Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daducha
2. aug 2012

@muffinka8 dakujem 😵

@reruna ja mam tatina Cecha,mam tam prababku a tetu s rodinou, takze som u Vas od detstva s vynimkou puberty a obd. bez deti kazdy rok 😉 .Kym sme boli mali, mamina nas tam odviezla na dva mesiace cez prazdniny a to boli moje najkrajsie leta.mame chatu v Jesenikoch,tam len gumaky a to bolo leto 😀 .Normalne je mi luto, ze toto moje deti nezaziju,obidve babky v mieste bydliska 😝 .Vzdy sa tam rada vraciam, neviem, zdaju sa mi Cesi taki, milsi,usmievaju sa a aj dediny su neskutocne upravene,ciste a v soku som zostala, ked v malinkej dedine Luocna nad Desnou jedno uzasne ihrisko s akym som sa na SK nestretla a zadarmo 😀 .Deti sme nevedeli domov dostat 😝 .Proste Vas Cechov mam rada a hned by som sa do Ciech stahovala 😀 😀 😀 .Je mi tam dobreeee

simasa
2. aug 2012

@florentina vzdy sa snazim naplanovat si to tak, aby som skoncila hodinu-dve pred odovzdanim. Ak sa to neda, tak to nazdobim a cele zabalim do potravinarskej folie, aby to neoschlo. Natierku robim len taku jednoduchu - tvaroh, maslo, syr z crievka, sol, troska cervenej papriky.

florentina
2. aug 2012

@daducha hele to je vtipné, mě zase když jedeme na Slovensko, přijdou všichni hrozně usměvaví, vstřícní...prostě víc v pohodě...jestli to nebude tím, že člověk když jede na dovolenou, tak je tak i nastaven a nemusí řešit ty přízemní věci. Ale já bych se na Slovensko stěhovat nechtěla, ale to sena mne snad zlobit nebudeš 😀

florentina
2. aug 2012

@simasa já jsem si to myslela, že to budu muset nechat na ráno....ještě dumám, zda nedat nahoru nějakou pěknou zeleninu a na to želatinu...možná by to taky šlo a nepodléhalo by to tak rychle zkáze...
každopádně děkuji za odpověď a ještě prosím co je "sýr z crievka?"

muffinka8
2. aug 2012

@florentina tavený syr

chanella
2. aug 2012

@sisix ale je to za studena lisovany?

chanella
2. aug 2012

@bzucinka2 aj ja si uz budem musiet dat nabuduce pozor

vecernicci
2. aug 2012

@jakelina tu betadine mají i desinfekci, nepálí
my tu mastičku dáváme klukům i na odřený kolenoi, ono je to přestane za chvilku bolet, fakt pro nás zázračná mastička 😉

aduskatt
2. aug 2012

@florentina syr z crievka je Bambino, Apetito a podobne🙂

vecernicci
2. aug 2012

@florentina hele, já dělám taky slzu jako tělo a hlavu vyříznu z naplněnýho korpusu a posadím ji na špejle a zatím vždycky mi to drželo, ale špejle dávám čtyři 😀 sichr je sichr 😉 ale měla jsem tu kouli hodně vychlazenou, aby dobře držela tvar 😉

dm1
2. aug 2012

@simasa jeej ta je nadherna uz vidim kto nas moze naucit tiez na stretku ruzicku rozkvitnutu 😵 😵

florentina
2. aug 2012

@vecernicci děkuji....takže teoreticky bych mohla upéct korpus na plechu, rozříznout, naplnit a když ztuhne, tak vyříznout slzu a kruh, dotvarovat punčovinou co udělám ze zbytku toho naplněného korpusu, obmazat a znovu vychladit každé zvlášť a pak spojit a je hotovo...? a potahuješ nejdnou, či tělo a hlavu zvlášť....já zatím upravovala jen nenaplněný korpus, nějak mě nenapadlo vyřezávat z naplněného....

rapunzel1
2. aug 2012

@aduskatt ďakujem, tak kúpim ivory a ak pozerám tú farebnú vzorkovnicu geloviek, tak možno ten stred bude broskyňová, možno.... lebo žltú mám a takto to nevyzerá, naozaj je tá fotka zlá, ale inú mi nedala 😒 , dík za odpoveď

rapunzel1
2. aug 2012

@broucek2 díky, tú púdrovú ešte pozriem vo vzorkovníku, asi na nete, lebo v kamenných často nemajú všetky odtiene, len cez net to niekedy zas inak vyzerá ako v skutočnosti je 😝

rapunzel1
2. aug 2012

@anibas ďakujem 🙂

muffinka8
2. aug 2012

Tak skúsim otázku ešte raz 😅 a pridám aj ďalšie:
1. Robila som k tým cupcakes aj pribináčkový krém, ale len z polovičnej dávky. No spravil sa mi strašne hustý, ani nie ako krém, ale nejaká hmota, že by som z toho mohla guličky tvarovať.
Myslím, že to spôsobil tvaroh. Môže byť? Manžel mi kúpil iný a bol jemne hrudkový a dosť suchý. Alebo som v tom prípade mala dať menej Crem Ole? Dala som jeden (lebo v recepte boli 2), no ale to som netušila ako sa to bude správať keďže som s tým ešte nerobila. Asi som len mala pridávať podľa hmoty po troškách.
2. Môžem to cesto na cupcakes upiecť aj v tortovej forme (21cm)? Koláčiky sa piekli 35 minút na 180°. Koľko by potreboval korpus?

