolo pre Teba

aduskatt
23. nov 2013

@vladiella na moje oci slepe je to dost mala fotka, ale zda sa to byt ono🙂

aduskatt
23. nov 2013

@vladiella pochopila🙂 pozrela, odpisala