Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
27. feb 2012

@lusil2005 kokso, to je aky "clovek" ? 🙄 😠 uz jej nic nepis, hadam ju to coskoro prejde ked nebudes uz reagovat a nebude ti pisat... daj meno, pojdem jej zaklopat na dvere ako si to vazi ludi 😉 😝
ja som tiez z tych co robi aj ked je pomaly na umretie, ale ked uz sa naozaj necitim tak znamy-neznamy, maju proste smolu...nepotrebujem odpadnut aby sa mi tu zatial dve deti pohlusili, kym budem v bezvedomi 🤐 😀

lucka_o
27. feb 2012

@ajka82 hned na druhy den, ked som vecer objednala mi prisiel balik poobede upskou 🙂

pristela
27. feb 2012

@dm1 haa, mile, ze opäť vidieť 😀 😀 ja ani neviem cez koho a ako to je , len som tu u nas o tom citala 😀

@lusil2005 no uz som precitala, fuha , takyto ludia asi musia zit vsade a vo vsetkych oblastiach , divny to tvor, ale tak napisala si jej dobre ! 😵 :*

lusil2005
27. feb 2012

jeeeeeeeeeeeeeej zienky pozrite co mam!!!! uff esteze za zlymi spravami chodia aj dobre co nam potom dvihnu naladu 😅 tu je ta moja polmetrova: 10 kileciek.

pristela
27. feb 2012

@lawli inak ja som robila uz tri torty cudzim , co ma prosili, ze im cukrarka zrusila objednavku aj ted na vikend idem tak robit , takze je to normal vec zrusit

lusil2005
27. feb 2012

@pristela som myslela pri tom na teba 😀 😀 😀 neposlala som ju do teplych krajin hned, ale pekne slusne, k veci som pisala 😅 ako ty vtedy s tou "TETOU" co predavala babiku co si jej na kurze namalovala...

dm1
27. feb 2012

@pristela napis sem tfornax@peceniehrou.sk 😉

lawli
27. feb 2012

@ajka82 ja som si práve včera z tej stránky objednávala ,ale budem platiť až kurierovi...hneď včera mi priiel odpovedný mail a dnes ráno o 8-mej ďalší ,že mi zásielku poslali ,tak počítam ,že zajtra je tu... a keby si ich skúsila ešte kontaktovať mailom a zmeniť platbu pri doručení kurierovi ?? Ak si ešte neposielala peniaze 🤐 ,tak zajtra by ti to poslali a v stredu to máš doma 😉

lusil2005
27. feb 2012

@lawli ja som tortu dorabala aj pocas kontrakcii 😀 😀 😀 ale co - aspon bol maly za styri hodky na svete 😀

dm1
27. feb 2012

@lusil2005 ta je neskutocna ako ziva 😵

ajka82
27. feb 2012

@lusil2005 som pozrela video ako robili tu tortu vankusovu... no neviem ci by som sa na to sama dala, sak tam behali tusim vsetcia zamestnanci okolo toho a este ju skladali na mieste 😕 😲 keby nahodou cosi take vezmem, tak by ma manzel kdesi poslal, keby nevypytam 100evri na cedno poschodie 😀 (to jeho oblubena hlaska, lebo sa potom menej venujem detom a on byva vacsinu casu v praci, malokedy sa podari, ze sa on s nimi hra, ked nieco peciem)

vlada111
27. feb 2012

@lusil2005 juj parádna korytnačka

zuba
27. feb 2012

@lusil2005 wau - úžasná je
a teda tá baby to je hrúza, bo ty si fakt ten človek, čo robí tortu aj keď iný by už nevládal

@pristela a teda aj ja by som ťa rada spoznala, tak len pozisťuj, či sa čosi neuvolní 😉

lucka_o
27. feb 2012

@lusil2005 dakujeeeeem

lawli
27. feb 2012

@pristela Aj ja si myslím ,že je to mormálne a tiež som už jednu takto robila keď niekto iný odvolal a dve som zas robila na štedrý večer a jednu na Nový rok ,že to nikto nechcel zobrať 😀 😀 😀 😀 😅

pristela
27. feb 2012

@lusil2005 😀 😀 😀 vies ze ma to tiez vcul napadlo 😀 😀 😀 😀 jaaaj, to bolo desne vtedy, som lietala ako špinava handra čechy-slovensko , účty, urady, tetulka moja zlata sladka, snáď sa jej dobre darí 😀 a nasla si inú vďačnu obeť 😅 korytnacka ma bombovýýýý pancier, parada!

