Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
13. okt 2012

@eliska22 krásne tortičky
@evvina krásn& @mizulienka krásna
@jakelina krásnučká
@beatrice.h nádherné
@lokalistin krásnučké
@rapunzel1 krásny klobúčik
@pristela nádhera ako vždy

lussy23
13. okt 2012

@timonko krásna
@miciatko mádherné
@awooojky jejo nádherné tortičky, šikuľka
@monikapo krásne

jakelina
13. okt 2012

@lussy23 děkuji krásně.
Všem děkuji moc a moc za Líbí se. Jste zlaté.

rapunzel1
13. okt 2012

@lucula73 za koľko by si predala tú oranžovú, tú by som si poprípade zobrala a mohla by si mi prosím u vás pozrieť aj modrú, tú som mala požičanú a veľmi sa mi páčila.Aby som to mala pri jednom poštovnom. Inak na tie silikonky som si vymyslela taký fígel, keď ich potrieš olejom na vatovej tyčinke a potom tam dáš hmotu, tak krásne vypadnú, teda aspoň mne to tak ide šup šup U nás v kamennom 11 a na eschope síce tých 7,35, ale tam zas je poštovné.

dadka212
13. okt 2012

@larah možno nejaký terč a tam zapichnutá gitara a ten paragraf (akože gulky 😅) a niekde tam položená aj zbraň 😅 alebo nejaká klasika torta tam položené váhy v jednej miske gitara a v druhej pištol

lussy23
13. okt 2012

@dada2007 nádherné
@1katuska73 krásne tortičky
@monikapo krásne tortičky
@dajna11 prekrásne dielka

lussy23
13. okt 2012

@aduskatt nádherná
@janulkamartinko prenádherná
@maya30 nádherná
@79zuzana krásnučké
@mia114 nádhera
@zdenallicka krásna sova

ajka82
13. okt 2012

@larah prve co ma napadlo na tu tortu...vahy, na jednej strane pistol a na druhej paragraf 😅

lucula73
13. okt 2012

@rapunzel1 pojdem pozrieť po víkende,mali dostať,len či aj dostali..........lebo tá pani mi povedala,že modré sa minuli prvé,hne´d,ešte mali aj zelené,len tú som nekupila,našťastie 🙂
napísala som ti Ip...

lussy23
13. okt 2012

@evvina nádhera @mamina1978 nádherná @mia114 prekrásnučk átortička, ten havo je nádherný
@lokalistin nádherný zámok
@pipka krásna Snehulienka
@ajaku nádherná tortička

@janula.h krásne tortičky
@micmo krásne
@mariann2 mádherné

lussy23
13. okt 2012

baby, budem mať v sobotu párty pre prieteľov, a každý dostane postavičku podľa mena- baby a chlapci dostanú akože dvojicu od tej postavičku, napriklad Mikimaus a minie...
a budem robiť 3dpsa, prvýkrát 3D torta. koľko potrebujem modelovacej hmoty na neho?

larah
13. okt 2012

@dadka212
@ajka82 oni nie su váhy,su už škorpioni a o pištoli rozmýšlam,len neviem ako to dať dokopy 😒

lucula73
13. okt 2012

@rapunzel1 toto je tá oranžová...
ružová je s tými gombičkami,ale som ju dobre upratala,nemožem j u teraz nájsť 😒

dadka212
13. okt 2012

@larah ale váhy sú "znakom" justície keď študuje to právo 😉 tak som to myslela 🙂

lucula73
13. okt 2012

som to odklikla bez foto......

pipka
13. okt 2012

@larah ale ony nemysleli vahy ako znamenie...ale vahy ako znak prava...misky na vahach...pani spravodlivost 😉 a zavesne misky vah v ruke..a na jednej pistol a na druhej paragraf 😉

alebo potom sprav zastreleneho pravnika 😀 😀 😀 ako nanho mieri tatko, lebo bral uplatky 😅 😀 😀

samozrejme sranda 😉

levandulka3
13. okt 2012

@saminka velmi rýchlo tvrdne skoro pod rukami

levandulka3
13. okt 2012

tento víkend čisto svadobný prvá zlato biela to aby mi pri vás nebolo smutno 😝 a druhá netradičná som sa tešila posledná foto je už na svadobnom stole 😵 lebo som robila aj dovoz a kvetinovú výzdobu

muffinka8
13. okt 2012

@levandulka3 jééj, paráda 🙂 prosím ťa, tú farbu červených ruží si namiešala? Ako? Či kúpila hotovú?

larah
13. okt 2012

@dadka212
@pipka ahááá 😅 😀 ....ale tatko si syna nezastrelí .....ani zo srandy.....skor by som to možno dala opačne, že právnik je nad tým so zbranou 😅 no ešte mám chvílku na rozmýšlanie,uvidím ,čo na to povedia ich baby

levandulka3
13. okt 2012

@ajka82 ja dávam bežne

mamina1978
13. okt 2012

@larah Tu je par ispiracii na pravnika, tak uz len pohladat nieco so zbranou k tomu ...... 😉 🙂
http://www.google.de/search?q=court+cake&oe=utf...

mamina1978
13. okt 2012

@levandulka3 juj ............... prekrasne su tie svadobne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

levandulka3
13. okt 2012

@muffinka8 namiešala červená red red a po trošičke čierna a rose

jakelina
14. okt 2012

@levandulka3 obě nádherné a to jsi dělala na jeden víkend??

bobisek
14. okt 2012

@bzucinka2 skvělá forma na autíčka, kde se dá prosím sehnat?

nikulqa
14. okt 2012

zienky prosim ake ovocie mozem skombinovat s rafaelo kremom?dakujem pekne

denisak77
14. okt 2012

Zdravím Vás všetky sladké žienky ,som na tejto stránke úplne nová a zatiaľ som iba listovala a listovala ,ale je tu toľko neskutočne veľa príspevkov ,že nemám šancu to prečítať.Tak som sa rozhodla ,že aj ja sem niečím mojím prispejem,aj keď to veľký zazrak nie je.

anibas
14. okt 2012

@denisak77 krááááááááááááásne 😀 😀 😀 😀

marci2305
14. okt 2012

@denisak77 Veľmi krásne tortičky...Fakt nádherné-všetky 😉 😲