Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

karmenta
23. júl 2011

Ahojte, jste tu někdo Břeclav a okolí?

bianca
23. júl 2011

@mrka2 teraz mam pauzu.Nemam nervy na ludi co si myslia ze budem torty robit za 5 € za kus.Uz len doma po rodine

dm1
23. júl 2011

@anibas jj v kaufiku islo hore uz asi 3 tyzdne dozadu postupne najskor 1,39 a potom 1,49. som myslela ze aspon ten lidl zostane 😖

lenka_66
23. júl 2011

Ahojte, najde sa Kosicanka? Rada by som dala upiect tortu / autobus s pudingovou plnkou. Dakujem

motylek
23. júl 2011

@lussy666 Pěkný dortík, vůbec nemusíš být zklamaná.

tinka349
23. júl 2011

dakujem baby za rady ohľadne vystuženia, torta držala aj bez výstuhy a každý mi ju pochvaľoval aj chuťovo aj výzorovo, a na to že to bola moja asi 5ta torta v živote som bola na seba aj ja hrdá 😀

dm1
23. júl 2011

@andriss23 zalezi ake velke resp. tazke kvietky chces robit. Zaklad je kupit si uz opradene drotiky lepsie sa s tym robi nemusis paskou jednotlive drotky motat. Ked to uz davas dokopy tak sa to spaja s floristickou paskou sa to omotava dokopy. Drotiky su ocislovane a cim vyssie je cislo tym je drotik tensi. Ono na kvety samostatne asi tak 22-24-ka zalezi ake velke. Priznam sa ja mam asi 3 velkosti a uz neviem ktora je ktora pouzivam co mi pride pod ruku 😝

dm1
23. júl 2011

@mima595 prepac ze tak neskoro ale bolo toho vela. Ja robim z toustoveho chleba oriezam podla taniera. Na vrch davam vzdy kopku salatu parizskeho nech nie je vela plnky a potom plnkku - pomazanku cesnakovo-syrovu co je aj v "torte" na to. Tu je postup http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=78336

mizulienka
24. júl 2011

@dm1 prosim ta kde nakupujes tie biele tacky, ked robis svadobnu tortu, dakujem.

mizulienka
24. júl 2011

@dm1 Dani este jednu otazocku mam, ty pouzivas americke MMF z lidla, ze? pripravujes ich nejak inac ako tie ine MMF? dokazes nafarbit aj napr na ruzovu alebo tyrkysovo modru? dakujem 😉

katulkaaaaaa
24. júl 2011

ahojte tak spiderman je na svete...aj ked sa na neho velmi nepodoba 😀 nedalo sa mi to nijako inak,ale je to mini torticka ma len jedno kg,velku tortu maju od niekoho ineho toto len doplnok 😉
@tinka349 krasna,si ta pametam este ako tehulku,boze ale ten cas letii 😕

bzucinka2
24. júl 2011

@anibas v Kauflande veru riadne vyskocilo, ale tak co uz narobime, ☹

gabika11
24. júl 2011

@katulkaaaaaa kraaaasne

mizulienka
24. júl 2011

@katulkaaaaaa je perfektny spiderman 🙂 SUPER

gabika11
24. júl 2011

Kocky, cukrarky, tak ja osm upiekla mojmu otcovi k narodeninam torticku, snaha bola zohriat cokoMMF v MW, ale sa velmi drobila a ked osm ho preniesla na tortu sa trhalo na bokoch tak som to dala prec, ale hmota bola zchladnea v chadnicke a nie cerstva.
Chcem sa spytat, akoto s tou cokoMMF robite, ze je opat po uskladneni pruzna???
Tak som uz predtym robila bielecokoMMF z jednej davky tak to ma zachranilo a tou som torticku potiahla, a tu velmi trhajucu sa cokoMMF som pouzila na ozdoby, ale aj to slo zle, tka neviem ako vyuzijem zvysok tej hmoty, kedze je napouzitelna, je mi luto ju vyhodit ☹
ale asi som sa poucil,a ze si mam pripravovat coko hmotu z MMF vzdy radsej cerstvu, aj ked klasicke MMF sa da pekne pouzit po ohriati v MW....
Tak tu je moja torta, korpus klasicka piskota z dvoch davok po 5 vajec, kolko vajec tolko cukru aj plhr muky, vsak viete 😉 , a plnka tvarohovo-pudongova a v strede karamelova z minula 😉

lusil2005
24. júl 2011

@gabika11 ja ked vytiahnem coko mmf z chladnicky, musim to RIADNE zohriat aby to bolo zas pruzne... inac - minule sa mi takto drobila coko mmf z cokolady z lidla, tak som ju zmiesala s RDI special a napravilo sa to. nakoniec som s tym potahovala ten pen na polovnickej torte.

