Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
26. júl 2011

@mizulienka z lidla z tej 200g 52% alebo z kaufiku z tej na varenie 200g ta je tusim 50%

jakelina
26. júl 2011

@lucisa asi ano 😉

zlatat
26. júl 2011

@lusil2005 takú nemám 😢 ale môj kmotor môže platiť kartou do zahraničia, tak ho využijem 😵

dm1
26. júl 2011

ani ja taku veru nemam ked budete objednavat dajte vediet 😉

katy1979
26. júl 2011

@yamahafazer nestras s tym gastanovym. ja som v piatok este kupovala a teraz na sobotu potrebujem tiez. ci stiahli do ciech lebo tam to baby v obchodoch pytaju 😅

daria77
26. júl 2011

@dm1 juj,ďakujem moc,si moc zlatá 😵 ,idem to hneď omrknúť 😀 ..a samozrejme ,že mám aj torty od mamy,ale len posledné 2 čísla,staršie som už nezohnala 😒 a páčia sa mi obidve 🙂 ......a tie staršie čísla (Torty od mamy) sa nedajú len tak mimochodom niekde stiahnuť??? 😅

jakelina
26. júl 2011

Prosím, nemáte některá uložený postup na mramorování, aby to udělalo hezké proužky?? Nedávno to sem někdo dával, já hledám, ale nemůžu najít. Našla jsem jenom ten postup, jak se to motá do šneka a ten nechci. Děkuju

jakelina
26. júl 2011

@mizulienka děkuju, ty máš vždycky všechno 😀 😀

mrka2
26. júl 2011

@yamahafazer ja som si objednavala v maji tusim a mam zaruku len do augusta. 😖 tak som bola prekvapena a aj dost z toho sklamana,lebo to som chcela len na postavicky a teraz z toho robim vsetko,aby som to minula 😒

jakelina
26. júl 2011

@mrka2 to je škoda 😒

bzucinka2
26. júl 2011

@mizulienka a aku prichut davas, lebo ak sa nemylim, SF ma rozne prichute ci sa mylim? 🙂

bzucinka2
26. júl 2011

a ja potrebujem postup na vlka a srnceka Bambi, nema niekto , na dortomanii som nenasla ☹

bzucinka2
26. júl 2011

@yamahafazer a co sa moze na tej hmote pokazit vlastne, podla mna by mohla len stvrdnut nie? 😉

daria77
26. júl 2011

@bzucinka2 ja mám len tento,je to však na 3Dtortu,tak neviem,či Ti to nejako pomôže,ale aj tak Ti dám link:
http://www.tortyodmamy.sk/fotopostup-srncek

daria77
26. júl 2011
jakelina
26. júl 2011

@babatko37 já jsem se o to taky zajímala. Na žluto se dá zabarvit šafránem, ale jinak nevím. Já když dělám červenou, tak dávám při rozpouštění bonbonů místo dvou lžic vody domácí sirup z višní a nebo rybízu, už to trochu chytne ten červený nádech a pak tam už nemusím dát tolik barvy, hnědou uděláš pomocí kakaa.

lussy23
26. júl 2011

@daria77 - torchu od veci, ale máte krásneho synčeka. 🙂
@ikula2 - krásna torta =)

ikula2
26. júl 2011

@katy1979 katy tak teraz som to pozerala nemam tam prevod bez poplatku, tak ak ta mozem zatazit rada by som sa pridala k objednavke

broucek2
26. júl 2011

@daria77 časopis mám, ale jen poslední cca čísla, objednala jsem si předplatné a starší čísla se myslím dají objednat přes www.send.cz.

daria77
26. júl 2011

@lussy23 no,ehm ďakujem 🙂 ,ale tu sa mu moc fotiť nechcelo,stále sledoval psíka,čo sa mi plietol pod nohami,takže mu nie je vidieť ani do tváre 😀

daria77
26. júl 2011

@broucek2 ďakujem,viem,že sa dajú doobjednať,je to napísané aj v časopise,ale aj tak vďaka 🙂

lusil2005
26. júl 2011

Babizne, tak ste ma navnadili, ze som bola teraz v tescu a prvy krat v zivote som kupila to gastanove pyre... a ako sa z toho robi plnka? 😀 😀 😀

ikula2
26. júl 2011

Prosim vas aku formu pouzivate na loptu alebo gulu, pozeram ale tie original na loptu su velmi drahe. Neviem aky by mala mat priemer, zajtra by som zbehla k nam do obchodu, ale netusim aku velkost hladat a ci taky tvar najdem.

jakelina
26. júl 2011

@ikula2 nějakou nerezovou misku.

dadka212
26. júl 2011

@ikula2 ja používam nerezovú misku...

mrka2
26. júl 2011

@lucisa
@jakelina no je to cudne,ale u vas to pyre veru asi nemate 😕 nasla som tu jeden link http://www.countrylife.cz/pyre-kastanove-325-g-... ale to je neskutocne drahe! 😲 to asi preto,lebo je to bio 😖 no ale aj tak...

jakelina
26. júl 2011

@mrka2 já si ani neumím představit jak to chutná, asi to bude něco moc dobrého a pro náš čechy je toho asi škoda 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
26. júl 2011

@katy1979 neviem ci dobre citam spravila by sa cez teba objednavka?ja by som tiez mala zaujem o tu knihu,peniaze by som hned poslala na tvoj ucet,lebo ja netusim ako sa robia prevody do zahranicia...keby sa dalo bola by som veeelmi vdacna 🙂