Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
31. mar 2012

@yamahafazer evicke vsetko najlepsie 😵

dajna11
31. mar 2012

dakujem vám baby za všetky lajky,tak potešili 😀 😀

alicc
31. mar 2012

ahojte,
prosim vas o radu, chcem si kupit vacsie mnozstvo pasta dama top a tusim ste tu minule spominali, ze nie je dobra? da sa s nou potahovat aj modelovat? dakujem 🙂

timonko
31. mar 2012

skúšobné papučky, no celkom sa podarili, tak asi skončia na torte 😉 🙂

lussy23
31. mar 2012

@79zuzana krásna @timonko krásne papučky
@mmaammiinnaa waw! mne sa páči. to je podľa mňa umenie vymodelovať postavičku, ktorá vyzerá ako skutočný človek. Ja síce nemusím také postavičky na torte, mam radšej také ,,kreslené" ale veľmi to obdivujem. Klobúk dole🙂 😲
@janulkamartinko nádherné
@ladydia náš zákazník - náš pán🙂
@lamps krásnučká

macicka84
31. mar 2012

@timonko Boticky jsou krasne 😵 😵 😵

Ja se dnes pokusila o kabelku, ehm njn, se ucit, se ucit... musim jeste 😅 ... Vsak to je jen k snidani 😉 ...

mariann2
31. mar 2012

@alicc ale jasné, že je dobrá aj na poťah, aj na modelovanie, písali sme tu minule, že je tá v novom obale iná, mäkšia, ale je dobrá, ja ju používam na všetko
pridávam ďalšie moje tohtotýždňové 🙂

timonko
31. mar 2012

@macicka84 musíme sa nejako učiť...a taký mini cake poteší deti 😀

macicka84
31. mar 2012

@timonko Vsak toto... tento potesi manzela 😀 Jemu je jedno jak vypada - hlavne, ze dorticek 😀

alenv
31. mar 2012

@macicka84 ty brdo to jě nějaká pidi ne.. ty se dělají špatně

alenv
31. mar 2012

holky dělaly jste některá dort pro hasiče? ted budu dělat tak hledám isnpiraci i od vás..
a prosím máte zkušenosti s fixami na dort? která dobře chytá na mléčný marcipán.. děkujuuu

alenv
31. mar 2012

@timonko jsou krásné

alenv
31. mar 2012

@jakelina tka jsem si koupila omegu a pozítří chci zadělat hmotu.. tak dám vědět sama jsem teda moooc zvědavá..

timonko
31. mar 2012

@alenv Dakujem, to sú moje prvé 🙂

alenv
31. mar 2012

@timonko fakt 😕 bomba

alenv
31. mar 2012

@timonko však moje Sisa byla taky moje první 😀 😀 😀 😀

jakelina
31. mar 2012

@alenv tak to se budu těšit na zprávu. Já bych tu hmotu chtěla právě zkusit, když někdo chce vyloženě mléčný marcipán, tak já ho nerada dělám a nechutná mi, tak bych to měla jednodušší. 😉

timonko
31. mar 2012

@alenv hahaha 😀 😀 😀 ... som sa zasmiala 😀

alenv
31. mar 2012

@jakelina fakt, já dělám zatím jenom z něj.. ale teda můžu se po něm utlouct.. ale chtěla bych to na modelování pokud by to šlo lépe potahovala bych klasika, ale to modelování je horší. Dám ti určitě vědět.. sma jsem zvědavá.. zkusím i jak se barví

gumkacka1
31. mar 2012

pridavam moju dnesnu kamoske k 30tke

dm1
31. mar 2012

@pristela super auto!!! ale pocuj teta ked nan pozeram sak hlavne ze moja zelena bola mimo ankety a nakoniec das modru podlozku 😀

macicka84
31. mar 2012

@alenv Jj pidi, vsak ja to delam fakt jen pro radost 😉 ...

peroli
31. mar 2012

@janulkamartinko ta s jahůdkama je nádherná!!! 😵 můžu se zeptat co je to za písmenka?

vlada111
1. apr 2012

@jakelina tak to už hej 🙂

yamahafazer
1. apr 2012

@ikula2 to ma ani nenapadlo,ze velkonocna,ale moja mala je maniak na ovecky tak preto som jej tam dala je ovecku oblubenu 🙂

zuziq
1. apr 2012

baby nemate nahodou inspiraciu na obdlznikovu tortu co by sa hodila babicke na 80tku? nejake zaujimave zdobenie ale nie kvietky na drotikoch, zvladnem len ruze a nejake vykrajovane kvetinky 😀 nemusi byt striktne kvetinkova, mozu byt aj zaujimave ornamenty a tak. Bude nas 18 ludi, takze musim ju urobit vacsiu a na poschodovu si netrufam 😕

vecernicci
1. apr 2012

@alenv na mléčňák ti nechytí pořádně nic, protože je mastný, leda nedávat skoro žádný olej 😉
@dm1 modrou jsem jí radila já 😝 😀 😀

vecernicci
1. apr 2012

@zuziq tak udělej fialový růžičky, ty jsou takový decentní, ty jsem taky dělala na 80 mrkni na tyhle 🙂

vecernicci
1. apr 2012

Tak moje tři za tenhle víkend, ten s kytičkama jsem dělala s osmi dětma za zády, ale zdařilo se myslím, já jsem docela spokojená 😝
jinak ta Kitty je dort kuba a dělala jsem navrch čokoládu podle @dm1 a fakt se ani nenadělá moc bordelu, ještě tak 10 čoko dortů a už mi to půjde 😀 😀 😝

timonko
1. apr 2012

@lamps veľmi pekná, jemná a decentná 🙂