gabika11
24. júl 2011

@lusil2005 diky za radu, tiez som to vlozila do MW na chvilku, a ked som to uz hnietila uz sa na nej vytvarali trhliny a ked som ju preniesla na tortu, hned sa potrhala na bokoch 😒 . Cokoladu som mala klasicku Figaro a aj z Optimy tu Albert 50 percentnu tusim.... 😒 .
*Som citala ze pridanim niecoho do tej hmoty je z toho fajn plnka tak hadam ked sa to podari, vyuzijem na to 😒 😉

dm1
24. júl 2011

@mizulienka tacky kupujem v t-formaxe mam vyhodu ze je to priamo u nas v meste. Amerikanci su trosku ine ako haribo je to len o zvyku. Tam davam viac vody ako do umyvatelnych a najlepsie sa mi robi ked si ich urobim tak o den skor. Zafarbis ich na ruzovu aj modru v pohode pokial to niesu uplne tmave farby. Na tej poslednej dvojtorte slzy dve mam prave ruzovo-modru a su to amerikanci

eliska22
24. júl 2011

@vinka no to som robila pre známych, ktorí sa nevedeli rozhodnúť či pata a mata alebo vláčik, lebo ich vnuk má rád obe rozprávky....tak som to takto vyriešila a veľmi sa im to páčilo 🙂

dadulik
24. júl 2011

ahojte, tak zase pridavam jednu promocnu pre neter, do poslednej chvile som nevedela, aku urobim, tesne pri zdobeni som improvizovala 😀 na foto aj oslavenkyna titulu 😀

eliska22
24. júl 2011

@yamahafazer krásna torta a ako robíš tie stromy? 😉

eliska22
24. júl 2011

@anibas prenádherné torty, neviem sa vynadívať 😵 😵 😵

dadka212
24. júl 2011

ahojte pridávam len tak pre nás robenú k nedelnému obedu...riešim tortový absťák 😀

jakelina
24. júl 2011

@dadka212 ty si děláš srandu 😀 😀 K nedělnímu obědu a vymodeluje takovou postavičku. Já bych se s tím mořila týden. 😒

tinka349
24. júl 2011

@katulkaaaaaa no pozeram ze aj tvoj maly fesak uz bude mat skoro rok 😵

yamahafazer
24. júl 2011

@eliska22 tie stromy som spravila co ma prve napadlo 😀 a kmene su dlhe piskoty a konare su napichane sparatka 😀 a vsetko obalene v hmote

lusil2005
24. júl 2011

Baby, dufam ze ten postup tu bude vidiet... Poznate to? To je uplna bomba!!!
Ze babovka z mikrovlnky za tri minuty. Moc som tomu neverila, ale ostal mi teraz mascarpone krem z torticiek co som robila a bolo mi ho luto vyhodit, tak reku vyskusam tento trojminutovy recept a spapame krem s tym. To vaaaaaam je dobrotaaaaaaaaaaaaaaa!!! A fakt to funguje 😀 Uplne som z toho nadsena 😵 to by bolo dobre aj ked treba rychlo trochu korpusu do puncoviny alebo tak.

lusil2005
24. júl 2011

Aha, takze tam asi moc nevidite. Tak vam to napisem...
Do hrnceka date 4 lyzice hladkej muky, 4 lyzice praskoveho cukru, pol malej lyzicky prasku do peciva a dve lyzice kakaa. Premiesate, pridate vajicko, tri lyzice mlieka a tri lyzice oleja. Poriadne zamiesate a sups do mikrovlnky na 3,5 minuty. Tak na 1000W. Ja mam slabsiu mikrovlnku, tak som dala styri minuty. No a vytiahla so babofku! 😀

anjelicek26
24. júl 2011

@lusil2005 - to vazne? A to primiesavas ako korpusove zvysky do kremu? Ci len tak na chut 😀 Urcite s krpanou vyskusame 😉

lusil2005
24. júl 2011

@anjelicek26 nie, normalne som to narezala ako take miniplatiky, a naplnila s tym zvyskom kremu 😀 a uz sme to zjedli 😝 ale strasne sa z toho vytesujem!!! aj s pripravou to cele trvalo 5 minut, a je to fakt dobre!