Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

anibas
1. jún 2012

@janula.h kráááásna si aj obťahovala si ruže bielkom ???

janula.h
1. jún 2012

@anibas nie moja iba som kosticou prehĺbila obrysy 😉 a ešte raz veľkééééééé Ďakujeeeeeeeem

moonlightka
1. jún 2012

@zuziq a ked si objednam cez net dokedy mi to dorucia?

reruna
1. jún 2012

@mia114 ty lízátka máš punčovinu obalenou v čokoládě? vypadá to hezky!

zuziq
1. jún 2012

@moonlightka ako kde, vacsinou ked napises ze to potrebujes cim skor dokazu ti to poslat kurierom aj na druhy den. Ale tiez zavisi, kolko toho chces kupit, lebo ak napr. len kilo tak sa ti neoplati koli postovnemu.. ale ak viac, tak sa oplati

janula.h
1. jún 2012

č.2 🙂

lokalistin
1. jún 2012

@aduskatt wow ta puncova je skvela

lokalistin
1. jún 2012

@janula.h ta masla je ozajstna alebo tiez z hmoty?

aduskatt
1. jún 2012

@lokalistin kujeeeeeeeeeem🙂)

janula.h
1. jún 2012

@lokalistin ktorá?? tá chustka ako môj muž zapotil?? to je z poťahu otlačená a strieknutá sprayom

lokalistin
1. jún 2012

@mamina1978 formulky su super ja vas za toto modelovanie tak obdivujem ked vidim aj minule tie vcielky na mafiny ved to je tolko roboty ja som raz robila vcielku a jedna mi trvala asi 4 hodiny a zacala som modelovat minnie mouse a tiez nejake 3 hodiny, ale ruky a nohy mi vobec nesli

lokalistin
1. jún 2012

@janula.h neviem co je chustka? ta svadobna trojposchodova so zelenou maslou

lokalistin
1. jún 2012

@pristela vsetko naj k meninam

janula.h
1. jún 2012

@pristela krásny meninový deň 🙂)

mamina1978
1. jún 2012

@lokalistin Ale to si mala ovela zlozitejsiu figurku ako ja...... 😉 🙂 uz som to sem raz davala, ze napr. tieto formulky mas cerveny trojuholnik v strede s priehlbinou, cierny sulcek nakrajat na kolieska,ciernu gulicku s bledym pasikom ( zlty , biely) vlozit do priehlbiny a bledy obdlznik(zlty, biely ) na zadnu cast formulky.......hotovo...... 😉 🙂 🙂 🙂
Ja som to mala aj so zafarbenim hmoty a modelovanim 13 ks za hodinku spravene.
PS: Dakujem este raz @vecernicci za super recept na mliecny marzipan, lebo by som inak s mmf syte farby nemala a okrem toho je mnaaaam 😉 🙂

larah
1. jún 2012

@mrka2 no to je užasná tortička 🙂 ako obrázok

larah
1. jún 2012

@janula.h krásne sa ti podarila 🙂

mia114
1. jún 2012

@lucula73 ahoj, ja som si spravila klasicke mramorove cesto a k tomu falosny parizsky krem a to som zmiesala dokopy a spravila z toho gulicky, ktore som nala na 15minut do mrazaku, potom som si palicku namocila do cokolady a nastrkla do tej gulky a chvilku som pockala kym ta cokolada zasche aby sa neprepichla skrz, potom som gulicku namocila do bielej cokolady a caka kym trosku stuhne a nakoniec som este ked to nebolu uplne tuhe posypala tou ryzou a znova som to dala do mrazaku aby to ztuhlo a potom uz len do chladnicky a bolo 🙂

mia114
1. jún 2012

@reruna je to mramorove cesto z patizskym falosnym kremom, obalene bielou cokoladou 😉

vecernicci
1. jún 2012

@mamina1978 a já jsem teď začala dávat citronové aroma a to ti je žrádlo, děcka už o marcoš nestály a teď zase frčí 😀 😀 😀

dm1
1. jún 2012

@aduskatt je ok ale podla mna zbytocne draha ked si to porovnas s tou 33% co v kaufe maju a ta je super. je taka hustejsia

aduskatt
1. jún 2012

@dm1 mne v podstate uplne ta 33ka staci, len ma zaujimalo, co je to za zazrak🙂

zdenallicka
1. jún 2012

AHoj holky, dlouho jsem tu nebyla, nestíhám.. Moje poslední dva dorty na dlouhou dobu, končím s tím...

peroli
1. jún 2012

@vecernicci když nemáš fotku, tak se to nepočítá 😀 😀 😀

peroli
1. jún 2012

@zdenallicka ten první je boží!!!!!!! to je fakt jak ten co jsem tu dávala 😵 😵
a ten druhej... děkuji ale to nemuselo být.... Ahoj Petra 😀 😀 (jen mi tam příště napiš Petra nebo Peťa.. nemám ráda Petrušku 😝 😀 😀 😀 )

peroli
1. jún 2012

@anibas šup s tím do dvojky.. do fotopostupů.. 😉

kitta
1. jún 2012

@zdenallicka nadherne 🙂

mariann2
1. jún 2012

@zdenallicka krásne tortičky, je škoda, že s tým končíš, možem sa opýtať prečo?

mariann2
1. jún 2012

pridávam svoje tri, ešte tri ma čakajú, to ružové čudo, je školská taška, presne podľa skutočnej, vrátane tej srnky 🙂

anibas
1. jún 2012

@peroli s čím do dvojky ? aký postup ?? 😅 😅 😅