@dm1 Dani a co im mam napisat ? aa necham to tak, aspon usetrim a pridem na buduce 😵

dm1
27. feb 2012

@pristela no sak normalne ze ci je este volne na stretkooooo 😉 .

ajka82
27. feb 2012

@lawli sak este mi fakturu neposlali, rozmyslam, ze im idem napisat, ci sa to neda zmenit, lebo isto budu cakat na platbu kym pride a az potom to poslu...
@lucka_o ale asi si platila kurierovi ze?

lusil2005
27. feb 2012

@ajka82 ja som na tom tiez rovnako. tiez deti ked nesu so mnou, tak sa hraju same vacsinou. len sem tam ho chyti taka lutost a par minut im venuje. ale Natalka uz nasla nanho paku - hra sa na jeho pocitaci jeho hru!!! cize on potom nema co 😀

lawli
27. feb 2012

@ajka82 skús napísať, isto budú čakať na peniažky a až potom pošlú 😒 alebo ak ti to pomôže ,tak toto som ja našla pod svojou faktúrou - v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na: tfornax@peceniehrou.sk
číslo tel.: 0918 505 974

lusil2005
27. feb 2012

jej baby videli ste tie jem cutters co pridali v novej bani do noviniek??? sa mi tam velmo lubi ta suprava na hortenzie. silno nad nou uvazujem 😀 nemate ju niekto?

mizulienka
27. feb 2012

@lusil2005 luci bombova je ta korytnacka 😉
a ta baba, no cudak to bude...taka co si mysli, ze vsetci stojme v pozore, lebo treba splnit slecinkine priania...ta by asi nikomu neodpoustila ze si dovolil byt chory 😠 😠 😠

ajka82
27. feb 2012

@lawli dakujem, akurat som im odoslala mail... myslim, ze by na platbu cakali aj vzhladom na to, ze otec sa pozna s majitelkou 🤐

lusil2005
27. feb 2012

@mizulienka dakujem Luci 😅

simasa
28. feb 2012

@pristela Ja idem na to stretko, ale teda na tu sutaz si moc netrufam, lebo v tom casovom limite nemam sancu - ja ked nieco aj modelujem, tak ja som spomalena 😅

mizulienka
28. feb 2012

@lusil2005 Luci ja mam vypichovac hortenziu, ale est esomju nepouzila,tak neviem, ci to je to iste ako ten jem cutters

jakelina
28. feb 2012

@lusil2005 ta želva je bombová, utekla ze Zoo a tys ji nacapila na podložku nebo co??Dělala jsi podle nějakého postupu nebo jenom z hlavy??
Z té zákaznice si nic nedělej, prostě někteří lidé nemají vůbec normální lidské uvažování, že nemoc si nevybírá a já obdivuju jak to stíháš s dětma. Takové krásné dorty, vypracované do detailů umí málokdo. 😉

alenv
28. feb 2012

@lusil2005 ta želva je užasnááá

makinka2
28. feb 2012

Ahoj holky 🙂

Moc děkuju za odpovědi 😉 Rozhodla jsem se že radši koupím tu černou barvu jaká je lepší prachová, gelová, heraldická tekutá vše od Sugarflair? díky A i si koupím vykrajovátko na kytičky at to trochu vypadá 😀

janula.h
28. feb 2012

@lusil2005 waw korytnačka ako živá nádherná 🙂 z koľkých korpusov je robená? a tetušku ignore nestojí za to 😉