Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
31. okt 2011

inak holky dnes aky ulovok v tescu 😀 som tam zbadala znamu ako vyklada ovocie a nesie prec na voziku tie tvrdene kartony, ako maju v kauflande 😀 som ju hned zastavila, ze ci to potrebuju a ona ze nieeeee, este mi donesie zo skladu 😀 😀 😀 paraaada som taakto rada, bo u nas v Kaufl. uz neboli dlho

jakelina
31. okt 2011

@pristela jak málo stačí k radosti, že jo 😀 😀

peroli
31. okt 2011

@jakelina kdybys to vystřihovala nějakýma manikurníma nůžkama tak by to sice byla piplačka ale stopro by to šlo 😉

vecernicci
31. okt 2011

@danciacik ale bosch má taky plastové pojistky a šlape už devět let, je to schválně, aby při přetížení praskla ta pojistka a ostatní zůstalo v pořádku

jakelina
31. okt 2011

@peroli příště. 😉 Ale možná je nakonec rychlejší to namalovat hned, když to není nic extra složitého. 😀 😉

vecernicci
31. okt 2011

@pristela naši jsou správný důchodci, v 7 stepují před Kauflandem, tak tam vždycky vyberou nejlepší kartony pro mě 😀 😀

danciacik
31. okt 2011

@vecernicci hej ale toto malo z umeliny aj to kde sa vkladala taká kovová tyčka osemuholníková a keď som na to zapojila strúhadlo tak nestrúhalo ale tú tyčku v tej umeline pretáčalo

pristela
31. okt 2011

@jakelina vies ako vela radosti ja teraz potrebujem? sakris to bolo málo kartonov 😀 😀 😀 to moj tak premysla, ze nemas na tu kamosku cislo, alebo nemali sme sa este otocit 😀 no zlaty 😀

pristela
31. okt 2011

@vecernicci no neviem ci nechodia tvoji aj do nasho!!!! ked tu uz nic nieje! 😠 😀 😀

lukika
31. okt 2011

@vecernicci ako si prosím dáš vyhladať na dortomanii fotopostup otáznik ja tam nevidím žiadny nápis fotopostupy

vecernicci
31. okt 2011

@pristela tak k Vám by to měli trošku z ruky 😀

jakelina
31. okt 2011

@pristela vždyť ty musíš mít radosti až nad hlavu. Tolik krásy tvoříš, že ta radost co z ní mají obdarovaní musí zůstat i pro tebe. 😉

zdenallicka
31. okt 2011

@danciacik ☹ Já asi půjdu do toho Bosche teda.. Počkám, co napíše ještě Lusilka a pak uvidím..

dm1
31. okt 2011

@adul67 napisane to nie je podrobne ale mimulilinka by mala robit kvety a postavicky z formicky - malovat ksichtik, ja a nikanika postavicky - macko pu, macko me to you, svadobny par, smoulinka, pes, saso,... uvidime kolko sa postiha. A ja by som mala aj sugarveil robit len uvidime ci to stihne preschnut. este kamka bude robit cokotransfer a ta silvia malovat na torty

lusil2005
31. okt 2011

@danciacik juj toto poznam ☹ to ma mrzi ze ta to takto sklamalo. skus sa pozriet po tom Boshe, co tu maju baby. vyzera super! keby som nemala tento novy, idem do toho boshu.

vecernicci
31. okt 2011

@lukika na hlavní stránce sjedeš dolů a tam asi v půlce stránky jsou postupy na 3D dorty a níž jsou postupy na figurky a recepty na korpusy a krémy prostě musíš prostudovat tu hlavní stránku 😉 , ale 😉 musíš být zaregistrovaná, jinak tě to tam nepustí

pristela
31. okt 2011

@jakelina by si sa divila 😀 😀 radosti je , len niektorí zakazníci su zvláštnejši a odoberaju hodne síl , no a horsie je to tu s vami 😀 😀 😀 mi narobite chute!!! a ja pak len ziram na vase torticky na flickr , myslim len na torty a nepracujem 😕 co mam 😕
a tiez som si zmyslela, že potrebujem vacsiu pracovnu tak musim nejak prerobit spalnu na pracovnu , zrusit taku malu miestnost kde mam satnik , urobit v nej strop a steny , napratat do nej nejak postel 🙂 a vymysliet kam si dam svoje saty 😀 😀 😀 😀 a to nevravim co financii to bude stat ☹

