Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
1. mar 2014

@jakelina šmoulinka je na jednotku, nádhera

vlada111
1. mar 2014

@muffinka8 krásne tortičky

woman04
1. mar 2014

@vlada111 perfektná...moc sa mi páči 🙂

woman04
1. mar 2014

@akzuzs tá buchtová je úúúžasná...tešila som sa na výsledok a predčil moje predstavy 😉

vlada111
1. mar 2014

@lawli kinderko geniálne, tá s mešcom tiež

vlada111
1. mar 2014

@mia114 jéééj, ten macko je fajnový

vlada111
1. mar 2014

@akzuzs tie buchty ako pecka. A veru hneď by som si ich dala.

mrka2
1. mar 2014

@pristela ach... 😵

mimcak
2. mar 2014

@michaela3011 darčeková krabica napadla aj mňa,ale že či by ste nemali iný nápad. Ale tak asi ostanem pri tej krabici,ak ma nič iné na poslednú chvílu nenapadne. 😀

mysiatkoo
2. mar 2014

@akzuzs tie buxty nemaju xybu, hned by som sa zahryzla 😵

maya30
2. mar 2014

@vlada111 ach dievca, to je uzasna torta ! Krasne farbicky a nevidim ani jeden jedinky kaz na potahu ani nikde, perfektne !

maya30
2. mar 2014

@akzuzs 😲 tie buchty su ako ozajstne, super 🙂

maya30
2. mar 2014

@lawli nadherne torticky, take ich mas hladucke a to kinderko je najkrajsie ake som doteraz videla 😵

maya30
2. mar 2014

@pristela opat krasne ty moja inspiracia 😵 tu ganache si mala najskor tmavu skusit, ja som s bielou dopadla takto isto, tu uz robit nebudem, bolo jej treba strasne vela kym to bolo rovne a potom aj torta bola tazka, aj to drahsie vyslo...ja naplnim tortu a hned aj oganasujem, s tmavou staci jedenkrat a o 2 hodiny potahujem 😉

denisak77
2. mar 2014

@adrika202 ty kokos,ty si aj spala žena,alebo máš nejaké zázračné kabletky.

maya30
2. mar 2014

kocky az sa smejem ked to sem idem dat...a vraj predsavzatia 😝 U mna sa vsetky plany rucaju utorok-stredu, ked mi popribudaju torty ktore nemozem odmietnut, aj teraz som tak dopadla, asponze neboli az tak narocne...torticka s jezibabou je na zelanie, mala tam byt pec, lopata, jezibaba, janko a marienka...ak by to niekto nepochopil, tak jezibaba kaze jankovi sadnut na lopatu a on jej prave vysvetluje ze nevie ako sa to robi 😀 😀 😀 Krtkova torticka je na zelanie podla torty od @dagmarmustafa, nie je to celkom ono, ale tak ma vystresovalo to zhananie stuziek ze ma aj chut presla 😅 Ta kriva je odfotena naprd, splyva mi vrchnak s pozadim, stale ich robim prilis sikme, musim to nejak zmenit...No a biela svadobka s kocom, skoda ze chceli cisto bielu, vsetky kvety splyvaju, ja by som tam isto sibla trochu farbicky, ale nechceli...

mysiatkoo
2. mar 2014

@maya30 ja sa zakazdym prixytim, ze mam otvorene usta ked zbadam ze si nieco pridala 😝 😵

denisak77
2. mar 2014

@maya30 ja neviem kedy to vy stíhate,ja keď mám už 5 tak sa idem zblázniť od roboty a vy raz toľko z Adrikou ,nechápem,a ešte všetky aké krásne.

79zuzana
2. mar 2014

@maya30 uzasne torticky....ta biela svadobna je prekrasna, mne sa paci taka uplne biela ako je 😉

pristela
2. mar 2014

@lucula73 inak ja to nechapem ako mozte mat hrbolcekovy, to tu viacere spominali, ja som ho mixovala aj s rucnym slabym slahacom a vzdy to rozbilo uplne na hladko 😕 jasne , ze ten korpus nesmie byt uschnuty!!! normal čerstvy makkunký, ja tam hadzem vsetky zrezane vrchy aj boky ked mam zrezavane uuz plnene plnkami 😕

pristela
2. mar 2014

@maya30 😀 ja som ale mala objednavku na tortuchu s bielou coko 😀 som im nemohla dat tmavu 😝 no ja som tu tortu aj tak najskor obmaslovala , bo som nechcela minut 200cokolad, a nemohla som si ani dovolit aby mi presvital korpus alebo odrobinky z neho 😝 z tmavej coko som uz robila , ale tiez ma to nejak nechytilo 😖

vlada111
2. mar 2014

@maya30 jaj zlatá si, no snažím sa, ale pri jednej by som si to ani nemala dovoliť. VY koľko diel zvládnete v jeden týždeň.

chvapilu
2. mar 2014

@maya30 nádherné dortíčky,ale ta s M.M. to je bomba -úžasná

muffinka8
2. mar 2014

@maya30 krásne torty 😵 to za aké časové obdobie si toto postíhala? 😕

heni79
2. mar 2014

@vlada111
Ty máš tie torty tak neuveriteľne čisté a rovné Vždy sú také a vždy sa nad tým čudujem. 😅 😀
Ja by som musela asi ešte 10 rokov piecť, kým by som dosiahla taký level čo do výzoru torty. 😝 😀

heni79
2. mar 2014

@akzuzs
Tie buchty sú úžasné! Perfektný nápad a realizácia na jednotku!

jakelina
2. mar 2014

@vlada111 ta křtinová je úplně nej, moc se mi líbí

halienka
2. mar 2014

@maya30 uááá, zase bomba, tá s perníčkami, ježibabou je proste dokonalá, prosím ťa ako dlho ti trvá výzdoba takej torty, teda aj s postavičkami, šak len to by mne trvalo jeden deň 😀 ale hneď som si ju uložila 😵 aj krtkovská je krásna a ostatné tiež 🙂

vlada111
2. mar 2014

@maya30 ty si žena inak besná. To koľko nádher si zase stihla. Máš úžasnú fantáziu, tá prvá je wau, no priznám sa, že aj žiarlim 😀

vlada111
2. mar 2014

@jakelina Jaj ale si milá, ďakujem.