Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
17. jún 2012

@lifinka cerstve su lepsie urcite, ale musis si davat pozor aj na najmensiu vadu jahodky aby ti vydrzali a najlepsie zatlacit do kremu tak aby pri nich nebol vzduch, aby sa neskazili, ked chcu aby dlhsie vydrzali, lebo su dost nachylne...uz som citala aj pripady, ze na druhy den boli skazene... tak pozor... 😉 a moji stari rodicia ovocinari, by ti povedali to iste, ze treba poriadne pozret a "zakonzervovat"...som sa s nimi dnes o tom bavila

lucka_o
17. jún 2012

baby tak tu su moje vikendovky a pravdupovediac,som rada ze uz nieje vikend 🙂)))))))

lucka_o
17. jún 2012

baby neviete kolko stoji K2 v zeelandii?,?????

lamps
17. jún 2012

posledná tohtotýždňová - pre môjho malého milenca 😀 😀 😀

macicka84
17. jún 2012

Dnesni :

marci2305
18. jún 2012

@monikad1 Nádherná tortička. Veľmi pekná kombinácia farieb...Fakt krásna 😉

monikad1
18. jún 2012

@marci2305 Ďakujem🙂

marci2305
18. jún 2012

@vecernicci Krásne tortičky..Tí havkovia sú dokonalí.. 😉 A tie kvetinkové...Super!!!

reruna
18. jún 2012

@luciahromadkova zkoušela jsem ji, a dá se vyšlehat, ale je řidší... záleží do jakého krému to chceš, do pribináčkového v pohodě, do šlehačkových krémů ztužovač, ale i tak bych raději použila tu 33%

reruna
18. jún 2012

@julin smartflex velvet

zuul
18. jún 2012

@aduskatt objednam, nie peniazky az ked mi to pride a budem to rozosielat dalej. 😵

reruna
18. jún 2012

@florentina to je dobrá objednávka - to by mě zajímalo, co si představují pod pojmem normální dort 😀 Já bych řekla, že chtějí klasický kulatý a já bych udělala asi do formy 28 cm a protože neřekli žádné požadavky, tak bych udělala bud´d krabici s mašlí a květy nebo jen kulatý a nahoře květy, asi růžičky

dm1
18. jún 2012

@julin K2 je kupovana hmota nerobi sa doma a z nej sa nemodeluje dobre skor na potahovanie lebo je maksia. Doma robeny mam skusenost s MMF recept je na prvej strane z nej sa da aj modelovat

dm1
18. jún 2012

@zuul prosim ta a ake je postovne z ciech? ak by to bolo viac tak by som otravovala segru a skusila cez nu nech neplatim zbytocne vela ked je ta moznost. Dakujem 😵 . Inak paci sa mi toto hlavne ta forma na ten ornament konecne by som ho hadam aj dostala z formy lebo to co mam tie celshapes na to nemam trpezlivost 😠

http://cukrarske-pomucky.cz/silikonova-forma-or...
http://cukrarske-pomucky.cz/silikonova-forma-kr...

aduskatt
18. jún 2012

@zuul OK, dakujem zatial🙂

dm1
18. jún 2012

baby prosim vas tie ktore mate u vas obchod s cinanskymi pomockami mate tam aj tento valkcek? http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=50813083&tab=8 ak ano po com?

anibas
18. jún 2012

@dm1 u nás nebol

mizulienka
18. jún 2012

@dm1 inac Dani chcela som ti povedat, ked chodis do mezirici k sestre, maju tamnovy cukrarsky obchod v meste, maju tam aj lacnejsie farby sugarflair, jedna stala 62kc, kupila som si tu baby blue

@vlada111 tam som si aj kupila pomarancovy smartflex, je super, krasne vonia 😉

simasa
18. jún 2012

@dm1 Dani, ja som ho vtedy kupovala po 6 eur, odvtedy som ho nevidela.

vlada111
18. jún 2012

@mizulienka Luci faaakt? Ja ho mám najradšej, som rada, že si spokojná. Kde si kupovala, nemajú ho všade.

lussy23
18. jún 2012

@lucka_o krásnučké dielka
@macicka84 krásna knižka
@lamps krásnučká

stankapk
18. jún 2012

@dm1 ja som ho vtedy kupovala za 2,99 eur. odvtedy boli u nas 2x, ale nemali ho. inac by som ti ho bola kupila a ponukla, lebo som si pamatala ze si ho chcela 🙂

lussy23
18. jún 2012

@vecernicci nádherné tortičky a tie psíky sú ako naozajstné. Ja by som teda do toho nekrájala☹

ajka82
18. jún 2012

@dm1 u nas som ho este nevidela, ale hovoril ze za kazdym donesie nieco ine ked ide na tovar, tak priebezne chodim pozerat...sem tam ho maju na mimiaukciach, ale pod 7 eur isto nepojde, naposledy ho vydrazil niekto za 10,-

dm1
18. jún 2012

@mizulienka myslis to sladke pecenie taky maly obchodik a taka pani starsia predava? tam som raz kupovala veru gelovky. najhorsie je ze ja chodim na moravu vacsinou len na vikend a vsetko je zatvorene ☹

dm1
18. jún 2012

diky kocky za info keby ste ho niekde videli hlavne ta super cena co napisala @stankapk tak myslite prosim na mna 😵

anibas
18. jún 2012

@stankapk a máš od neho obal ? potrebovala by som číslo na nalepenom štítku: ITEM NO : .... podľa toho čínani objednávajú

anibas
18. jún 2012

@stankapk
@stankapk alebo čiarový kód

zuul
18. jún 2012

@dm1 postovne budem zistovat cez obed, ale uz sme 5dievcat tak to rozratam, mozno aj viac nas bude.

levandulka3
18. jún 2012

@mizulienka v pravej čokoláde majú viltonky farby po 1,99 € 😉