Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
25. mar 2012

@vlada111 vidis nie som sama ktora len po vajcach kuka 😀

lusil2005
25. mar 2012

@dm1 joooj tak ste si uzili srandy. baby ja vam tak zavidim tie stretka ☹ by som chodila aj kazdy tyzden!!!!!

vlada111
25. mar 2012

@ikula2 ďakujem, šak sa musím ísť opýtať, či už prišli tie stencilsy. Stretla som už tú pani, ale ešte ich nemala. Objednáva to z Rakúska.

vlada111
25. mar 2012

@dm1 šak sme zdravé kočky, je to normál 😀 😀 😀

vlada111
25. mar 2012

@daducha ďakujem pekne za pochvalu 🙂

dm1
25. mar 2012

@vlada111 ake ste objednavali stencils? aj ja hladam nejake pekne 🙂

mia1111
25. mar 2012

@vlada111 - keď Ťa tu vidím, o tom Gregušovi (lacné vykrajovačky....) som zatiaľ nič nezistila. On má sídlo firmy v byte-paneláku, takže u nás som predajňu neobjavila, asi tu žiadnu nemá (je to na figu 😒) . Možno má len mobilný predaj, treba niekedy nabehnúť do kulturáku, keď príde leták, ja to nabudúce risknem 😉 .

79zuzana
25. mar 2012

@ikula2
@dm1 dakujem vam, tak ja to tam teda zajtra supnem. Len som sa bala, lebo som to este neskusala 🙂 dakujem este raz

vlada111
25. mar 2012

@dm1 som to sem dávnejšie dávala, ale nikto sa neozval. Musíme ich vyskúšať, sú z papierníctva. Potom ti dáme Danka vedieť.

vlada111
25. mar 2012

@mia1111 no kukni. Hodím ti moje číslo do IP a keď tam bude, prezvoň ma a ja ti zavolám naspäť. Môže byť? 😉

dm1
25. mar 2012

@vlada111 oki som zvedava 😉

vlada111
25. mar 2012

@dm1 no aj ja veru, uvidíme.

simasa
26. mar 2012

@dm1 Dani, len neviem, ci tie oci kameramana smerovali na jej ruky, alebo niekam inam... 😀

janula.h
26. mar 2012

včera mi vykvitli prvé slnečnice 😀

anibas
26. mar 2012

@janula.h krásne - ta ty aká rýchla ??? 😀 😀 😀 😀

janula.h
26. mar 2012

@anibas vieš aká pohoda!! neviem či sa páčia ale mne veľmi a robila som ich z PDT a držia v pohode 🙂 a použila som jeden z lístkov na kvety nemám floral sadu 😖

anibas
26. mar 2012

@janula.h z PDT ? vraj je nedobrá teraz ?? takže sú to iba zlé reči !!! 😀 😀 😀

janula.h
26. mar 2012

@anibas áno z tej 🙂 ja nemám problém 🙂 😉

anibas
26. mar 2012

@janula.h si ma potešila, ja som zatiaľ len miešala zo starou várkou

mates22
26. mar 2012

@yokralovnayo mně se osobně s tím marcipánem dělá docela zle, jednou jsem ho kupovala, potřebovala sem rychlovku šneka a doma sem neměla nic na jinou hmotu. Určitě podsypat cukrem, jinak to rozválet snad ani nejde, přišel mi takovej hodně lepkavej a jakoby "řídkej". Ale nakonec jsem šneka udělala a i pár kvítků a trávu. Ale nezkoušela jsem potahovat. Postavičky klidně můžou bejt i týden dopředu, to ještě tvrdý nebudou...já minule měla postavičky hotový tejden a dort se ještě o tejden posouval a dobrý (ale teda to byl WI). Ale já jsem taky spíš začátečník....

zdenallicka
26. mar 2012

Babenky moje, držte mi pěsti, dnes se pokouším o první magnolii... 😅 😕

TO zas bude sranda!!!! 😀 😀 😀

mariann2
26. mar 2012

@anibas píšeš o zlej PDT, mne sa zdá, že je ozaj iná, odkedy má nové balenie, zdá sa mi mäkšia, postavičky som kedysi robila v pohode a teraz mi sadajú, aj pri vyberaní z vedra som musela kedysi rezať a teraz ide vybrať rukami, tak neviem ☹

daducha
26. mar 2012

Dobry ranko babulky,

prosim neviete mi povedat ako sa anglicky povedia kaly ? Mam robit tortu s tymito kvetmi a hladam inspiration 😉 .Inak zase mi strajkuje pocitac,vôbec neviem fotky nahadzovat,uz ich mam hojne v zbierke,nejako sa vrece s objednavkami roztrhlo,tento tyzden 7,tak sa nudit nebudem,Ale aspon ze Vase torticky môzem pozerat a svoje oci potesit 😵 😵 😵 .

anibas
26. mar 2012

@mariann2 PRESNE TOTO sa písalo na TOM !!!

anibas
26. mar 2012

@daducha asi Cala Cakes 😉

mariann2
26. mar 2012

ešte dávam moju dnešnú, to je ten nešťastný lyžiar, ktorého som robila z novej PDT a po poskladaní mu trup tak sadol, že bol bruchatý 🙂

mariann2
26. mar 2012

@anibas ale zloženie je presne to isté, tak ja to nechápem, tak dobre sa mi z nej modelovalo, škoda je to

anibas
26. mar 2012

@mariann2 krásna 😵 😵 - nevidno mu brucho, asi má pérovú vetrovku - to ešte v jari niekto chce zimnú tortu 😅 😅 😅 😅 😅 😅

anibas
26. mar 2012

@mariann2 ja mám 4 vedrá novej 😀 😀 perfiš 😠 😠 😠

anibas
26. mar 2012

@mariann2 to bude len prechodné - určite to opravia