Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

hanka_k
31. okt 2011

holky prosím nějaký návod i postup na jakékoliv auto.....děkuji

dm1
31. okt 2011

@adul67 jasne v pohode ti mozem ukazat nie je problem ak bude cas 😉

zdenallicka
31. okt 2011

@lusil2005 U nás ho mají od čtvrtka.. taky do něj chci jít, ale teď mě najukala @vecernicci na ten Bosch.. 😕 😅

denisse
31. okt 2011

ahojte baby ...
poradite mi, prosim, kde maju bezne gastanove pyre? viem, ze lidl ma obcas, ale nie vzdy, teraz by som potrebovala ... zijem v CR .. vopred diky 🙂

lucisa
31. okt 2011

Trochu jednodušší, možná blbina a možná se to někomu sejde:
http://www.tchibo.cz/Sada-vykrajovatek-a-razite...

lucisa
31. okt 2011

@denisse já ho viděla a sehnala jen tam, jak byl v akci, koupila jsem si hned 4 kostky. Jinde jsme ho neviděla. 😖

denisse
31. okt 2011

@lucisa
a ja blba som si kupila len tri, dve som spotrebovala, teraz potrebujem zase dve a mam uz len jednu 😠

broucek2
31. okt 2011

@vecernicci hlavně jsem koukala na výkon, většina měla jen 550W, tento má 900W

desmodka
31. okt 2011
lucisa
31. okt 2011

@denisse 😢 no jo no, to se stane, není tam teď? Já ho tam jednou viděla, i když ho neměli v akci, asi vyprodávali......

reruna
31. okt 2011

@denisse běžně ho nemají v ČR snad nikde, co vím, už se to tu řešilo, v Lidlu ho měli v akci zatím jen 1X, to bylo před 2 měsíci, tak snad bude brzo zase nějaká akce a pak si nakup do zásoby do mražáku

denisse
31. okt 2011

@lucisa
@reruna
tak si budem musiet kupit v kauflande gastany a pyre si urobit sama 😝

dadulik
31. okt 2011

@denisse deni, teraz je v akcii v slovenskom tescu 😉

denisse
31. okt 2011

@dadulik
dad, porazi ma, vcera som isla okolo tesca v malackach 😠

dadulik
31. okt 2011

@denisse no to je sila, kurna 😠 ja mam jedno v chladnicke, ako ti ho dorucit ? 🤐 a to u vas nemaju v tescach ??? ved to co je za haluz 🙄

denisse
31. okt 2011

@dadulik
skusim mozno este tesco, aj ked v nasom letaku nie je a v slovenskom naozaj je ... ale tak, vela sanci tomu nedavam 😠

dadulik
31. okt 2011

@denisse deni, na buduce aspon vies, ze sa mas pri vylete na sk zasobit min. igelitkou pyre 😀 a co ides piect ?

denisse
31. okt 2011

@dadulik
http://leblogdepipi.blog.cz/0912/kastanovy-dort...

uz som ju robila a velmi nam chutila ... a mam malo pyre, este kuknem do predajne zdravej vyzivy, co ju mam cestou do skolky ...

jakelina
31. okt 2011

Holky zkoušela jsem malování na marcipán. Má to chyby, ale na poprvé to snad jde, ten rámeček chci pak ještě pozlatit a udělat jakoby takový rámek jak bývá na obrazech. Je to zkušební, ale určitě si k tomu udělám malý dort a na to si ho položím, jenom mně pro radost, že jsem to zvládla i s tím velkým štětcem, co jsem sebrala dětem z výtvarky 😀 😀 😀

dadulik
31. okt 2011

@denisse mnaaaaaaaaaaaaaaaaam 😝 ale to su ine palky za to pyre 😲 ja, ked stoji nad 1,30 €, ho ani nekupujem, cakam na akciu 🙂

mia114
31. okt 2011

@jakelina kraaasne, mne nejde dobre malovat , mam pocit ze stetec sa stale rozstrapkava. a riedis si farbu alkoholom a tak malujes? a to si malaovala cez daku sablonu?

jakelina
31. okt 2011

@mia114 malovala jsem to živočišným uhlím, rozmačkaným v alkoholu a ne přes šablonu, podle obrázku co jsem našla na internetu.

lucisa
31. okt 2011

@dadulik , @denisse nechci vás zklamat, ale v českém Tescu ho nemají, aspoň u nás v Opavě ne, na mě koukali jak na hňupa, vůbec netušili, co po nich chci. V ČR jsem se ptala v Tescu, v Kauflandu, v Globusu, v Penny a náhodou pak přišel leták z Lidlu, tam stál 24,90 Kč.

daducha
31. okt 2011

@desmodka dakujem,to by sa mi pacilo, lenze oni chcu kazdu svoju torticku 😖

daducha
31. okt 2011

@jakelina krasne sa ti to podarilo 😵

jakelina
31. okt 2011

@daducha děkuju 😉

desmodka
31. okt 2011

@daducha tak im sprav male slzicka a poukladaj cik cakovo okolo kruhu...

daducha
31. okt 2011

@anibas no asi to urobim tak, ze stred kvietku bude normalne okruhla torta,potiahnem ju na zlto,trosku radielkom zubatym naryhujem a mozno perlicky, este neviem ci sa budu hodit,no a urobim si sablonu slzicky,ten spic odrezem,neviem ako by som to do spicu potiahla a budem kazdu vyrezavat.Len teraz neviem ci piect kruhy a z toho vyrezavat,alebo platy na velkych plechoch.Dumam, co bude menej odpadu,lebo to chcem najprv naplnit,zachladit a az potom cele naraz vyrezat.A kto bude potom jest tolko coko-bananovych odrezkov 😝 😀