@lusil2005 ženská, sím ťa napís mi sem este raz tu kokosovu plnku/bounty 😀 /s tvarohom a aj tu jogurtovu , bo ja pako som si to na fb neopisala a my sme tam uz tolko popisali, ze bych to hladala 3roky 😠

lusil2005
31. okt 2011

@pristela teta tutoki je kokosova plnka: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=28061
a jogurtova: 3x150g jogurtu, 1 slahacka, 1 ztuzovac za studena. ALEBO 2x150g jogurtu, 150-200g tvarohu, 1 slahacka, 1 ztuzovac. proste zaklad je slahacka - vyslahana, do nej zamiesas co chces tak aby to dokopy malo do 750g, a do toho capnes podla navodu zarobeny ztuzovac 😉

pristela
31. okt 2011

@lusil2005 si poklad !!!!

jakelina
31. okt 2011

@pristela když děláš s lidma, tak to je určitě někdy na nervy, co si navymýšlí, že jo. 😝 😀
Pracovnu větší ti přeju, jenom aby jsi se nemusela kvůli tomu zbavit jednoho člena domácnosti, že už se k vám nevejde 😀 😀

vera_vila
31. okt 2011

@vlada111 Děkuji... Možná jen kdyby trošku víc vyskočil, tak ta kresba více vynikne... Ale děkuji za pochvalu...

vejinka
31. okt 2011

ahojte tak torta tuhne do zajtra v chladnicke a este som tym mojim dvom urobila take s piskotiek .. kremu a broskyn co mi zostali.

dm1
31. okt 2011

@danciacik to ma mrzi ze si bola taka sklamana z neho ☹ . Ja mam tento http://www.hej.sk/male-domace-spotrebice/obchod... a kupila som ho za nejakych 180 eur aj s tym masomlynkom. Ja neviem s nicim porovnat je to moj prvy mixer zatial som spokojna. Niekedy by mi sice na plnky vyhovovala ovela vacsia misa ked slaham naraz aj 3 davky parizaku ale to uz by som asi moc chcela 😅

pristela
31. okt 2011

@jakelina no ved ja som to mojmu uz vravela, ze sa musi odstahovat bo sa sem nezmesti 😀 😀 😀 😀

jakelina
31. okt 2011

@pristela a že tě hned napadl manžel 😉 😀 😀

lusil2005
31. okt 2011

@jakelina aj mna napadol hned manzel! 😀

jakelina
31. okt 2011

@lusil2005 😀 😀

pristela
31. okt 2011

@jakelina a kto iný 😕 😕 😕 decka nie, tie maju svoju izbu tu nepotrebujem , potrebujem len spalnu 😀 😀 😀

inak holky strach a hroza, sijem šatocky 🙄 a pritom stale myslim , len na to ako budem piect a plnit tu kokosovu 😝 strach a hroza, ja vam tak zavidím , že mozte a ja nemozeeeeeeeeeem 😢 😢

monika76
31. okt 2011

Ahojte kočky 🙂 nechce sa mi to všetko čítat a potrebujem poradit .Ja som začiatočníčka a viem si poradit ale nie so všetkým. Mám objednávku na kvetináč .Všetko ok to zmáknem bez problémov aj kvietočky mam Flover sadu 🙂 ale tie drotiky ....ako sa to robí ? to možem použit hoc aké ? alebo su nejaké špecialne ? Ďakujem za každú radu 😉

dm1
31. okt 2011

@monika76 a ake kvietky chces robit? od toho zavisi aka hruba ma byt