pristela
2. aug 2012

Mnaaam , holky, puding s mliecnou coko uvareny , suprovo to chutiii 😵 😵 😵 😵 uvidime ake to bude po pridani masla , bo ja moc maslova niesom 🙄 ale inak asi aj deckam zacnem pridavat do pudingu 😀 😀

A na margo toho co tu bolo par stranok dozadu 🙄 mam na to svoj nazor, chapem aj jednu a istym sposobom aj druhu stranu no nebudem to tu pisat bo by sa to tu zas rozpisalo inym smerom nez tato diskusia je , a ja som takaa rada , že ste tu vsetky take pohodacky a neháda sa tu 😵 😵 😵 😵

@rapunzel1 Leni ak chces dobehni si pre ivory ku mne ja ju nepouzivam , jednu som uz darovala Dadke 😵 bud ti ju dam celu- je nacata chyba z nej ale minimum, alebo ked nebudes potrebovat tak mi vratis, ja totiz tuto farbu absolutne nemam k comu pouzivat 🙄 🙄 🙄 pre mna je teda zbytocna 😝 😝 radsej si farby miesam dokopy 😀

pristela
2. aug 2012

@muffinka8 na pribinak ma byt len a iba jemny tvaroh a creme ole ti uplne stacilo dat polovicu , ja do povodneho receptu totiz davam len jeden miesto dvoch a este pridavam kyslu smotanu a i tak je to stale huste, ak mas biely jogurt alebo kyslu smotanu skus do tej masy este zapracovat.

s tym muffinkovym cestom do formy neporadim 😖

jakelina
2. aug 2012

@lifinka děkuju za zeptání, prst už je celkem v pohodě. Puchýř se tak splaskl a bolí, ale už to jde. Večer ještě budu dělat MMF, tak jedině v rukavicích.

gagarinka
2. aug 2012

Ahojte, šikuľky, chcem sa spýtať, keď dávam do torty čerstvé ovocie, treba s tým niečo spraviť, aby to dlhšie vydržalo? Mám broskyne, určite ich ošúpem, ale potom už nič? Len natenučko nakrájať a položiť na plnku? Ďakujem. Nie som blondína, hoci podľa otázky by sa mohlo zdať 😅 😀

lamps
2. aug 2012

@gagarinka 😀 ja s ovocím nerobím nič, len ho uložím na plnku, keď sa mi zdá kyslé trochu poprášim práškovým cukrom 😀

aduskatt
2. aug 2012

@gagarinka dam vrstvu kremu, na to ovocie, vrstvu kremu a hotovo.-) nic okrem umytia s ovocim nerobim🙂

simasa
2. aug 2012

@dm1 Dani, dakujem. Ja sa chcem naucit tu od Julie, tak snad pojde aspon jedna z bab, co boli na kurze. Ale ak by to nahodou nevyslo, tak jasne, ukazem ako to patlam 😀

mishulle
2. aug 2012

holky prosím, nemáte někdo inspiraci na dort rozkvetlá třešeň?

njonja
2. aug 2012

@bzucinka2 bzuci, ani ja🙂 Podobne ako to prirodzenie nie, co som robila 🙂 (mimochodom pre toho isteho zakaznika.-) )

vecernicci
2. aug 2012

@florentina já to peču normálně v kulatý formě, z toho vyříznu slzu a z druhý půlky kouli a je to, když máš větší formu, tak je lepší tekhle, nemusíš tolik řezat tvar 😉 a potahuju každý zvlášť, je to jednodušší, protože potáhnout to i s hlavou bez záhybů je moc pracný 😝
@muffinka8 těsto na mufinky můžeš upéct i ve formě, je to celkem jedno a do toho krému stačí přidat bílý jogurt, nebo kysanou smetanu dokud se ti nezdá ok 😉

mishulle
2. aug 2012

@vecernicci super, moc děkuju

mishulle
2. aug 2012

ještě moc prosím, obrázky kreslené na dortu vybarvujete gelovkama?

muffinka8
2. aug 2012

@pristela dala som aj polku smotany kyslej ešte pred tvrohom, ale asi to bude v tom tvarohu (som hneď vravela mužovi čo mi to kúpil 😒 ) a nabudúce si musím dať pozor aj s tým Crem Ole. Vďaka 🙂 hneď som múdrejšia. Ale chutí to aj tak 😀