Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

florentina
27. sep 2012

@miciatko priorix, právě že už minulý týden v úterý. Bála jsem se, aby neměla teploty až budeme na stretku, tak to naštěstí zvládla dobře, ale od pondělí má zvýšenou teplotu a od včerejšího večera už to leze pořád přes 38, teď i 39 a to i přes léky....já ta očkování tak nesnáším....

dadka212
27. sep 2012

@nika1985 dakujem, ale tak dalo by sa to aj lepšie 😀

dm1
27. sep 2012

kocky mate nejake napady na tortu pre 14 rocnu? len jednoposchodovu ale nie ze malovatka a tak ze na to nie je moc 😝

miciatko
27. sep 2012

@florentina onoto byvava vacsinou po tyzdni tie reakcie , teraz telicko proti bojuje, ale tie teploty su hrozne, davaj na babulatko pozor, my sme ockovanie nedali

miciatko
27. sep 2012

@dm1 co darcekovu krabicu??

janula.h
27. sep 2012

@dm1 kabelka?

eliska22
27. sep 2012

kočky tak ja som to v tomto štádiu vzdala 😝 nevládzem kašlem na to, aj tak som už prekročila váhu o pol kila 😅
ja keď nastúpim do práce, tak si z prvej výplaty pokúpim pomôcky, veď takto na kolene sa to fakt nedá, nič doma nemám, ešte aj tie guličky som ručne robila 😠 spokojná nie som teda ☹ ani žiadny pekný lem nemám dole aby som dala ☹

eliska22
27. sep 2012

@dadka212 zdieľam tvoje pocity, tiež som si nabrala a nechce sa mi ☹

lamps
27. sep 2012

@eliska22 @dadka212 plne vás chápem, ja som zažívala presne toto isté včera pri tej pivovej torte, mala som sto chutí niekde ju prasknúť 😝 ešte teraz mi stúpa tlak pri pomyslení na ňu, našťastie si ju už zobrali a aspoň oni boli spokojní

aduskatt
27. sep 2012

@lamps ja som toto mala minuly tyzden pri tej ciernej Honde.skoro ma urvalo

lamps
27. sep 2012

@aduskatt asi ide na nás jesenná melanchólia alebo sme prepracované 😅

aduskatt
27. sep 2012

@florentina ak mozem teda poradit, tak vysoke davky vit C a ak znizujes teplotu, tak v ziadnom pripade nie Panadolom, ale Ibuprofen...dajte sa skoro do poriadku

aduskatt
27. sep 2012

@lamps mne sa to auto velmi zle robilo☹ nemala som chut.ale este ten isty den som robila potom krstinovu a to uz som robila vyslovene s radostou🙂

eliska22
27. sep 2012

@lamps len ja som si vedomá, že to mohlo byť lepšie a fakt ma to dosť žerie 😖 aj farebne som to nezvládla 😝 a to ma čaká ešte 5 tôrt tento víkend ☹

pristela
27. sep 2012

Baby 😀 😀 😀 ja si uhnala otlak na prste 😀 😀 z vykrajovacky hortenzie 😀 a to by som ich potrebovala najmenej raz tolko, saakris, budem musiet nejak improvizovať 😝
dnes mi volala pani o tortu, strasne milá 😵 nakoniec zakoncila ze tortu pre 10ludi, och az teplo mi zostalo že ako sa z toho vyzut a povedat jej že 2kg je malo na objednavku , tak som jej so slabou dušičkou povedala ze to bude na 3kg tortu 😅 a ona že, aale dáme nejaku aspon 5kg 😀 😀 😀 mala mala 6kg tak aby syn nebol ukratený 😀 😀 😀 milááá 😵 len zas to zadanie...... 😀 😀 😀

pristela
27. sep 2012

@eliska22 moje nervy, ze rucne sulkat gulicky 😕 😕 😕 to vázne??? ved su uplne rovnake !!!! to ako si dokazala usulkat kazdu taku istu ? 😀 😀 😀 teda tvoje nervy mat dievca, si dobraa!!!!!, neboj kazda svadobka je na svadobnom stole krasna 😵 😵 bude sa páčiť 😉

mimcak
27. sep 2012

No ja tie gulôčky tiež šulkam ručne a je nato určený nejaký pomocník?

lawli
27. sep 2012
mimcak
27. sep 2012

@dajna11 waaw supeer to máš ,ale mužíčka 😉 A otázočka aký používaš hnedý krém ked ho dávaš aj na poťer pod poťahovku?

mimcak
27. sep 2012

@lawli Aha Ďakujeem a zas mám niečo na zozname. 😒 Juuuj te ked zbadá mangel

daducha
27. sep 2012

@florentina drzim palceky nech to mala zvladne co najskôr a bez nasledkov.

lawli
27. sep 2012

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

daducha
27. sep 2012

pridavam sa do klubu " nechce sa mi " ale ze brutalne 😝 😝 😝

janula.h
27. sep 2012

@mimcak tu je najlepšia cena s poštou 11 e http://www.webareal.sk/silikonove-formy/eshop/3...

daducha
27. sep 2012

Ozaj baby, v novembri bude nejaka velika cukrarska vystava v Anglicku, Kamka uz zistuje podrobnosti.Ja by som tááááák rada isla.S malou dusickou soms tym isla za manzelikom a on ze : no ved kludne chod ked chces.Uz len pozhanat prasule.Nesli by ste niekto ?

aduskatt
27. sep 2012

@daducha hned ako zozeniem sponzora, na FB sme to uz riesili🙂

pristela
27. sep 2012

@aduskatt kde na Fb hod linkos v ktorej teme 😅 vsak ja bych sla, len podla toho aky bohaty sponzor sa musi najst 😖

pipka
27. sep 2012

no kooonecne som si po celom dni sadla 😝 ale ze aaako sa mi teraz vecer uz nechcelo si ani neviete predstavit...alebo viete? 😀 😀 😀 😀 😀

strach toto pocasie k tomu...to ma zabija 😒

som sa dva dni teraz hrajkala s tou strasidelnou a este jednu detsku...no zajtra si to maju prist zobrat, tak len trniem, co povedia 😅

pofotim zajtra 😉 , dne som uz totaaalne grogy 🙄