Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
6. mar 2013

holky pomooooc, no dvadsat noťasov by som radsej robila nez toto , nemate nejake napady ako urobit tortu v tejto hre? https://www.google.sk/search?hl=en&biw=1366&bih...

dada2007
6. mar 2013

@pristela daj jedlu obláááááááááátočku 😵 😵 😵 😵

pristela
6. mar 2013

@dada2007 pcha to nechce , on je moooooc narocny , chce wow tortu, jedlu oplatku abo 2D obrazok by mi ani neprebral 😝

dada2007
6. mar 2013

@pristela naparááááááádu

salonka1981
6. mar 2013

Moja ešte víkendová 🙂

lokalistin
6. mar 2013

@pristela pre boha to uz tym ludom naozaj svitori?nezavidim 😝

jakelina
6. mar 2013

@pristela já ti to řeknu tak, já bych z té hry zvládla tak akurát na dort napsat ten název 😀 😀 😀

cat
6. mar 2013

Ahojte, moja dnešná prácička, na objednávku pre manžela najlepšej kamošky. "Pamela vo vírivke " 😀 😀

zandanem
6. mar 2013

@jakelina
@dadka212
panebože jak to holky děláte? zlaté ručičky 🙂 smekám...
hmm a že rychlovka pro syna... tak to bych teda nedala... krásné 🙂

simasa
6. mar 2013

@dm1 Videla som tu uputavku - vypadalo to vselijako a Mirka tam povedala, ze nie je s tou tortou spokojna, alebo nieco v tom zmysle tusim.

simasa
6. mar 2013

@dm1
@pristela
@dada2007
@nika1985
Babule ale ja idem na to stretko este s dvoma babami, ktore sem do temy nechodia. Neviem, ci sa budu chciet zucastnit, ale ak by ano, nevadilo by to?

lussy23
6. mar 2013

@salonka1981 krásny je ten macko

simasa
6. mar 2013

Hovorim o tom posedeni po stretku (ako tatar 😝 )

lussy23
6. mar 2013

@dadka212 nádherná a krásne meno🙂

pipka
6. mar 2013

@jakelina dakujem majka 😉

njonja
6. mar 2013

@janula.h Jani, nie su to zmrzlinove oblatky??? a potiahnute ?

lussy23
6. mar 2013

@mimcak parádne
@blcha mňam

sticker
6. mar 2013

@pristela Tak toto naozaj nezávidím 😅 😝 A som veľmi zvedavá, čo nakoniec spravíš 😉

dm1
6. mar 2013

@simasa no neviem som zvedava veru Ala mi pisala ze to im naozaj skoro padlo tak aspon nemuseli robit akoze naschval 😅

lussy23
6. mar 2013

@mrka2 je krásna @pristela parádna
@dada2007 je parádny @wera.g parádny byciklík

lokalistin
6. mar 2013

@simasa podla mna to nevadi,mne urcite nie,ale ci sa im bude chciet?ty si sofer? tym padom by nemali na vyber 😀 😀

denisak77
6. mar 2013

@pristela tak na toto som zvedavá,čo vymyslíš,jajaj

pipka
6. mar 2013

@pristela ...tak ja by som takuto objednavku ani nevzala 😝 🙄 tam ani keby som vedela carovat, tak je mi proti srsti robit taketo "temy" 😝 😝 😝 😖

rapunzel1
6. mar 2013

babule mne sa taaak nechce, že vláčik Tomáš z dobošky a k tomu dve postavičky, už som ho horko-ťažko potiahla, sa mi MMF drobilo ☹ ,keď som chcela tmavšiu modrú a teraz, že ozdobiť a postavičky. Celý týždeň behania okolo kúpy, odhlasovania, prihlasovania auta,predaj starého a znova kolotoč, už by som si len vyložila nohy a driemala a ako sa poznám, tak ten môj Tomáš určite nebude mať zase 3 kg, ja raz neviem robiť malé torty. 🙄

zuul
6. mar 2013

dievcata prave som dorobila dobosku z 8 vajec mi vyslo 9 platov. a ma 1,3kg bez vsetkeho.
myslite, ze to potahom a kittynkou a kvietkami dotiahnem na 3kg? alebo mam urobit este platy?

micmo
6. mar 2013

Ahoj holky,mám na vas prosbu. Právě jsem dodělala piráta k zitrejsi pirátské lodi. Jen se chci zeptat jestli vypadá dobře,nebo na něm něco upravit? Děkuji za rady!

zuul
6. mar 2013

@pristela ty ale nakoniec urcite nieco vymyslis na tu temu az nam zasa sanky padnu 😵 to je viac ako jasne 🙂

@rapunzel1 juj to ti verim, mala si toho dost. je to az na sobotu? ak ano, chod si teraz oddychnut aj zajtra je den.

dadka212
6. mar 2013

@zuul no ja by som to dotiahla max. na 2,5kg....a to je už s krémom? či samotné pláty tolko vážia?