Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
4. okt 2012

@pipka naaa sak nedavaj tie trojky vedla seba🙂)

mamina1978
4. okt 2012

@blcha Krasne su 😉 🙂 Ja som moje nestihla ani ozdobit a boli fuc 😒 Mala som pracovne povinnosti a deti stale za mnou chodili, pokial ich vsetky nezbastili. 🙂 😀

muffinka8
4. okt 2012

Prosim vas, nema niekto na predaj FUNKY abecedu VELKU a vypichovac na TULIPAN? Alebo nemate obchod u vas kde to maju? Mna uz nebavi kazdu vec z ineho e-shopu objednavat. Radsej niekomu zaplatim aj nieco navyse.

pipka
4. okt 2012

@lamps andrejka ta je naaadhernaaaaaa 😵 😵 😵 😵 a vsetko najlepsieee moja, oslav a neprejedz sa guliciek 😀

pipka
4. okt 2012

@aduskatt sak vedla seba nie..ale nemam moc miesto na tej torte...tak furt spekulujem, ci tam nejake drotiky popicham...alebo co...na co by som to nastokla 😝 😀
este zajtra mam cas...tak budem celu noc tuuuho rozmyslat 😅 😀

lamps
4. okt 2012

@pipka ďakujem Janka, no z tých guličiek si odložím na horšie časy do mrazničky 😀 😀 😀. Taká som bola najedovaná, že mm len pozeral, či celú tortu necapnem niekde o zem, chudáčik tak bol tichúčko pri mne a čakal, čo bude 😖, ale už som to predýchala 😀 😀 😀

aduskatt
4. okt 2012

@pipka no daj jednu na jednu cast dole a druhu hore.ja pisem jak tatar

pipka
4. okt 2012

@lamps podla mna sa v kutiku duse tesil, ze bude mat co najviac puncovych guliciek 😀 😀 😀 😀 😀 😅

jenie123
4. okt 2012

ahojte baby.. pridavam sem moj novy vytvor, druha postavicka, este sa mam co ucit, z boku vyzeral strasne.. 🙂 🙂 je to pre dcerku k meninam, ona torty nepapa.. zajtra budem robit tenisovu raketu pre manzela, dnes som prvy krat robila pribinacikovy krem a je neskutocne fantasticky.. musim ho robit castejsie.. 🙂 dakujem za recepty a rady, tu u vas sa vzdy vela naucim.. 🙂
baby ak by ste mi vedeli este pomoct, chcela by som vyskusat kvety na drotikoch, ake cislo drotiku pouzivate alebo je to individualne? strasne sa mi vase kvety pacia, su neskutocne a vyzeraju tak zivo.. rada by som sa to naucila.. 🙂

lamps
4. okt 2012

@pipka nooo to je dosť možné 😀 😀 😀 on poje neskutočne veľa sladkého a je len taký cíbik 😅

pipka
4. okt 2012

@aduskatt ano chapem...vidis...jednu pichnem konikovi hore a druhu pod auticko dole...alebo opacne 😎 cmuk

aduskatt
4. okt 2012

@pipka 🙂)

drobec33
4. okt 2012

Ozaj kocky, chcem sa opytat na dalsiu vec. Ak si napr. z MMF vykrojim nejaky tvar, ako dlho mi vydrzi, pokial sa zacne rozpadat? Mam na mysli napr. srdce, ktore chcem niekomu dat a nechce ho hned spapat 🙂 A bude zabalene v celofane.

pipka
4. okt 2012

@anibas sabi, ale poziadavka bola, aby mal kazdy svoju torticku..a pritom aby to posobilo ako jeden celok...takze rozdelit som to musela..ale vyzera to celkom fajn, aspon mne sa zda 😉

pristela
4. okt 2012

@lamps ooo zlatinoo, vseeetko najlepsieeeeee !!!!!! nech si stale taka vesela, mila, a sikovnaaaa ! 😵 gulicky odloz, pridem vratit babenko aj misu 😀 vezmem zo sebou decka a odbudne ti snad 😀 😀

timonko
4. okt 2012

@lussy23 dakujem 🙂

lokalistin
4. okt 2012

@bambula1307 mnam tie vyzeraju uzasne,ja uz som sa zase dala na dietu,ale ked toto vidim hned by som si dala

lokalistin
4. okt 2012

@lamps neskoro, ale predsa vsetko naj

luciahromadkova
4. okt 2012

@bambula1307 mnam 😵 tak taketo prave to by som si dala, lenze este nikdy som to nerobila, nedas recept do dvojky, ked bude cas? dakujem

levandulka3
5. okt 2012

@bambula1307 no tie sú excelentné 😝 😝 😝 a receptík by nebol 😉

snu
5. okt 2012

bre ranko, ..
robila som kosik,,zo smarflexu som si pirpravila rucky,, nechala som si ich aj vytuhnut a potom som ich napichla na kosik,, vecer mi odpadla 1 a dnes rano som nasla zlomenu a odpadnutu druhu rucku,, v com je chyba? robila som vzdy len s cukrikovou potahovkou,,

nika222
5. okt 2012

Baby máte nejaky dobry "recept" na tú kráľovskú glazúru? Potrebovala by som čiernu 🙂 vdaka

blcha
5. okt 2012

@mamina1978 ani sa necudujem ze sa hned zjedli ja som bola sama doma, mala take este nepapa nastastie a mne sa usla jedna a bola vyborna chutovo a dnes isli do skolky tam si deticky pochutnaju dnes idem na tortu drzte pace nech sa podari aj pri mojej pomocnicke vcera ked som robila muffinky terezka mi vysypala granko a este aj take cukricky na zdobenie mam po celej kuchyni zakotulane tak medzi slahanim len odbieham vysavat no mam super pomocnicku sak to poznate 😉

inak eliska mi dala zadanie kvetinky motyle lienky a vobec neviem ako to vymyslim aby bola spokojna 😉

lamps
5. okt 2012

@pristela och Žanetka ďakujeeeeeeem, ale o svojej šikovnosti po včerajšom dni dosť pochybujem 😀 😀 😀, aaaaaaaaale tak máme guličky 😀 😀 😀

lamps
5. okt 2012

@lokalistin ďakujem 😅 😅 😅

lamps
5. okt 2012

@drobec33 ja si myslím, že vydrží dlho, keď MMF vytvrdne je ako kameň 😅 ale najprv ho nechaj dobre vyschnúť a až potom zabaľ do celofánu 😅

dm1
5. okt 2012

@snu ja rucku aj velku na kosik nenechavam vobec uschnut lebo vzdy je riziko ze sa ti pri prevoze alebo manipulacii zlomi. Davam cerstvu hmotu na dratik hruby a to drzi perfektne a tak zapichnem do torty

aduskatt
5. okt 2012

Zenyyyyyyyyyyyyyyy...uz som sa zasa chcela najedovat a ist na postu robit bordel.zrazu zvoncek a jak keby horelo.hadam 6krat zazvonil a moj milovany balicek dosiel az domov...ale aspon som si vcera vyskusala farbenie cukru🙂

aduskatt
5. okt 2012

hmmm, rozbila som si tu spodnu sklenenu policu v chladnicke☹( neviete, ci sa da kupit nahradna?

lamps
5. okt 2012

@aduskatt v sklenárstve ti odrežú novú