Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bubobubina
9. mar 2014

@mimcak ja mam ulozene taketo

bubobubina
9. mar 2014

@pristela Zanetka, vdaka za rady, konecne som sa k tomu dokopala 🙂

jakelina
9. mar 2014

@bubobubina mňam, já každé ráno piju fresh šťávy z ovoce a zeleniny. 😉

blcha
9. mar 2014

ahojte tak pridavam moje torticky krtkova na objednavku a potom pre moju dcerenku k 6rokom spiderman na nasej bytovke no ona bola velmi spokojna a pacila sa jej kecala mi pri tom ako a co mam robit aj ked mne sa nepaci a nestihala som preto som ho len namalovala sak po6 rokoch som znova pracujuca zena 😎 no ale hlavne ze vsetkym chutila 😉

bubobubina
9. mar 2014

@jakelina no jo, aj ja sa k tomu chcem dopracovat, bo moja mliecna kava na ranajky nie je bohvieco 😉

jakelina
9. mar 2014

@bubobubina jenom to chystání je pracné, já vstávám o půl hodiny dřív a nachystám to pro sebe a manželoví. Strašně nám to chutná, už si bez toho ani neumím představit den 😉 Můj manžel je teda mlsný jak hrom, ale vypije i červenou řepu, zázvor a kolikrát mu tam propašuju věci, co by jinak nesnědl 😀 😀 😀

dida38
9. mar 2014

ahojte zienky....chcem sa opytat, nema niektora z vas ulozenu torticku na ktorej je vymodelovany pes?? mam robit k prvym narodeninam a chcu tam psika....Google mi nic co by ma zaujalo nenasiel.... ze dakujem 🙂

bubobubina
9. mar 2014

@jakelina no pekne, ale sak to zo samej lasky, dbas o jeho zdravie 😉 no u nas naopak, moj poloviciak mi o tom spieval uz dlhsie, tak aj na podnet pristelky som sa zlomila 😀 .... ale ja to vidim na vecer, bo vstavat o pol 6 sa mi nebude chciet 😝

pristela
9. mar 2014

@bubobubina jeee, paraaaada , gratulujem, ze si sa odhodlala, len v tom vydrz kazdy den aj jeden poharčok staci, strasne dobre to vplýva na všetko , mne to pomohlo naj na črevá, čo som uz fakt nevedela čo na to 😀 len som ted polavila 😠
@jakelina Majuš ja som s fresh zacinala, moj doma stale drtí,ale po case mi to zacalo vadit, strasne sladkee, a skrabalo mi to hrdlo ☹ toto smoothies je pre mna ovela menej sladke a take jemnejsie a hlavne rychlejsie hotové a aj rychlejsie umyte 😀 😀 😀

dida38
9. mar 2014

a este pridavam moje "trapenie" - modelovanie smoulov .-D 😀 ale nasim smolkomaniackam sa pacili a samozrejme hlava, ruky a nohy hned pozuli 😀 😀 a bol to mramorovy korpus s coko kremom a mix ovocia....

maya30
9. mar 2014

@pipka ved ja viem 😉 myslim ze mi to poriadne neodkliklo, ani dalsim to neprislo... 🙂

pristela
9. mar 2014

@zuul nuž vsak citam az ted , asi po funuse 😅 ale tak recept na muffiny pomoze hockedy 😀 😀 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=39153 tieto su u mna z čoko uplne naj recept

maya30
9. mar 2014

@elamaslakova @simasa @sticker @mimcak @vlada111 @lokalistin kocky dakujem 😵 😵 😵

maya30
9. mar 2014

@jakelina Majka a cim odstavujes ? (sorry ze mimo temu, ale zaujima ma to 😎 )

pristela
9. mar 2014

@lunija jeee , no joo ,je to moje, že to aka cest na tejto stranke 😀 este ze tam je ten vodoznak 😝

jakelina
9. mar 2014

@maya30 zlatko jenom pořádně rozmixuju, nemám odšťavňovač

jakelina
9. mar 2014

@maya30 já jsem to blbě napsala, dnes už mi to nemyslí, doteď jsem dělala 360 faktur

sticker
10. mar 2014

@daniela09 Prosím ťa, ak to nie je tajomstvo, akú máš vykrajovačku na číslice? Inak aj abecedu máš peknú 🙂 Ďakujem

muffinka8
10. mar 2014

@ajka82 a keď si to celé maľovala, uschlo to potom? Neotierala sa tá farba pri dotyku?

ajka82
10. mar 2014

@muffinka8 tym, ze tam bola getovka, tak to bolo trochu "lepkave" ale nezostala mi farba na ruke...ale ja som to len tak jemne skusila, kvoli tomu, ci mozem rovno na to prilepit pismenka suche, alebo ich mam aj vodou potriet

akzuzs
10. mar 2014

Ahojte po víkende. Pridávam moje dve . Ten pes na počudovanie dopadol perfektne. Nemyslím tým že bol dokonalý, to nie od toho to malo ďaleko viac sa podobal na pitbula ako na to čo to malo byť ale zákaznička bola celá happy. Nad mieru spokojná nielen ako vyzeral ale aj chuťovo a že urobila radosť deckám. No a druhá bola pre syna miluje kinder vajcia. Chcela som robiť domáci MMF ale nevyšlo mi to niekde som urobila chybu. A na dlhší čas budem mať od tort pokoj, lebo idem do nemocnice na operáciu s pruhom tak cca mesiac nič dvíhať a pri torte sa nielen nadvíham ale aj namakám s poťahovkou tak budem konečne čas na diplomovku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

akzuzs
10. mar 2014
daniela09
10. mar 2014

@sticker je to funky abeceda

lucifer84
10. mar 2014

Holky, najde se mezi vámi šikulka z Brna, která by upekla patrový sv. dort cca pro 35 lidí na 22.08.2014? prosím do IP

pipka
10. mar 2014

@pristela a aka to bola torta? sak ja uz nem maaam prehlad 😅

pipka
10. mar 2014

@dida38 ja mam nejake ulozene 😉 aj solo figurky aj jeden fotopostup, mozno ti pomozu 😉

zuul
10. mar 2014

moje

pristela
10. mar 2014

@pipka no taka co uvidis az cez leto , pokial teda dovtedy na nu aj nezabudnem ze ju mam vlozit 😝 trojposchodka s džungloidnou témou

timuss
10. mar 2014

@chvapilu krásna 🙂 ako aj tie predchádzajúce 🙂

timuss
10. mar 2014

@mysiatkoo aj keď ťa potrápila, je perfektná 😉 super nápad 🙂