Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
2. mar 2013

@eliska22 plne súhlasím s @jakelina, nestresuj 😉

gabina275s
2. mar 2013
eliska22
2. mar 2013

baby ja sa musím smiať 😀 teraz mi volala jedna pani, čo jej robím na zajtra tortu, že kedy si pre ňu má prísť, že ona sa prispôsobí, tak hovorím tak okolo 1 -2 zajtra poobede a ona, že dobre tak o tretej 😀 😀 hlavne, že sa prispôsobí, tým ľuďom vôbec nedochádza, že ja môžem mať už iný program 😝

eliska22
2. mar 2013

@lamps to vždy tak poteší, že? lebo niekedy tí ľudia, len zoberú idú preč a potom má človek pocit, že sa im to ani nepáči, alebo čo 😝

jakelina
2. mar 2013

@lamps mám radost s tebou 😉

eliska22
2. mar 2013

@lamps @jakelina díky baby, ja viem vo svojom vnútri, že v podstate nie je až taký úplne hrozný, ale tak ja som chcela úplnu kópiu, čo najvernejšiu a vždy ma potom štve, že sa mi to tak nepodarí a to pri tom strávim kopec času 😔
môj otec mi vždy vraví, že ale to je torta, čo by si chcela a mm zase, že nie som umelecký sochár tak nech nestresujem 😀

lamps
2. mar 2013

@jakelina
@eliska22 áno, to je taká radosť na nezaplatenie 😅 😅 😅, ja mám taky pocit, že ľudia radšej kritizujú a plačú nad tým, čo nemajú, akoby mali niekoho pochváliť a ukázať, že sa tešia. Veď to je vidieť aj v tých slovenských tortách na JOJ, že len tak sucho pozerajú na tú tortu, akoby sa nevedeli ani tešiť ☹

lamps
2. mar 2013

@jakelina to je také veľmi pekné, že sa tešíme spolu 😅 😅 😅 😅 😅

mrka2
2. mar 2013

@lamps presne si myslim to iste! su ludia a ludia.. ach jaj.. 😒 ja napr.minule co som robila tu cokoladovu,tak som sa jej ju aj hanbila odovzdat a reakcia? vystiskala ma,ze ona by ani taku neurobila.normalne som bola v soku (prijemnom) a niekedy sa fakt ze snazim a take suche reakcie,ze mam dost 😝 a uz sa mi ani piect nechce 🙄

dada2007
2. mar 2013

@vecernicci zlati, ten papier má @pristela z KIK .....viem to, lebo aj ja ich mám... 😉

lamps
2. mar 2013

@mrka2 to veľmi poteší, ja nechápem prečo je tomu tak, ale ľudia radšej kritizujú a nadávajú a majú problém pochváliť. Keď by mali skritizovať, neváhajú a povedia až tak, že neraz to ublíži a s pochvalou majú neskutočný problém

artepf
2. mar 2013

ahoj holky, moc chválím všechny dorty, vždycky se těším, jak se na konci týdne pokochám 😵 a přidávám svoje za tenhle a minulý týden 🙂

anibas
2. mar 2013

@artepf krásne, veselé 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mysiatkoo
2. mar 2013

@janula.h ja som sa nahladala mazoretkovej torty a na webe som nic krasne neobjavila... tak len take poloinspiracky a ta moja,co som nakoniec robila

denisak77
2. mar 2013

@pipka ďakujem,toto som kukala len sa mi nejak nič špeciálne nepáčilo,pekné sú tie vedierka s ľadom a chladené pivo,len ma štve veľkosť,musím sa vmestiť do 30 € a to by bolo všetko miniatúrne.Ľudia chcú veľké za 5 korún a potom tráp sa ,asi spravím len fľašu a kašlem na to,ale ďakujem za radu.

mariann2
2. mar 2013

ahojte, moje tohtotýždňové,...ani sa ma nepýtajte, kedy som šla spať, ten mercedes mi pani volala včera doobedu, takmer s plačom, že sa zle dohodla s inou cukrárkou a súrne potrebuje tortu a ja trúba som jej sľúbila, že jej tortu urobím, ale keď povedala čo chce, trieskala som si hlavu o stenu, takže moja robota do 5 ráno 😝

dadka212
2. mar 2013

@mariann2 perfektné 😉 mne sa moooc lúbi to srdénko 😵 také jemné milé ukladám 😵 😵

dadka212
2. mar 2013

@artepf nádhernéé 🙂

dadka212
2. mar 2013

@lamps no ja sa pani ani nedivím, ved bola dokonalááá 😵

cat
2. mar 2013

@mariann2 to srdiečko tu práve obdivuje moja Simonka,no krásne je. a aj všetky ostatné 😎

katulkaaaaaa
2. mar 2013

hotovooooo🙂)

nika222
2. mar 2013

Tak konečne dobojované pre tento týždeň 🙂

eeffka
2. mar 2013

Baby povedzte mi pravdu co by ste si o mne pimysleli... Objednala som si hlavu mikimauza 3,5kg s tym ze ma pani upozornila ze mozno bude ma 4kg,dnes som bola po nu a torta ze ma 6,5 kg. Ako ze vezme len 40 e,pridem tam ze nebudem svina dam jej aspon 50... Namiesto mikiho mam Minnie... Ako pekna ale chcela som nieco ine... Tak som jej dala len tych dohodnutych 40. Viem ze sa naribila ale ved mala fotku...

levandulka3
2. mar 2013

tento týždeň štyri tortičky, z toho jednu som zabudla odfotiť ale sľubili mi že foto mi pošlú tak neskôr pridám

mishka9999
2. mar 2013

Je tu niekto kto je blizko nitry. Kto robi torty. Dakujem

dadka212
2. mar 2013

@levandulka3 parádne 😵 walker nemá chybu!!

ollako
2. mar 2013

baby ahojte rozpusti sa mi potah od džemu?

mrka2
2. mar 2013

@artepf krasne vsetky! velmi milucke 😵

denuschka7
2. mar 2013

@akzuzs
@florentina
@reruna
baby dakujem vam strasne moc, ukludnili ste ma 🙂 a uz radsej nebudem citat ziadne negativne komentare na pravy marcipan 😀

zsuzsu
2. mar 2013

Nocna :D