Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
7. máj 2012

@peroli ono , nieje problem urobit 2kg torticku 😀 😀 len sa s tym neoplati robit ☹ je to tak male, a predsa na tom minies vsetkeho ako na velkej ☹ elektriky, energie, casu s modelovanim , ingrediencii tiez nedas predsa polovicu tvarohu alebo pol slahacky ☹
Mne objednava kamoska 2kilove stale , ale tak to je kamoska tak ta to ma dovolene 😝 tej davam za menej , minule sme to ratali a zostalo mi + 4€ 😀 😀 moja celodenna výplata bola 4€ 😀 😀 😀

dadka212
7. máj 2012

@peroli nie je to problém urobiť ale problém je ten, že nezarobíme nič a narobíme sa rovnako ako na velkej torte 😉
@pristela ďakujeeem 😵

peroli
7. máj 2012

@pristela @dadka212 já si říkala že v tom bude něco jinýho.. tak pak leda aby vám chodili tyhle objednávky vždycky s ještě nějakou velkou.. 😉 já peču jen rodině takže to radši nepočítám 😅 😀 😀

dm1
7. máj 2012

@daducha super gratulujem 😵

ajka82
7. máj 2012

@daducha blahozelam 😵

vecernicci
7. máj 2012

holky sím sím, nemáte některá recept na dobrou polevu na věnečky? 🙂

aduskatt
7. máj 2012

no, tak moj dnesny vytvor hotovy. Bola to superrychlovka, zacala som naobed a to som nemala este ani MMF hmotu urobenu. Som sa rozhodla mojim chlapom radost urobit. Predloha bola synacikova 8rocna laska....akurat som musela zmenit image, lebo povedal, ze inak to jest nebude🙂 predlohu samozrejme prikladam. Je mi jasne, ze na Vas sa nechytam, ale ked budem viac modelovat, ono sa to podda. Modelovala som prvykrat v zivote🙂

mahatana
7. máj 2012

@janula.h
Ahoj, ja by som sa chcela spýtať, či by bola možnosť kúpiť od teba postavičky Mášu a medveďa??, ďakujem

aduskatt
7. máj 2012

gooooooooooooooooooooooooooool 😀

anibas
7. máj 2012

@daducha mi povedz moja akú na PSP ???????????????????????????? mám presne taký problém - chlapci, anjelik, netradičná torta !!!!!!!!!!!!!!! pomoooooooooooooooooooc - mám vygumovanú hlavu 😒 😒 😒 😒 😒 😒

anibas
7. máj 2012

@pristela Vitaj v klube neschopných povedať NIE !!! 😀 😀 😀

bambula1307
7. máj 2012

@vecernicci ja si varim fondanovu ,ale je to trosku narocnejsie. 🙂

daducha
7. máj 2012

@anibas no 2.posch. bude asi dole ruzova,hore biela,na vrchu horneho poschodia biele kvietky a v tom v strede postaveny krizik.Nao dolne poschodie urobim mriezku a v kazdom bode kde sa pretina,jeden malinky biely kvietok.
Na 1.posch. dam do stredu anjelika a svetlucko ruzove kvietky okolo.A na oboch zrejme satenova stuzka.
Este musim podumat,lebo aj ujo google ma tentokrat sklamal 😠

daducha
7. máj 2012

@anibas ja som sa to uz naucila,neviem ani chladnicku nafuknut,ani si ruky naklonovat 😀

lusil2005
7. máj 2012

@aduskatt ANOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!! 😀 😀 😀

anibas
7. máj 2012

@daducha presne takto uvažujem, len modrá verzia musí byť strohejšia 😀 😀

dada2007
7. máj 2012

@mizulienka micka......a ja som dostala objednávku na krst pre dvoch bračekov.......a ja reku-dvojičky......a prd....jeden má mesiac a druhý 7 rokooooooov.......a že teda takú.......nie náboženskú....že len takú detskú 😕 😅 a včul neviem.......čo spraviť.......

aduskatt
7. máj 2012

Tretiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

daducha
7. máj 2012

@peroli no v ceskych 😠 😠 a v slovenskom ju nemaju ☹ .Z Ciech sa mi neoplati objednat len jednu vec ☹

anibas
7. máj 2012

@dada2007 drž sa toho 7 ročného, tomu mesačnému chlapčekovi to bude jedno 😀 😀 😀 daj zvieratká

miciatko
7. máj 2012

babeny mam objednavku na tortu, ale chcu ktomu este dvoje rezy a ja som nepovedala nie, lebo som koza zahradna. . .
no a co sa chcem spytat ake rezy vas napadaju urobit ,ma ich byt za plech s kazdeho , mna napadol puncovy ale dajte este neake typy prosim a kolko za ne pytat

1katuska73
7. máj 2012

babenky, potrebujem pomôct idem robit poziarnicke auto mate nejake a ma mat 5kg aky rozmer, nemam ani sajnu dakujem.

dada2007
7. máj 2012

@anibas jj.....práve uvažujem nad zvieratkami.....ešte ma napadol pat a mat....ale to sa asi nehodí na krst.....teda.......neviem 😅

dm1
7. máj 2012

@miciatko ze koza zahradna to som este nepocula 😀 . So zakuskami zial neporadim nerobim ich ale mam rada opiteho izidora mnam 🙂

aduskatt
7. máj 2012

@miciatko trebars ananasove🙂.ALE TO LEN PRETO NAVRHUJEM, ZE ICH MAM RADA🙂

dm1
7. máj 2012

@anibas mne sa paci moc tato

alenv
7. máj 2012

holky nemáte zkušenost s touto bělobou nebo značkou
http://cukrarske-pomucky.cz/beloba-extra-white-...

aduskatt
7. máj 2012

@pristela no, ja idem pre kamosku robit dvojposchodovu svadobku a bojim sa vypytat viac ako 50 eur🙂teda este neviem, co presne bude chciet.....len ako som uz pisala, chce si doniest domace vajicka, takze predpokladam, ze asi bude chciet co najmenej zaplatit....akurat tie vajicka velmi tu cenu neznizia..no, ved zajtra uvidime.......ale fakt neviem, kolko pytat, aby som ju velmi nezaskocila, ale aj ja chcem na tom aspon kusok zarobit........

dadka212
7. máj 2012

@alenv ja mám tej značky takú perleť a podla mňa je to naprd....ale možno beloba bude fajn....ja mám sugarflair práškovú a tá je špicová, či na malovanie alebo na bielenie 😉

pristela
7. máj 2012

@aduskatt juuuj to budeme asi narovnako 😀 ja peciem ted tiez kamoske na svadbu, sice nie hlavnu iba ako dar, ale vraj ma vypadat ako hlavna 😅 a tiez sme este nekecali o cene, ani vahu nevie ani velkost ze necha na mna , takze tiez ma to pocka 🙄 drzim pästičky!