Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
26. sep 2011

@dajna11 tak to je smůla ☹

dajna11
26. sep 2011

@jakelina veru je....úplne mi to pokazilo stretko 😀 😀 😀 a nakupila som kopu somarín...bože tam sa daju otrepať peniaze

jakelina
26. sep 2011

@dajna11 to věřím

lucula73
26. sep 2011

@ollako ahoj.....krém možeš spraviť trasený mandarínkový,ten je výborný pre deti a hotový za momentík.....poťahovku z cukríkov si možeš urobiť sama,recept je na prvej strane tejto temičky,alebo si kúp hotovú poťahovku,v PD vo vtáčniku je maličký obchodík,má tam aj hotové hmoty,a postavičky asi nezoženieš,jedine vymodelovať 😉

ollako
26. sep 2011

@lucula73 dik to fakt no boze ja som modelovaci antitalent, no muz ma vytvarne vlohy asi ho nahovorim nech to spravi dik skusim zajst do toho obchodiku, mozno mi tam aj poradia ako na tie postavicky, lebo mi velmi na tom zalezi, aby to tam mal, ma ich strasne rad

lucula73
26. sep 2011

@ollako je kopec postupov,teeraz mi vyhodilo napr. toto
http://www.tortyodmamy.sk/content/pat-mat-2

lusil2005
26. sep 2011

@zlatat @pristela no som zvedava ci sa niekto najde, skusim napisat brouckovi... ja by som ich najradsej na tu mmf ukecala, sa bojim toho... 😖

dm1
26. sep 2011

@lusil2005 na dortomanii su baby co potahuju iba marcipanom ale aj ten je rozny to cislo 1:3 udava pomer madli a cukru. Neviem ktory oni pouzivaju ale tusim aj tento pomer ale od inej firmy. Skus pozriet tam do diskusii kazda potahovka tam ma svoju temu

lusil2005
26. sep 2011

@dm1 jej super, idem mrk. dakujem za tip! 😅

katy1979
26. sep 2011

@lusil2005 viem ze je par bab aj na TOM co potahuju len marcipanom a ze bez problemov. tiez sa to chystam vyskusat ale len tak na doma ze ci to pojde ci nie. a neslo by zmiesat marcipan s potahovkou aspon trochu nech to zvysi elasticitu. ale ci to ide netusim.

yamahafazer
27. sep 2011

baby vy idete niekto na to stretko v Trnave z TOM co robia?Ja by som tak niekde chcela ist aby to bolo blizko kde byvame aj my len akosi furt nic neni a vsetko je akosi hned obsadene 😒

zlatat
27. sep 2011

ja som ináč začínala s pravým marcipánom - to som ti ho dokonca robila sama, ale blbo sa mi s ním robilo - trhal sa mi poťah, nedalo sa to potom zamaskovať ... ale tento kupovaný bude určite lepší. V januári ho vyskúšam na mužovu tortu

katulkaaaaaa
27. sep 2011

@vlada111 o akom stretku to tu piste?

reruna
27. sep 2011

@blandik korpus upeč tento je super , udělej ho třeba celý kakaový a ne mramorový, jee tam recept i nak rém a mléčný marcipán, ,ten krém je vyzkoušený a je dobrý, marcipán dělám ale z marshmellow bobnonů, recept je tu od alionushky na str. 1 http://www.toprecepty.cz/recept/11538-mramorovy...

simasa
27. sep 2011

Babule, poradite mi, prosim, ako na cokotransfer? Chcem to vyskusat na zakusok - na vrchu asi musi byt plnka, aby sa to malo o co prilepit....? A vlastne roztopenu cokoladu rozotriem na tu foliu, necham trocha stuhnut a potom prenesiem na zakusok (treba to aj niecim zatazit?) a necham uplne stuhnut a potom foliu strhnem? Takto nejako? A zda sa mi, ze som niekde zachytila, ze ta cokolada pred nanesenim nesmie byt horuca? Vdaka za vsetky rady.

katy1979
27. sep 2011

@simasa ano cokolada nesmie byt horuca a pri rozotierani si treba dat pozor nech si nerozotries aj ten vzor. zatazit to netreba. pockas kym stuhne a pomaly to stiahnes

katulkaaaaaa
27. sep 2011

ahojte zohnala som chladnicku 😀 za cigarety a flasku,dobry obchod 😉 je starsia ale plne funkcna kamoska sa jej potrebuje zbavit...chcem jej aspon muffinky upiect,ma deti tak ich dozdobim marcipanom....len sa chcem spytat treba potret maslom s cukrom aby potahovka drzala? 🙂
som to napisala...tie cigi a flasa pre jej muza nie pre nu :D

dm1
27. sep 2011

@katulkaaaaaa mozes ale moze byt aj nutela, dzem, cokolada.... to sa mi tak akosi vyse k mufffinom hodi 😉

katulkaaaaaa
27. sep 2011

@dm1 mnam dam nutelu,dakujem 🙂

simasa
27. sep 2011

@katy1979 Dakujem za radu 😵

zdenallicka
27. sep 2011

Jmenuji se Zdena a jsem retardovaná... Upekla jsem dort o měsíc dřív..:D

zdenallicka
27. sep 2011

@katulkaaaaaa Závidíííím!!!

cestovatelkaandrea
27. sep 2011

bambule poradte. Chcem piect pernik ale nemam kypriaci prasok do pernika. No a u nas v Holandsku ho ani nekupim. Ako si zarobim zmes, ktoru vmiesam do cesta aby kolac chutil a samozrejme aj vonal ako pernik 🙂 ?

zdenallicka
27. sep 2011

@cestovatelkaandrea Trocha muškátového květu. drcený hřebíček, skořice, kakao pro barvu, trocha mletého badyánu, trocha drceného anýzu, trošinka mletého koriandru, trocha mletého nového koření... a prášek do pečiva..🙂

lusil2005
27. sep 2011

@zdenallicka 😀 😀 😀 😀 😀 toto bolo pekneeee!!!!

miruska76
27. sep 2011

pridávam taku tortu narychlo, nie az tak moc vydarenu, mal to byt akoze zadok v nohavickach pre brata, ale co uz aj tak o chvilku bolo po nej, asponze bola lepsia ako vyzerala 🙂

jakelina
27. sep 2011

@zdenallicka ty jo, tak to je fakt smůla, doma se pomějete a jednou ochutnáš vlastní dort 😀

katy1979
27. sep 2011

@zdenallicka tak dobru chut aspon ochutnas 😀 ale lepsie ako o mesiac neskor to by bol vacsi pruser

zdenallicka
27. sep 2011

@lusil2005
@jakelina
@katy1979

No, on má muž naštěstí v neděli narozeniny, takže mu ho dnes dodělám a on ho zítra vezme na vinobraní..🙂 Ale docela jsem se zasmála. 😀 😀 😀

lusil2005
27. sep 2011

@zlatat @pristela tak som presmejdila nejake diskusie, a dost si chvalia ten marcipan zo zeelandie... ale tam ho maju len v 12 kg baleni, stoji nejakych 67 eur. je asi o 25 eur lacnejsie ako ine marcipany co maju v e-shopoch, ale aj tak - netusim co by som robila s 12 kg balenim... nezoberieme to nejako na tretiny? ale kazdopadne sesternici poviem ze ok, mozem to potiahnut marcipanom ale budu to mat trosku drahsie... na trojposchodovej torte ten rozdiel oproti MMF pocitit... ale ozdoby budem urcite robit z mmf alebo SFF. hlavne kvety su vraj z marcipanu nic moc. a nikdy poriadne nevytvrdne.