Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

aduskatt
15. okt 2012

@dm1 a sak to je jedno🙂) my sme sikovne, urobime si aj same🙂)

ajka82
15. okt 2012

a bonus som nedopisala, ze starsia sa predtym do zachoda vyto aj vyto a nesplachli 😖 🤐 ...ale toto mozte kludne dat zmazat 😝 😀

pipka
15. okt 2012

@aduskatt no ty brdo..to je tema 😝 nieco pre mna 🙄 😀 dufam, ze odomna take nikdy nebudu chciet 😝

aduskatt
15. okt 2012

@pipka aj ja scem kolááášiky🙂)

dm1
15. okt 2012

@ajka82 nocne tyzden v kuse som aj ja mavala... ale odkedy chodim do prace som unavena a neviem sa dokopat k tomu aby som cosis este aj vecer modelovala. vzdy to odkladam ako sa da a potom musim vsetko za jeden vecer zmaknut a do prace idem po 3 hodinach spanku 😝

pipka
15. okt 2012

@ajka82 tesiii ma ze nie som sama...toto ma aj ja doma...a veeelmi casto...moj synacik sa miluje v zachode macat 😝 😅

aduskatt
15. okt 2012

@pipka no asi tak................uz fcil mam mindrak z toho............idem zajtra robit logo a znaky a dufam, ze sa trafim do odtiena modrej......

pipka
15. okt 2012

@aduskatt pridete na Vianoce na naščevu a buduuuuu 😎

ajka82
15. okt 2012

@dm1 @aduskatt neviem z coho presne tie figurky su...ale pisu ze su rucne modelovane a nevhodne konzumovat... ale hento platove neni isto

aduskatt
15. okt 2012

@pipka na Vianoce budu aj u nas kolášššiky🙂) teraz nemam☹ xixi..ale zasa, sak do Blavy pojdem, tak preco nie, ze ano?🙂)).akurat teda, ze na opacny koniec

aduskatt
15. okt 2012

@pipka cize vianocne stretko marcipanok u Teba?🙂

ajka82
15. okt 2012

@dm1 tak ja som myslela take nocne v kuse ako mas ty tu jednu...teraz uz to zmaknem za menej jeden vecer ak netreba nechat vytvrdnut nejake casti, co sa tesim... asi trebalo naozaj prist na nejake principy a pod...troku praxe a trpezlivosti 🙂

pipka
15. okt 2012

@aduskatt sak ale ja mam afto...tak dakam uz len dondzem aby sme sa stretli 😀 😉

ajka82
15. okt 2012

@pipka mozem ti pred verami zazvonit s prazdnou krabickou den pred vianocami a odist s plnou? 😝

aduskatt
15. okt 2012

@pipka co tam po afte, hlavne, aby boli kolááášiky a veláááááááááá 😀 😀 😀

pipka
15. okt 2012

@ajka82 boze ale toooolko humoru takto na noc? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ale mooozes co by nie..ak donesies macka Pu , zajka, tucniakov a novomanzelov z marcipanu...tak v pohodeeee 😅 😀 😀

pipka
15. okt 2012

jaaaaj babyyy ...sadlo sa mi tu trase jak sa rehocem 😀 😀 😀
ale musiiim uz ist spat 😅 😉 sak rano o siestej budicek 🙄 😅

ajka82
15. okt 2012

@pipka pocuj a zajo musi byt vymodelovany? nemoze byt zivy? 😅

aduskatt
15. okt 2012

@pipka inak, ja vzdy, ked citam ze káviššška a kolaššššik, tak ma napadne Smeagol🙂) tusim si urobim tortu na temu Pan prstenov, bude taka mališšššká a Milušššššká

pipka
15. okt 2012

@ajka82 neeee, zivy neee...sak kto by to tu opatroval 😅 😀 chudak by tu mal zivotnost tak 2 dni...a tento moj "likvidator" by mu dal 😝 😅 😀

aduskatt
15. okt 2012

@pipka ocuj, sak neic spat, tym padom nemusis vstavat🙂

ajka82
15. okt 2012

@pipka jeziiis, sak ja tiez rano vstavam a musim zlobra do skolky nejak nahnat 🙄 dnes rano po 3 tyzdnoch doma s chorobou a take vystupy robila a skriekala jak pavian ze ona tam naide 😖 😅 urcite aj na slavicom pobudila vstkych 🤐

pipka
15. okt 2012

@aduskatt sama si pises? 😕 😀

aduskatt
15. okt 2012

@pipka no jasne.sam sebe si🙂

ajka82
15. okt 2012

@pipka tento je trenovany uz zije 9 rokov 😉 a prezil aj ked sme ho nechali doma a zabudli dat kamosovi kluce nech ho krmi tyzden a pol 😅 chudak, ale tak tahala vodu potom

pipka
15. okt 2012

no idem ja sladucke moje...dobru nocku 😉 😉 😉

aduskatt
15. okt 2012

@ajka82 a pre teba to tiez plati.neic spat, nemusis vstavat🙂)
a ja vstavat nemusim, moj zlobor je marod🙂.vykopem starsieho do prace a spime do deviatej🙂

pipka
15. okt 2012

@ajka82 boooze no chuuuda 😅

aduskatt
15. okt 2012

@pipka Dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a sladke sníííšššššššky🙂)

ajka82
15. okt 2012

@aduskatt no idem aj tak, aj ked sa mi stavat nebude chciet...ja som pospavala teraz tri tyzdne do 9-10 😝