Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
14. jún 2011

@mizulienka nasla som ju tam tu kurzivu v tom co dala dadka ale pisu ze je vypredana

dadka212
14. jún 2011

@dm1 som si to nevšimla mne to išlo objednať, asi mi budú písať alebo volať...

mizulienka
14. jún 2011

@dadka212 pisu ze vypredane

jakelina
14. jún 2011

@dadka212 možná jsi koupila poslední kus.

mizulienka
14. jún 2011

@dadka212 @dm1 a ostatne dievcence ste zlate dakujem 🙂

alionuska
14. jún 2011

ahoj ahoj..bambulky sladke zeny cukrarky😀
Idem vas trochu pokukat,mze ako sa zdokonalujete v tvoreni😀 A aj by som vam pridala nejake tie fotky..len ich je strasne moc,,tak len niektore...take nove typy🙂

monika_123
14. jún 2011

baby ja budem mat abecedu velke,male pismena a cisla za dobru cenu 😉 to len pre tie ktorym sa chce cakat do konca mesiaca 😀

mizulienka
14. jún 2011

@monika_123 ahoj, uz sa nevieme dockat, koncom mesiaca budete uz aj na nete?

katulkaaaaaa
14. jún 2011

@reruna no na slovensku na stranke tortyodmamy.sk alebo v cechcach na dortomanie.cz.....treba sa pozret kde v tvojom okoli je najblizsi zraz cukrarok,ja som bola teraz v Trnave a urcite odporucam 🙂

katulkaaaaaa
14. jún 2011

@mizulienka ja som teraz kupila tuto abecedu za 7,50e a neviem s nou robit 😒 mi to tam stae zostava uvidim ked zachne hmota snad to pojde nejako...som myslela ze to bude jednoduchsie

katulkaaaaaa
14. jún 2011

@monika_123 tesiiime este nam vela veci chyba 😉

mizulienka
14. jún 2011

@katulkaaaaaa tak snad sa to nejako naucime 😉

katulkaaaaaa
14. jún 2011

@mizulienka to dufam 🙂 sledujem ake mas uzastne torty tie postavicky no nadhera 😉

alionuska
14. jún 2011

..hodinu nahrava..😀

monika_123
14. jún 2011

@mizulienka ano do konca juna budeme uz fungovat na nete,teda dufam ze sa mi veci nezastavia na colnici,ako to tam oni zvyknu zdrzovat 😒 ale vsetko je zaplatene tento tyzden uz budu odchadzat veci ku mne,tak pomaly sa uz idem bavit s eshopom 🙂

mizulienka
14. jún 2011

@katulkaaaaaa dakujem, ja som tak velmi zatazena na detaily, ze som ich tolko prerabala az boli celkom k svetu 🙂

mizulienka
14. jún 2011

@monika_123 super, myslela som, ze dnes idem objednavat, ale teda pockam na teba 🙂

monika_123
14. jún 2011

@mizulienka neviem co take si chcela,ale tu abecedu budem mat okolo 7€a su tam velke,male pismena a cisla...a kliestiky lacnee,do 2€ 1ks a aj tie podlozky otlacacie budu,valceky akrylove no a kadeco 🙂

mizulienka
14. jún 2011

@monika_123 ved to, co potrebujem 😀
budes mat aj hmoty< ci to nie?

monika_123
14. jún 2011

hmoty teraz na zaciatku nie,ale postupne by som chcela este sortiment rozsirovat podla toho o co bude zaujem, dufam ze budeme komunikovat,cez stranku na fb 😎

jakelina
14. jún 2011

@alionuska júúúúúúúúúúúú, taková nádhera, zase jsem se pokochala. Krása.

maca77
14. jún 2011

@alionuska náááááááádnernééééééééééééé ... 😵 😵 😵 .. sánka dolu šéfe ... 😀
... a ešte stále len s MMF robíš? 🙂

alionuska
14. jún 2011

@maca77 Ano moja..stale 🙂 Mmf je u mna No 1 😀 Dakujem.

alionuska
14. jún 2011

@jakelina Dakujem 🙂

jakelina
14. jún 2011

@alionuska a jak to zvládáš, když je tak teplo, to musíš mít snad tři lednice a ještě klimatizaci. 😲 😉

bzucinka2
14. jún 2011

@alionuska prekrasne torticky ako vzdy a tie bordove ruze su tiez robene, tie vyzeraju ako zive 🙂 a ked si robila tu minie, tak predpokladam, ze telo je nejako vystuzene, hlava z korpusu a dotvarovana puncovinou? to drzi? nepadne to ? ci ako si to robila ? 😉
@monika_123 potom mi prosim ta hod do IP adresu, lebo tu nebudem az v juli , dakujem 🙂

vladka1
14. jún 2011

@alionuska nemám slov.....nádhera

daria77
14. jún 2011

@ikula2 jj,tento fotopostup už mám,jedna mamina mi sem už dala link 😀,ale aj tak ďakujem ,mám ich viacej napr:
http://www.tortyodmamy.sk/?q=netradicne/bednick... -táto je tiež super
držím palce,nech sa Ti darí 😉

andriss23
14. jún 2011

@alionuska sánka dolu,šéfe 🙂 kde sa ja sem hrabem 😅