Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

benjik
24. jún 2010

@beruska2x jaj neezávidím,půjde to opravit?

beruska2x
24. jún 2010

me ma zitra prijit balik s pomuckama a je mi lito ze jedeme na vikend pryc a budu mit na to cas az tak v nedeli vecer 😅 😀

hejdita
24. jún 2010

@benjik ano aj ne 🙂 prvni byl na nejake internetove strance udelany a toto je tez pres internet.....proste zkousim co se mi libi a co nikdy mit nebudu :-P ale to sem nepatri to neni o marcipanu 😉 😀

beruska2x
24. jún 2010

@benjik jasny, jen prasknul nytek, uz to mam opravene 😉 ale byl to mazec 😀 malej zprasil sebe i me jahodama.. no veselo dneska

benjik
24. jún 2010

@hejdita tady toho není o marcipánu 😀
@beruska2x tak hlavně,že tak. Jo jahody,to my měli včera.

beruska2x
24. jún 2010

ja jsem zvedava jak dopadla zdenalicka,

holky nemate nektera formicku na to lezici miminko?

dm1
24. jún 2010

@beruska2x nemam bohuzial aj ked po nom uz dlho poskulujem. som ho uz drzala v ruke ked som bola teraz v peceni hrou ale odolala som. ak budem mat objednavku na krstinovu tak kupim

baby dakujem za pochvaly 😵

@hejdita ja som sa tiez bala tych postaviciek preto som si ich zacala robit pred 2tyzdnami aby som vedela ci to zvladnem a pripadne este stihla vymysliet nieco nove. treba len trenovat ja som sa inak nanervacila a pri malovani som ich pokazila tak listy zamaskovali 😀

beruska2x
24. jún 2010

@dm1 ja jsem na nej taky koukala ale 300,- se mi za nej davat nechce 😝 kdyz ho asi mockrat nepouziju, ale kdyby mi nejaka dobra duse 1 udelala a poslala tak ji ho zaplatim 😉

dm1
24. jún 2010

lenka.pav ma tusim ale trosku ine take s nozickou vystrcene tiez pekne

lelou
25. jún 2010

dobre ranko, tady je moje nocni 😅

vinka
25. jún 2010

Lelou krásne ale tie topánky sú famozne.nenafotila si ich samé?Ved vyzerajú jak ozajstné 😕

lelou
25. jún 2010

no snazila jsemse, dokonce jsem podrazku otiskla s original Dr.martens 😀

lelou
25. jún 2010

dobre jsem se pobavila pri provlikani snurek, ja blba jsem si rekla jen o 2 kila za praci 😀 😀 😀 😀

daniz
25. jún 2010

Čafte kočky, DM 1 super madagasar, lelou-super torty, a nikanika - náhodou je pekulinká-mne sa moc páči. Baby
ja mám na stredu tortu-že zvonilku, alebo nejakú vílovú tortu. 😅 😅 😅 😅 No potrebovala bu som Alinkine ruky,
lebo mám s toho vážne obavy. Dcéra Lea, mi povyťahovala obrázky zvoniliek-no neviem,neviem. Asi sa do toho pustím dnes abubolo kedy opravovať. Ale mám náhradu - kúpené marcipánové postavičky Snehurku a 7 trpaslíkov 🙂 🙂 🙂 . Tak poprípade pôjdu na tortu oni. Ak máte nejaké typy prosííííím.... Pozerala som na TOM, ale neviem,či by som si s toho niečo vybrala. Neviete kde môže byť fotopostup? Ďakujem 😝 😝 😝

lelou
25. jún 2010

ja jsem postup na nejakou vilu videla na tech rusky strankach, nekdo je tu daval

beruska2x
25. jún 2010

http://kuharka.ru/talk/kladovka/kulina/4736.htm...

tady jsou ale vilu si musis najit ja rusky neumim 😀

alionuska
25. jún 2010

@dm1 ja z teba odpadnem...ved ta torty je naaaaaaaaaaaderna!!! super napad,skryt tie postavicky do listov! 😀
@lelou nakoniec tie tvoje martensy dopadli super! Aj vymalovane su ako skutocne!
a vlastne ako vas tak pozorujem,ste vsetky sikulky.... ja som vcera dokoncila taku jednu detsku...rozpravkovu...lebo je tam aj kacicka,aj Nemo a aj ovecka Nici... taky mix zvieratiek.... 😀 😀 😀 a vecer som robila orchidee,ale tusim sa mi moc nevydarili...dnes ma cakaju ti žabiaci Crazy frog a jedna prilba na motorku....tak mam co robit.. 😀
A pekny postup na vilu som niekedy videla na youtube...skusim to pohladat a hodim sem...zatim pa 😉

alionuska
25. jún 2010
https://www.youtube.com/watch?v=XoypRAyVrD8

Ale sa mi zda,ze pani to nejak komplikuje,tym stalym primeravanim.... 😀 😀 😀

daniz
25. jún 2010

Bože, beruska ďakujem Ti, už sa tej zvonilky tak moc nebojím 🙂 🙂 🙂 . Ďakujem ešte raz.

dm1
25. jún 2010

ali dakujem ale nebol to moj napad vycihala som to na nete 😉

daniz
25. jún 2010

Ali ďakujem moc aj tebe. Teším sa na pondelok, keď hodíš nové tortičky.....

beruska2x
25. jún 2010

@daniz neni zac taky mi pomahate, priste mi to oplatis 😉 ja si teda na takove postavicky jeste netroufam ale treba k tomu dospeju 😀

ten druhy odkaz , ta s tema satickama nevypada tak hrozne 😉 dej pak foto jo 😉

beruska2x
25. jún 2010

@lelou teda martensky peeekne 😉 to je makacka holky, vas obdivuju 😲

bzucinka2
25. jún 2010

ahojte krasne torticky ste popridavali a moze mi niekto povedat ako sa pracuje s tymi lištami? 🙂

beruska2x
25. jún 2010

@bzucinka2 no co vim ja 😀 tak bud opatrne vtlacis do hmoty a udelas vzor nebo tim z pasku mnoty vykrojis vzor, ktery pak nalepis natreba spodek dortu jako ozdobu...

beruska2x
25. jún 2010

koukni o starnku dal k nice jak ma s tim ozdobeny ten ruzovy dortik

beruska2x
25. jún 2010

holky vsek krasny vikend 😵

fukylove
25. jún 2010

ahojte zienky 🙂

uz dlhsiu dobu Vas citam, no nemam sancu precitat vsetko od zaciatku... ja som zatial robila iba dve potahovane torty - jednu nasmu drobcekovi na krstiny (bezlepkovu, kedze ja lepok nemozem a to ma vlastne donutilo zacat piect) a jednu kamaratke na krstiny 🙂

o dva tyzdne idem s manzelom na chatu, kde viaceri budu mat 33ku.... a videla som tu naaaaadherne zenske torza... este netusim, ci budem stihat to upiect (ak nie, tak budem robit iba taky "darcek"), no stale rozmyslam, ako ste dosiahli take krasne farbicky.... napr. mne sa paic aj toto, co je neoblecene.... a ta farba je uzasna, ako ziva...

http://www.tortyodmamy.sk/?q=pre-dospelych/torz...

vedeli by ste mi poradit?

Dakujem.

hejdita
25. jún 2010

teda zienky ste ma uuuplne naladili skusit tiez nejaku kvetinku novu....ale nemam doma skrob 😝 tak niekedy inokedy treba zajtra 😀 😀 😀 uvidim co este skusim 🙂