Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
7. máj 2012

@reruna nájde niekde na ulož to - aké sú teraz torty ?

anibas
7. máj 2012

@aduskatt prima love v pondelok 20:45

aduskatt
7. máj 2012

@anibas dakujeeeeeeeeeem🙂)tak to uz nestiham🙂)pozriem zajtra.ak vstanem🙂

lusil2005
7. máj 2012

@anibas aj u nas 😀 😀 😀 ale tu to zapinam ja! muhahaha 😀

lusil2005
7. máj 2012

@anibas na ulozto to zajtra - pozajtra uz bude, pozries potom 😝

vecernicci
7. máj 2012

@bambula1307 tak dej prosím receptík, ju? klidně do IP 😉

jakelina
7. máj 2012

@anibas tak je zapoj, ať si udělají snídani sami, potom vezmeš itelitový pytel a uklidíš smetákem a lopatou ten bordel 😀 😀

vlada111
7. máj 2012

@dm1 vyskúšaj, ale odporúčam ti takú hlbšiu krajku, len neviem, či ju majú všade. nemôže to byť tá klasická tenká silónová.

vlada111
7. máj 2012

@mia1111 jasné, neboj, hodím to sem, aby ste každá dostali šancu 😀 Ďakujem za pochvalu, zase sa červenám 😎

vlada111
7. máj 2012

@daducha veľmi rýchlo som prišla na to, že by ma zo zákaziek piclo. Ja som len jednu jedinú tortu robila podľa želanej predlohy, všetky sú robené tak, že som ich robila s tým, že sa spoľahli na mňa a nikto mi nič nediktoval. Všetci si to nechávajú ako prekvapko 😀 . A priznám sa, že som veľký detailista a viacej ako jednu za týždeň by som nezvládla, ja tie torty tak silno prežívam 😀 .

vlada111
7. máj 2012

@daducha konečne má niekto vkus a nemá záujem len o klasiky. Supéééér, bola nádherná 🙂

daducha
7. máj 2012

@vlada111 jáááj,hovor mi nieco o detailoch,prave preto chodim spavat o 2 rano 😝 😝

vlada111
7. máj 2012

@anibas @daducha kuk kočky, či tam niečo nenájdete http://www.google.sk/search?hl=sk&q=first+commu...

daducha
7. máj 2012

@vlada111 😀 😀 😀 ,no ja som z toho trosku mimo,lebo na Slovensko je to fakt necakane 😀 ,ale tak sa tesim ako mala 😵

alenv
7. máj 2012

holky nemáte prosím někde postu na lilii 😅 já ji ještě nedělala děkuju

vlada111
7. máj 2012

@daducha no a ja aj o piatej 😀

lussy23
7. máj 2012

@aduskatt jej veľmi vydarená a peknučká. tá myška je zlatučká

vlada111
7. máj 2012

@daducha ani sa ti nečudujem, a ešte k tomu si ju krásne urobila.

pristela
7. máj 2012

@aduskatt vsak prave o to ide , ze fialové ruze nebudu nikdy prirodzene, preto som tam dala tie apostrofy 😀 😀 😀 😀

Holky a vsimli ste si ze tí americani to prevažaju v obycajnych autach? maju velke cukrarne, boxy atd. ale obycajne auta na prevoz, to by na SK hygiena absolut nedovolila 😀 tu musia byt chladiarenske auta 😝

daducha
7. máj 2012

@vlada111 to mne by sa uz ani neoplatilo lahnut o 6 rano vstavam a musim fungovat 😝 .Ale tak mam asi 2 mesiace na rozhodnutie ci v tom pokracujem alebo hladam zamestnanie 😒

aduskatt
7. máj 2012

@pristela ja som normalne zauvazovala nachvilu vtedy, ked si pisala, ci som nahodou nevidela niekde fialove🙂.....a potom este prirodzene fialove.....🙂))

janula.h
7. máj 2012

@daducha waaaaaaw super teším sa Tebou mne sa Tvoja veľmi páčila lebo je taká netypikuš a aj ja tak vystužím ako vravíš 🙂 teda radila mi @anibas :-* cmuk jej

alenv
7. máj 2012

prosím měla bych otázku.. kdo dělá z čokohmotou.. (čokoláda a kuk. sirpup) jeslti se tomu tak říká.. jaké má požadavky? Stejné jako potahovka? Může se topit? Jak tvrdne? Díky moc

aduskatt
7. máj 2012

@lussy23 dakujem🙂)tak sa tesim, ze sa ti paci🙂

daducha
7. máj 2012

Baby,existuje biela fixka? Mam robit notebook a az dnes som z hrôzou zistila,ze ta klavesnica bude kapanek mensi problem 😅 .Ja neviem pisat stetcom ☹

ajka82
7. máj 2012

@daducha neviem ci existuje biela, ale ja by som urobila bude bledosedu klavesnicu a pismena ciernou, alebo, raz som pisala sparatkom namacanym do farby, kedze tiez neviem moc stetcom pisat, takze myslim, ze tak by ti to mohlo ist 😉

lusil2005
7. máj 2012

@daducha juuuj, ja si tiez chodim v piatok casto "zdriemnut" o stvrtej na dve hodky, a potom ficim dalej 😅

dm1
7. máj 2012

@daducha o 2? to ja ked idem o 2 tak len ked sa mi dari a ide to ozaj rychlo. Vacsinou neskor. Tento tyzden som isla 2 noci po 5 rano 😝

lokalistin
7. máj 2012

@vlada111 uuuuuuuuzasna

lokalistin
7. máj 2012

@reruna ja idem robit svadobnu(pred tym odo mna nic nevideli ani nejedli len znama im povedala,ze peciem-ta mala objednavku ale ked ma odporucila,este odo mna nic nejedla) a uz si 2x brali ochutnavky tie som im dala lacnejsie ako robim normalnu tortu, ale vybrali si chut aku chceli a aj vyzor, ale nabuduce (ak bude nabuduce) im ja poviem ake robim a z toho si mozu vyberat, lebo najlepsie je robit osvedcene recepty a nie nejake co si oni vymyslia