Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mima1311
28. jún 2012

@lamps uzasna je 😲 😲 😲 , teda ja som zrut a padne za vlast co mi pride pod nos a hlavne sladkeeeeee 😀 ale veru nad touto by som dlho rozmyslala ci ju nacnem , ved by som plakala pri nej , ked by som ju poskodila nozom ...nadherna pracicka ... 😵 😵 😵

monika76
28. jún 2012

@bambula1307 ahoj no tak to u nas chodí .Ja neviem bola som tam a na roznych uradoch niekolko krát ! Nechcem aby ste si všetky robili starosti ste zlaté 😉 nejak to zvládnem.Že 😀 som zobrala jednu torticku na piatok lebo sme doma tak bude aspon dačo .Zbohatnem 😀 🙂 Dnes este ku lekarke ale potom piatok az do pondelka veget od vsetkych lekarov .Teraz je taky uplakany a len na ruky ja ani navarit nestiham.Ked prideme domov na obed som rada.tiez som z toho unavena .On je mrzuty a tak len po chodbe a na ruky ale necudujem sa mu.

yamahafazer
28. jún 2012

@simasa neviem o ake stretko ide od pondelka nam neisiel net a nemam ani kedy docitat a na stretko ja veru ani nemam cas ked pracujem tak somnou ani neratajte

lamps
28. jún 2012

@katy1979 😅 😅 😅

lamps
28. jún 2012

@mizulienka Lucka ďakujem 😅, ja som ešte fixkou neskúšlal, tak neviem. Ja maľujem tenkým štetcom, čiernou gelovkou s trošičkou alkoholu 😅 😅 😅

lamps
28. jún 2012

@mima1311 škoda by ju bolo nezjesť, veď je mňam. Ono je každému ľúto torty, len pokiaľ ju nenačne a keď okoštuje tak sa všetka ľútosť stratí 😀 😀 😀 😀

lamps
28. jún 2012

@monika76 veľmi, veľmi Ti držím palce a budem na teba silno myslieť, aby sa všetko na dobré obrátilo. Veľmi to Tebe aj drobcovi želám. A keď budeš niečo potrebovať a bude to v mojich silách veľmi rada pomôžem 🙂

lamps
28. jún 2012

Babuľky veľmi ďakujem za krásne komentáriky a "páči sa mi" veľmi, veľmi, veľmi moc ma potešili 😅 😅 😅. Ste úplne super a nielen preto, že mi pochválite tortičky, ale aj preto, že máte srdiečka na správnych miestach 😅 😅 😅 😅 😅.

monikad1
28. jún 2012

@lamps nádherná je, úžasná, nemám slov 🙂

lamps
28. jún 2012

@monikad1 ďakujem 😅

lamps
28. jún 2012

dievčence mám objednávku na tortu: " Je mozne nieco v style krem ako do bielkovych pusiniek, horky absolutne bez cukru a sladky korpus. Ake by to bolo?" robili ste niektorá niečo také? Ja ani neviem, ako chutia bielkové pusinky 😀 😀 😀

miciatko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambula1307
28. jún 2012

@monika76 mas to tazke moja zlata, myslime na teba a bolii aj nas, ked male deticky trpia..mali by byt zdrave a stastne pobehovat..hrat sa...no ako sa na deticky patri.
Necudujem sa, ze malinky ne mrzuty, ved asi sa neciti najlepsie, len ho dobre chran, nech neprechladne, aby sa mu nepritazilo

bambula1307
28. jún 2012

Moja posledna a zaroven prva k promociam 🙂 strieska klobuka je z grilazovej oplatky, krem parizan vareny nad parou z vajicok. vaha 5kg. potah mliecma modelovacia hmota.

mariann2
28. jún 2012

@mishulle ďakujem 🙂

lokalistin
28. jún 2012

@bambula1307 tie lalie su fakt perfektne

lokalistin
28. jún 2012

@dada2007 , @pristela kde sa da v TO okrese zohnat frutina

dada2007
28. jún 2012

@lokalistin nem tušííííííííííím 😕

monika76
28. jún 2012

@lamps Ďakujem veľmi pekne 🙂 ste mi oporou všetky.

@bambula1307 Dakujem za slová 😉 tá tortička je krásna 🙂

simasa
28. jún 2012

@bambula1307 Mas krasne tie lalie. Aku ruzovu si prosim Ta pouzila? Ja akosi taku ruzovu (nie perletovu) neviem zohnat.

monika76
28. jún 2012

Pridávam inšpiráciu 😉 🙂 neskutočne chutné mi to príde .

mates22
28. jún 2012

@monika76 dočítám a narazila jsem i na to Tvoje, či spíše Vaše trápení, jsem z toho smutná, proč se musí i tak malincí drobečkové tak trápit. Ale věřím, že se všechno v dobré obrátí a Jakubko (mimochodem jmenovec mého synka) bude zanedlouho moct řádit s ostatníma dětma. Vzhledem k tomu, co jsi napsala o finanční pomoci zatím nabízím jen tu psychickou, takže hodně moc držím palce. Ale pokud by si změnila názor, či se změnila nějak dramaticky vaše situace, i já jsem připravená pomoct 😉 . Myslím na tebe a hlavně na Jakubka

monika76
28. jún 2012

@mates22 Ďakujem krásne ,psychická pomoc a to ako ma držíte je postačujúca .Tolko energie čo posielate všetky určite pomože Jakubkovi 😉 Ešte nejak vydržať víkend nech sa konečne dozviem v pondelok od pani doktorky že čo ďalej.

mima1311
28. jún 2012

@monika76 mat to tak pred sebou , tak sa nezdrzim 😀 😀 😀

daniz
28. jún 2012

@monika76 všetko bude ok, pridávam sa aj ja, ak by bolo treba pomôcť daj IP. Maličkému držíme palce a myslím, že my sa snažíme prežiť a štát a naši zákonodárci sú najväčší zlodeji, ktorým to treba asi len kladivom vytrepať z hlavy. My sa snažíme len niečo málo privyrobiť a aj to je otázne či privyrobíme, keď dražejú energie, voda, potraviny.... všetko.

lussy23
28. jún 2012

@bambula1307 nádherná @lenocka23 krásna @ladenka krásne @lamps krásna tortička @eliska22 krásne oriešky, @lokalistin krásne tortičky @bambula1307 krásna tortička @katarinas krásny je

miciatko
28. jún 2012

cbaby moje sikovne prosim kde este su biele cukriky na MMF????? v lidli nieje an kusa , juj ale sa mi dari . .

mojmacik
28. jún 2012

@lamps kraaaaasna,ja tiez robim prekvapko pre deti do skolky,len som mala dost malo potahovky...a este sa mi nedariiii ☹ ....inak vraj podla EU sa do skolky nesmie nosit nic doma urobene...teda jedlo ,torty...vcera mi to ucky povedali ale..... 😀

monika76
28. jún 2012

@mima1311 ja mám poseldnú dobu neskutočné abstáky na sladké 😉 asi potrebujem dopbit energiu.A tento obrázok ked som uvydela tak mi svietili oči ako malej 😀

@daniz Ďakujem veľmi pekne 🙂