Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
25. jan 2012

@pristela 😀 😀 mně to teda nenapadlo, ale já už na takové věci nemyslím každý den jako ty 😀 😀 😀

daducha
25. jan 2012

@mizulienka ja davam marhulovy a miesam z rumom.Ked stiham tak to najprv trochu zohrejem normalne v hrnci, necham vychladnut a tak na korpus.Mam to z jedneho receptu na bananovu tortu a chuti to mnamozne 😵

daducha
25. jan 2012

@lusil2005 posli mi prosim do IP adresu, mam este 4 m tej bodkovanej stuzky tak ti ju poslem 😉

79zuzana
25. jan 2012

@mizulienka ja davam malinovy dzem takmer pod vsetky plnky. Zatial to takto vsetkym chutilo. Takze aj pod parizsku

pristela
25. jan 2012

@jakelina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ako keby ja hej 😀 😀 😀 😀 😀

ikula2
25. jan 2012

Ahojte tak vecer som dobojovala kamion cars, prva tohtotyzdnova. Akurat cakam maju si po nu prist. Pridavam aj mojho maleho, to bolo placu ze sa s nim nemoze hrat 🙂

reruna
25. jan 2012

@pristela mě by to fakt nenapadlo 😀 která je to fotka?

daducha
25. jan 2012

@ikula2 krasny je 😵 .Ozaj ked si tu, podarilo sa mi zohnat tu ciernu bodkovanu stuzku.Tak ked ju este potrebujes,posli mi do IP adresu a odoslem 😉

ikula2
25. jan 2012

@daducha dakujem akurat som ti pisala 😀

daducha
25. jan 2012

Joj babulky, mam hlavu v smutku ☹ .Zakanicka si nedala vyhovorit do 3. posch. krivej torty jogurtovy krem.Prosim tie ktore ste uz krivu robili,ake vysoke korpusy ste piekli? Bude to blbo vyzerat ked necham spodne poschodie rovne? Im to vadit nebude len ci to pekne ukaze 😒 .Postupovali ste podla toho co je na nete? Dakujeeem

mizulienka
25. jan 2012

@ikula2 wow je perfektny 😉 a maly je krasny, on je tak stary (mlady) 😉 ako moja katka, ze? jaaj jasne, on uz mal teraz 2 rocky, my az v aprili. 😉

ikula2
25. jan 2012

@mizulienka dakujem, nie este sme nemali ani my dva az v marci, takze skoro rovnako 🙂

jakelina
25. jan 2012

@ikula2 auto super a maličký je krásný, je starý jako náš Eliášek., teda skoro 😢 😀

mizulienka
25. jan 2012

@ikula2 ja uz som asi fakt dlho na materskej, sak sme spolocne v teme marcovciatka 😕 😕 😕 😕

baby, co sa mi dnes stalo, vcera som si nasla listok, ze mam nieco na poste, ale sak nic som neobjednavala, predstavte si, raz som ukamky objednavala a chcela som aj fixky ale nemali, tak som vzala inu farbu a oni mi teraz dodatocne poslali tu, ktoru som predtym chcela a zadarmo 😕 teda, zatial som neobdrzala ziadnu fakturu 😀

pristela
25. jan 2012

@ikula2 jemine ten je uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasnyyy , odpadavam .

@reruna kukni tam 😀 ako torticka je krasna jasna vec, neskutocne nadherne ruze , ale 😀

ikula2
25. jan 2012

@pristela prosim ta kde tam mam kliknut aby som videla ake torty sa prihlasili do sutaze, o tu coko

pristela
25. jan 2012

@ikula2 je ich tam malinko, ja uz tam ani nekukam , pockam na toho 1.2 nech mozem popast oci , hore je kolonka sutaz, tam klik a je to http://www.tortyodmamy.sk/sutaz jeej a ted kukam ake pekna kabelka pribudlaaa, jeeej

anibas
25. jan 2012

@daducha pozri si pink cake box - tam majú jednoduché krivé torty - boky rovné a len vrch zrezané - ak dobre pamätám

anibas
25. jan 2012

@ikula2 dokonalý kamion 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a krásna fotečka

vladka1
25. jan 2012

@ikula2 perfektní!!!! 😉

lamps
25. jan 2012

@ikula2 ten je bombový a malý tiež 😅, vôbec sa mu nečudujem, že sa s ním chcel hrať 😅 😅 😅

eliska22
25. jan 2012

kočky máte postup podľa čoho robíte postavu mužskú? hlavne teda tvár, aby to vyzeralo nejako reálnejšie 😉
už som zobrala dcére Kena, že skúsim podľa toho 😝 😀

pristela
25. jan 2012

holky moje sladke, idete niektora na stretko do Ludanic : http://www.tortyodmamy.sk/stretko-ludanice-pri-...

larah
25. jan 2012

@pristela ja som chcela, ale uz bolo obsadene 😢

mia1111
25. jan 2012

@lamps - ja tú 60% čokinu v zelenom obale kupujem stále, z nej budeš mať krém hustejší, nie je prisladzovaná, takže chutí echtčokoládovo 😵 😵 😵 Aj tá 70% je super, tú používam zasa na pečenie dezertíkov 😉 .
@mizulienka, @lamps - korpusy ja nekropím, ale dávam redší višňový džem 😉 Višne sa k čokoláde moooc hodia 😉

dm1
25. jan 2012

@miciatko no cistu bielu ti to nikdy nespravi to len zjemni farbu. teda neskusala som keby si ozaj dala vela ale uplne cisto biele to nebude ked budes bielit modru. to skor ked je do zltkasta alebo naruzovele tak vybieli

miciatko
25. jan 2012

babeny tak mi prosim poradte ako tu je urobeny ten prechod tej papule ze je biely, ja som rozmyslala ze vybielit tou belobou co vy na to ??, ak je to obrazok niekoho z vas tak sa omluvam , dostala som to od zakaznicky, dakujem vsetkym moc za radu

yamahafazer
25. jan 2012

@miciatko ja si myslim,ze ta ryba je cela malovana tak preto je tam ten prechod biely alebo nastriekana farba tou striekacou pistolou

mariann2
25. jan 2012

@lamps presne ako píše @reruna nebude to vadiť, veď keď to uvaríš ochutnaj a poprípade oslaď
@bubina33 práveže to má byť obyčajné maslo 😉

mizulienka
25. jan 2012

baby uz druhy krat sa mi zrazil krem, uz som zufala, co robim zle? moze sa zrazit, ked sa pridlho slaha?
da sa tomu este nejak pomoct, nahrievala som uz v mw ale stale su tam take male ako keby krupicka
ma porazi